Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

K2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez K2

  1. Witam nie wiem czy jest taki temat jeśli tak proszę o link chciałbym aby klubowicze wstawili zdjęcia z gadżetami zakupionymi na forum (naklejki 3d zwykle itp)
  2. K2 odpowiedział(a) na kubson temat w Audi A4 B5
    Nie mylisz się kolego ale ze nie byleś pewien postanowiłem napisać jeśli kogoś interesuje śruba znajdująca się w tym miejscu na załączonym wyżej foto To jest to Śruba Mimośrodowa AUDI/VW o symbolu 8A051387C koszt u mnie to 42PLN
  3. no u mnie tez poza ta jedna po 3 godzinach próby wybicia jej poszła w ruch szlifierka kontowa i niestety teraz muszę czekać na śrubę do środy ;([br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 22:50_________________________________________________no i wszystko cacy śruba doszła złożyłem wszystko wymieniłem przy okazji klocki tył Ale teraz cisza w środku słychać tylko warkot v6 na obrotach ^^ bardzo dobry opis !!
  4. nie miałem duże lewe i małe prawe
  5. K2 odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    profil opony to 40-45[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 12:25_________________________________________________ jak dla mnie słaba ta gleba ;/
  6. Witam potrzebuje nr kierownicy załączonej na foto niżej dzięki za odp
  7. o 16 wpadam możne we 3 wpadniemy z ziemi Gorlickiej Mlody bądź łaskaw zmienić datę i czas spotkanie
  8. Witam Chciałbym zobaczy jak wyglądają Alu 18 na obniżeniu tylko sprężynami -35 mm Dzięki za foty Pozdrawiam
  9. no już skończyłem te łożyska w końcu wiec możne się spotkamy prędzej niż myślisz mam tylne do sprzedania w 2 kolorach jbc;) A twoja nalepka 3D czeka na odbiór
  10. ponieważ widziałem jak wygląda a4 w moim kolorze z czarnymi lustrami czarnym dachem i Black ringami
  11. Witam Oto moja Niunia Sprowadzona ze Szwajcarii. Serwisowana do konca, Dane Pojazdu: Audi A5 B5 Rocznik 1995 Silnik 2.6 Benz bez GAZU !!! Sedan quattro Przebieg 280 tys ostatni serwis 260 tys w 2010 Kolorek Srebrny "LY7T" Wyposażenie: -ABS -4 ele szyby -ele. lusterka -Klima-tronik -2 poduchy -Podgrzewane Fotele -kubełki z regulacja lędźwi manual -Tempomat -Centralny zamek -Wyciągany hak -Alu 15 ori -Przeciwmgielne przód tył -Podgrzewane spryskiwacze -Podgrzewane zamki w drzwiach Wprowadzone zmiany: -Lampy tylne Po II lift -daszki przeciwsłoneczne podświetlane -oświetlenie wnętrza -Wymiana lusterek na czarne lakier -Wymiana Paneli sterowania szybami na czarne lakierowan -Kierunkowskazy boczne białe -Gałka zmiany biegów od polifta -Skórzany Ręczny -Trójkąt w tylnej klapie -Kierunkowskazy boczne Black -Zabudowa Silnika 1/3 prac podszybie -3 Śwaitlo Stop -Lampy przednie polift Xeno malowane na czarny MAT (gwerty ) -Felgi 17" z kapciami 235/45 -Grill od S4 -Kratki nawiewu polift -Tunel środkowy Polift -Konsola (1din) -Podłokietnik Planowane zmiany: Zewnątrz: spawanie dokladek zderzakow i malunek jakieś listwy progowe Wymalowanie dachu na czarny Spring -40 lub jak sie trafi Gwint Wywalenie Katów końcówka tłumika coś z ultera prawdopodobnie Kratki z przeciwmgielnymi w zderzak Wywalenie wszystkiego z tylnej klapy Wewnątrz: Dywaniki Welurowe Pełny fis jeśli się da Ring zegary Kiera trójramienna Wnętrze LED Lampki w boczkach dzwi Teraz wymiany mechaniczne: Wykonane: Wymiana Wiskozy Chłodnicy wiatraka Wymiana Płynu Chłodnicy na STP Wymiana tylnych łożysk na FAG Wymiana Klocków hamulcowych tyl Wymiana filtra oleju i oleju na Castrol magnatec 10W40 Wymiana Płynu hamulcowego na DOT-4 ATE SL6 Wymiana rozrządu kompletny + pompa wody Czyszczenie Wtrysków STP Tarcze i klocki tył i przód Planowane: Zawieszenie kompletne na Nieb-Ziel zaznaczone mody ktore sa na etapie zakupione tylko zalozyc na Zielono Wykonane na Niebiesko Do zrobienia Co tu się dalej rozpisywać Zdjęć jako takich nie ma problem z Aparatem, Autko niedawno zakupione wiec jeszcze masa pracy przedemna. Oto Jak wygląda moja skarbonka: Zewnątrz: Tutaj z siostra moja EX : Wnętrze: Kącik Techniczny: Wymiana Sterowania Szybami: Przed: Po: Wymiana Lusterek na Czarne: Przed: Po: Wymiana Lamp tył na FL: Przed: Po: Forumowa Ramka Przed: Po: Gałka zmiany biegów od polifta Przed: Po: Skórzany Ręczny Przed: Po: Białe kierunkowskazy boczne Przed: Po: Czarne kierunkowskazy boczne Przed: Po: Trójkąt w klapie bagażnika Przed: Po: Zabudowa Silnika (1/3 prac Podszybie) Przed: Po: Alu 17" i kapcie 235/45 Na Autku 3 Światło Stop Przed: Po: Przednie Lampy Black Xeno 6K Przed: Po: Grill od S4 ze znaczkiem Przed: Po: Kratki Polift Podświetlane Przed: Po: Fotki po Obszyciu Etap I : Fotki po Obszyciu Etap II z Wymiana konsoli i tunelu polift : ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Graty W drodze lub oczekujące na wolna chwile i montaż : Oslona silnika z ASO:
  12. po co ci chip lepiej od razu weź młota 5kg przywal w wałek rozrządu a nie męcz audi bo to grzech
  13. Radzicie MOTUL 6100 synergie+ 10w40 dzieki za pomoc
  14. dokładnie albo bierz nowy albo używkę ale pod warunkiem ze możesz go sprawdzić przed zakupem albo ryzykuj
  15. czemu do Quattro zawsze wszystko droższe http://allegro.pl/audi-a4-quattro-1994-2001-zawieszenie-gwintowane-i1521661294.html ma ktoś taki zestaw jak się na tym jeździ ?
  16. a jaki ??? ELF COMPETITION STI SHELL HELIX PLUS MOBIL SUPER 2000 TOTAL QUARTZ 7000 ENERGY CASTROL MAGNATEC który
  17. witam jaki olej zalać Nie wiem jaki był wcześniej lany dane o autku: B5 V6 2.6 bnz bez lpg ,280 tysi ,rok 95
  18. NOWY Wzmacniacz Mac Audio MPX 4500 * Tryby pracy: 4/3/2 kanały * Moc RMS: 4 x 80W/2 x 240 4 Ohm; 4 x 120W 2 Ohm * Moc MAX: 4 x 225W/2 x 600 4 Ohm; 4 x 300W 2 Ohm * Stabilny przy 2 Ohm * Pasmo przenoszenia 5 Hz - 50 kHz * THD 0,05% (1kHz) * Stosunek szum/sygnał >100 dB * Czułość wejściowa(RCA) 0,4 V - 4 V * Filtr low pass 40 - 300 Hz * Bass boost (podbicie basu) 0-12 dB cena na allegro 405 pln z przesyłka
  19. właśnie idą mi 2 rury do ostatniej puszki i w niej się łącza ale nie zwracałem uwagi czy zmieści się po 2 stronie 2 tłumik racja sprawdzę to
  20. "Oni to wiedza Kocie" tylko o której
  21. no właśnie w jakim podejrzewam ze 17 najprędzej
  22. no to ja wpadam czy to o 17 czy 16 godzina wstecz będzie w sobotę lepiej 16 za dnia lepiej oglądać a robić foty ^^ może ramki mi zdarza przyjść i grill od s4 do tego czasu pyzatym teraz moja kolej na punkty
  23. mam podobny problem opis: wsadziłem kluczyk do zamka bagażnika chcąc otworzyć auto wcisnąwszy zamek do środka ale nie da się przekręcić dalej wyciągam kluczyk ale zamek pozostał wciśnięty teraz nie otworze bagażnika ;( dodam ze centralny zamek działa co zrobić ?
  24. Witam mam dylemat, mianowicie ktore felgi wybrac 1.ATS Aquila 2.brak nazwy ^^
  25. ladnie mam 6km do ciebie w dotatku obaj mamy Q graty autka to cos wspolnie wymodzimy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.