Treść opublikowana przez K2
-
[ALL B5] Kierunkowskazy boczne białe, czy czarne?
no właśnie czarne do srebra pasuje tym bardziej ze mam czarne lustra i będę malować dach na czarno
-
[ALL B5] Kierunkowskazy boczne białe, czy czarne?
Witam kolejny temat z wyborem kolor autka Srebrny Dodatkowo czarne lusterka i wkrótce tez czarny dach 1. kierunkowskazy Białe: 2.Kierunkowskazy Czarne: W żadnym wypadku nie polecam tego "Chłamu" Dziękuje za wypowiedzi
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Wymiana: Dźwignia hamulca ręcznego na skórzaną Boczne kierunkowskazy na Białe Galka zmiany biegów na Poliftową Zamontowanie Oryginalnego Trójkąta w klapie bagażnika To było by wszystko do następnej wypłaty Foto później jak skończę [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 18:37_________________________________________________Zmiany i poprawki dokonane użyłem: -Wkrętarki z wiertlem 5 -śrubokręta płaskiego Fotki w 1 poscie Wymieniłem :
-
[ALL B5] Grill Audi S4
ok wiec będzie Q albo nic dzięki za wypowiedzi
-
[ALL B5] Grill Audi S4
a możne 2 znaczki ???
-
[ALL B5] Grill Audi S4
Panowie wypowiadać się
-
[ALL B5] Grill Audi S4
Witam zakupiłem grill od s4 za dobre pieniądze a teraz zastanawiam się jaki znaczek założyć do wyboru 4 warianty (lub wasze propozycje) 1.Z chromowym znaczkiem S4: 2.Z Palstikowym znaczkiem S4: 3. Z znaczkiem z Quattro: (bo mam Q) 4. Z Znaczkiem RS4 plastik
-
Zapalniczka Audi - ciekawy wyglad
zapalniczka pasuje do każdego audi
-
Zapalniczka Audi - ciekawy wyglad
zamówiłem po1 sztuce jest jeszcze do Q ^^
-
Zapalniczka Audi - ciekawy wyglad
Byłby ktoś chętny ??? koszt to około 50 PLN Wersja Audi Wersja S-Line
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
na spocie ich nie będzie dopiero na next ;p
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
wydać 500 żeby popatrzeć jak świeca a będzie to tragedia wiec wole popatrzeć na obrazki Po obejrzeniu wybieram Xeno ori malowane Dziękuje za pomoc
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Niestety nie mam takiej foty ale zaraz poszukam na wujku Googl
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
fotka wgrana i co złe wygląda?? a przy okazji odp zapodaj link do tych malowanych jak to wygląda na srebrnym autku
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
a zaskocze cie juz dam fotke
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
o takie cus :
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
dokładnie rafuzg coś innego a lustereczka w czarnym lakierze + czarny dach i czarne ring Solar to naprawdę przyciąga oczy
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Jutro wrzucę więcej fot jak dorwę jakiś aparat [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:05_________________________________________________dodane foty
-
problem z komputerem
wirus mówisz wiec mógł sprawić błędy w partycjach i dlatego ich nie wykrywa moja rada: wykręć dysk i idź do kogoś kto ma dobrego anty wiar wgranego + np program partition magic 8.0 którym wywalisz wszystko z dysku i poustawiasz partycje na nowo i aktywujesz je
-
gadzety klubowe galeria???
hmm dział "Moja A4" to dział to wrzucania wszystkiego o Autku a znajdź wśród setek 10 fotek ze znaczkami gdzie są umieszczone i jak to wygląda na B5 B6 sedan Avant włącz stoper i zobacz ile ci to zajmie A tutaj masz czarno na białym gdzie umieścić żeby to ładnie wyglądało a nie szpeciło
-
[B5 AEB] Wymiana łożyska koła tylnego Quattro Fotostory
jeśli chodzi o Quattro to nie jest nie wiem jak w ośce
-
gadzety klubowe galeria???
Ale tu nie chodzi o fotki gadżetów lecz o to jak wyglądają one na naszych autkach i w których miejscach są przyklejone powiedzmy
-
[ALL B5] Alu 18" -35 ??? wyglad
armistead wezmę sobie ta wypowiedz do serca Żeby 18" wyglądała, musi być gwint.
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
wymieniałem bo tamte wyglądały tragicznie ogólnie środek przypominał śmietnik, pomału to ogarniam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie pisałem tego złośliwie kolego ale jeśli tak to odebrałeś to pozwól ze tego nie skomentuje oznaka braku złośliwości może być emotikona na końcu która przedstawia podziękowanie