-
Spoty Kościerzyna
postaram się pojawić... Może uda mi się namówić brata i kolegę. :> czyli w sobotę o 18 na parkingu pod urzędem miasta
-
Spoty Kościerzyna
Witam. Czy spotykacie się co sobotę? Byłem 2 razy pod urzędem gdzieś 15 do 18 ale nikogo nie było. no nic Dajcie proszę znać kiedy jest następny spot...
-
[B5 AFN] Kolor foli na szyby a karoseria
Jeśli chcemy się wyróżnić z tłumu "czarno przyciemnionych szyb Golf'ów 3" to bardzo polecam kolorowe folie, które podchodzą pod kolor karoserii. Bądźmy oryginalni. :> chociaż nie krytykuję ciemnego koloru folii jest to też sprawa gustu. Ja osobiście mam karoserie koloru granatowego, a folie są ciemno niebieskie i świetnie to wygląda, mój brat ma zielony, a matka mając srebrne Audi srebrne folie
-
[ALL B5] Wymiana żarówek w oświetleniu zegarów
niestety sama wymiana żarówek na inny kolor nic nie da. trzeba kupić nowe blaty pod kolor jaki byś chciał. Na allegro dostaniesz juz od 30 do 150 zł gotowe blaty i po prosty wymieniasz je... Takie tarcze znajdziesz na Allegro.pl->motoryzacja-> części samochodowe-> tuning-> optyczny-> tarcze zegarów
-
Spoty Kościerzyna
Świetnie. Postaram się pojawić. pozdrawiam
-
[B5 AFN] Paląca się kontrolka AIR BAG
Możliwość taką mam, oczywiście odpłatną. Dziękuję za podsunięcie pomysłu. Jak coś się dowiem to dam znać.
-
Spoty Kościerzyna
Witam. jestem nowy na forum i od marca nam Audi. Możecie mi napisać, czy się spotykacie co sobotę pod Urzędem Miasta?
-
[B5 AFN] Paląca się kontrolka AIR BAG
Mam problem. Od czasu gdy wymieniałem żarówki w liczniku długo pali mi się kontrolka od AIR BAG'ów (ok 3 min). Przed wymianą gasła po paru sekundach. Nie wiem czy czegoś nie schrzaniłem wymieniając te lampki. Próbowałem ponownie odłączać i podłączać kable, ale bez efektu. Martwię się, że poduszki nie wywalą w razie potrzeby jeśli ktoś rozwiązał ten problem to proszę o pomoc
-
[ALL B5] Opadające nawiewy - fotostory
dziękuję za pomoc. jest to banalny sposób, lecz ja zaliczałem się do tych co potrafią się zaciąć ale teraz nawiewy trzymają się miejsca pomimo ciężkich odświeżaczy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Mam na imię Szymon i piszę z Gdańska. Od końca lutego jestem posiadaczem Audi A4 Avant 1,9 TDI 110 KM, kolor granatowy metalik. Jestem Bardzo dumny z Mojego samochodu i musiałem się przestawić gdyż do tej pory jeździłem Fordem Escort 1.4 Cl, który miał 75 koni. Jednak szybko mi to przyszło, bo nie trudno jest się przezwyczaić do tak wspaniałego samochodu. Mam 22 lata i jestem studentem Biologii na UG. Pieniądze na ten samochód zarobiłem sobie ciężką pracą na polach zbierając truskawki, ale opłacało się. Mam nadzieję, że dowiem się wiele ciekawostek i pomogę niejednym użytkowniku w rozwiązaniu problemu. Więc jeszcze raz wszystkich serdecznie witam *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich
MonekS88
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta