Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja ostatnio chyba sedana granatowego B5 widziałem. Oczywiście z ramkami klubowymi. Ktoś się przyznaje?
-
SPOTY RADOMSKIE
No jasne, gdybyś jeździł po WGM to zawieszenie by wytrzymało jeszcze z 10 lat bez zaglądania, prawda?
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobrze wiedzieć. To powiem Ci przy okazji, że tam na Struga, na przeciwko tego bazarku są pyszne kurczaki. Lokal niepozorny, ale jedzenie naprawdę pyszne i tanio. "Amerykańskie kurczaki" czy coś takiego. Dobrze wiedzieć. To powiem Ci przy okazji, że tam na Struga, na przeciwko tego bazarku są pyszne kurczaki. Lokal niepozorny, ale jedzenie naprawdę pyszne i tanio. "Amerykańskie kurczaki" czy coś takiego. Chyba tam zaraz pojadę, bo narobiłem sobie smaka.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
A chociaż wiesz przez kogo i w jakiej sytuacji użyty był ten cytat?
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Nie ma to jak powielać durne stereotypy zaczytane gdzieś w sieci. Oczywiście poza Radomiem, wszystkie sprzedawane samochody mają prawdziwy przebieg. Nie ma jak zaklinanie rzeczywistości. Radom to teraz szwajcarska dolina. Zaznacz w wyszukiwarce allegro mocną benzynę (rarytasy typu 4.2 V8, 2.7BiT, czy 1.8T BEX), dobre wyposażenie i zostanie tylko szwajcar z Radomia. Przypadek? Kiedyś tak było w Garwolinie, teraz jest w Radomiu. Armi, nie chodzi mi o komisy tylko o konkretny tekst mcm'a.- SPOTY RADOMSKIE
Nie ma to jak powielać durne stereotypy zaczytane gdzieś w sieci. Oczywiście poza Radomiem, wszystkie sprzedawane samochody mają prawdziwy przebieg.- SPOTY RADOMSKIE
O w mordę, kogoś poniosło. Ciekawe do czego to służy.- SPOTY RADOMSKIE
Lubię wygodne samochody, ale bez przesady. Jeszcze nie jestem taki stary, żeby jeździć SUVem. Jeśli będę musiał wymienić tramwaj to może na A4. Sam nie wiem, w tym roku nie planuję zmiany.- SPOTY RADOMSKIE
Od X lat jeżdżę tą samą furą - tramwajem. Ale może bym kupił sobie jakieś Audi.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Byłem na OFF LINE. Tomaszu ile paliło Ci 3.0 quatro?? W granicach 11-15 l na setkę. Przy naprawdę mocnym pałowaniu wiadomo, że przekroczy 20, ale na co dzień się nie lata slajdami. Fajny samochód, fajnie brzmi. Super się spisuje w trasie. W mieście też jest spoko, pod warunkiem, że płynnie jeździsz. Jak chcesz poszaleć (gaz, hamulec, bączki itp.) to okazuje się, że jest za ciężki i się szybko męczy. Krótko mówiąc typowa autostradówka. Do normalnej jazdy spoko. Trzeba tylko uważać na olej - lubi sobie łyknąć.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Jak dla mnie może być!- SPOTY RADOMSKIE
W domu ma kierat, więc tylko w robocie może się opier*alać.- SPOTY RADOMSKIE
Czyli w grudniu upalamy Golfa...- SPOTY RADOMSKIE
W grudniu pewnie zrobimy przedświątecznego spota.- SPOTY RADOMSKIE
Moskal miesza..- SPOTY RADOMSKIE
Muszę obejrzeć powtórkę, bo na stadionie nie było komentatora.- SPOTY RADOMSKIE
Nowy hit internetu.- SPOTY RADOMSKIE
W najbliższy wtorek jadę na mecz Polska - Szkocja. Jedzie ktoś? Cud nad Wisłą. Nie mogłem w to uwierzyć.- SPOTY RADOMSKIE
Zaskoczyła mnie w tym sensie, że nigdy jej nie śledziłem, a tu proszę - niespodzianka.- SPOTY RADOMSKIE
Siatkówka mnie zaskoczyła!- SPOTY RADOMSKIE
Ja też nie miałem, dopóki się nie kapnąłem, że moje Porsche ma większy rozstaw osi niż Scania... - SPOTY RADOMSKIE