Treść opublikowana przez K2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
co tak smętnie
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
a jaki błąd miałeś (nr) ????
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
u mnie poduchy świeca i świeca kasacja nie pomogła wymiana sensora tez nie wiec jezdze tak i tyle ;/
-
[ALL B5] Błąd 532 poduchy
Ktoś ma inne propozycje co możne być przyczyną ? ;/
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
tak pasują od skody przykład i jak się prezetuja odziwo na aukcji napisane było do skody ale żadnych znaczków z przodu nie ma na odwrocie jest znak audi i skody oraz napis made in Germany
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
od ostatniej vag inwazji nic się nie zmieniło wiec nie ma czym się chwalić ;D
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
bo sezon się zaczyna dopiero ;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kto używa mojego nicku hmmm?
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
sezon modowy trzeba pomału zaczynać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co tu się wyrabia pod moja nie obecność ;> Siara nie powielaj mojego wnętrza ;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
piękne dzięki za ten filmik siara jaka koncepcja na reszte wnetrza?
-
[B5 ABC] Smród spalonego oleu/parafiny po odpaleniu
mam to samo co kolega , dodam tylko ze w lecie tego nie miałem , po odpaleniu kopci jak Diesel sołtys skoro spala olej to jak wytłumaczysz to ze go nie ubywa?
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
postępów brak idzie zima wiec przestój
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Swoja droga mlody odpowiada za spoty a ani raz go na nim nie widziałem od kad jeżdżę
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Witam kolegów z brzeska wybiera się ktoś na zakończenie sezonu do krk??? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=223949.new#new <------Temat
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=223949.new#new <---- Temat z zapisami
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:> zapomniałem dopisać i naszym spalaniu i ich w klekotach ^^
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
we 2 tylko no co wy Panowie do krk niedaleko nie rubcie wstydu ze 2 V6 z silnikiem 2.6 pojada a klekoty nie przy obecnych cenach PB i ON
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzieki za spota Panowie Szczególnie dziękuje Przemkowi za probe kasacji błędu Frekwencja wzorowa prawie :gwizdanie: Poruszam temat zakończenia Sezonu w krk ktoś chętny (odżałujcie raz w roku można spotkać większe grono klubowiczów )
-
[ALL B5] dziwne dzwieki z okolic "pod kierownica"
Witam od jakiegoś czasu mam problem z dziwnym brzęczeniem które dochodzi z okolic kierownicy mianowicie po przekręceniu kluczyka słychać brzęczenie przez około 5 sek . Jest to słyszalne za każdym razem gdy przekręcę kluczyk ktoś miał coś podobnego i rozwiązał ten problem ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ok wykasować błąd poduchy vag.com nie da rade 3 mechaników nie dało rade
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ok w takim razie bede nie wiesz jaki ma program koles?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ilu będzie lodków bo jak ostatnio bylem to bylem ja i taki jeden z zielonego avanta bo nie czytałem od 12 forum a o 13 napisali ze będzie za tydzień ;/ ma ktoś kabel vag?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dobry Co tam Górale Bagienni ?
-
[ALL B5] Dziwne brzęczenie -okolice kierownicy
Witam od jakiegoś czasu mam problem z dziwnym brzęczeniem które dochodzi z okolic kierownicy mianowicie po przekręceniu kluczyka słychać brzęczenie przez około 5 sek . Jest to słyszalne za każdym razem gdy przekręcę kluczyk ktoś miał coś podobnego i rozwiązał ten problem ?