Treść opublikowana przez wrhz
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć poproszę wauzzz8k2fa165877 Dzięki
-
Audi A6 C7 wymiana EGR
Witam Panowie czy byłby ktoś uprzejmy podrzucić z ELSY opis demontażu recyrkulatora w audi a6c7 silnik 2.0 TDI oznaczenie CSUE Z góry wielkie dzięki..
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć dzieki za rozkodowanie alr wdarł się błąd w vinie i wyszło inne auto ?. Jakby można jeszcze raz wvwzzz3czhe173613 dzieki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć wvwzzz3czhe173013 dzięki wielkie
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć wauzzz4g7fn079457 Wielkie dzięki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam poproszę wauzzzf48ha012363 Dzieki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Czesc WAUZZZ4G0DN035104 dzieki
-
Stłuczka prośba o porade i ocenę
Bardzo dziękuje za wskazówki czekam na telefon od rzeczoznawcy i umówienie oględzin..
-
Stłuczka prośba o porade i ocenę
Witam potrezbuje porady, odszkodowanie będzie z ubezpieczenia OC sprawcy. Czy zgłaszać sprawę w swojejubezpieczealni LINK4 czy bezpośrednio u sprawcy Proama? Jeśli można prosić o wstępną wycene na ile moge liczyć ( wiem, że pod spodem będą "kwiatki" jak ślizg itp..) Audi A4 B8 13r lift... Mam wrażenie, że momentami serwo kręcąc kierownicą przeskakuje ale to może nie ma związku ze zdarzeniem (ciężko może byćto udowodnić).. Z góry wielkie dzięki za sugestie i porady..
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Czesc WAUZZZ8R7AA107625 dzięki wielkie
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam wauzzz4g7fn018769 dzieki wielkie
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć wauzzz8t3aa058015 dzięki wielkie
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
wauzzz8r1da064744 dzieki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam ja rowniez z prosba ? wauzzz8r4ea104011 Dzieki pozdro
-
Wymiana Zawóu rekcyjnego ciśnienia paliwa listwy CR ??
rozmiarowki klucza nie pamietam... ida kabelki do wtryskiwaczy itp ale nie ma tragedii.. vcds ma procedure adaptacji zaworu ale jej nie zastosowalem i auto pracuje ok... po wymianie najlepiej uruchomic z vcds pompke elektryczna niech uzupelni ON w ukladzie latwiej odpali..
-
Dziwne dławienie silnika i buczenie
Ja swego czasu walczyłem wlasnie z ciśnieniem i wymieniałem 5 sztuk zaworokow używek ,, za każdym razem w teorii demontaż wykracany z szyny mokre od "ropki" i motor nie gadal.. montaż z "pracującego" silnika na strzal.. także skocznylo się nowym i spokoj..
-
Wymiana Zawóu rekcyjnego ciśnienia paliwa listwy CR ??
Nie ma problemu z wymiana.. "dużym" kluczem przytrzymujesz tak żeby dobrze ulozyla się wtyczka,, "malym" wkręcasz zaworek do szyny CR... z doświadczenia wiem ze używane lezace na polce na 99,9% do kosza...
-
Dziwne dławienie silnika i buczenie
Co do zaworu na listwie CR wysokiego ciśnienia z doświadczenia wiem ze "uzywki" które nie pracowaly można od razu wyrzucić do kosza, montaz nowego lub takiego co demontujesz z pracującego silnika.. sprawdz jakie masz ciśnienie na szynie CR podczas pracy silnika...
-
Czujnik listwa CR
To nie jest czujnik tylko zawór regulujący ciśnienie... nie kupuj używanego ( chyba że z auta które jest na chodzie i wykręcasz) te co leża na półce zdemontowane można zezłomować...
-
MMI 3GP po aktualizacji nie ma navi
Witam ponownie temat do zamknięcia.. Musiałem wgrać mapę wybierając ręcznie "zakładki" z AUDI_MMI3G_ECE - czas około 1,5h i wszystko gra.. Reasumując zrobiłem upgrade softu z HN+_EU_AU3G_K0767 i mapy 8R0060884AR ECE6.15.5 do HN+_EUAU#g_K0942_3 i mapy 8R0060884GA ECE 6.28.2 Pozdrawiam
-
MMI 3GP po aktualizacji nie ma navi
Witam potrzebuje porady jak ogarnać sprzęt.. soft oraz mapy ściągnałem z chomika..( od kolegi z forum A6) zrobiłem aktualizacje z K0767 do K0942_3 poszło gładko, MMI wstaje nie zgłasza problemów.. idąc za dalej zrobiłem aktualizacje map z 6.15.5 do 6.28.2 i coś poszło nie tak.. po odpaleniu ciągle mam komunikat "Trwa ładowanie nawigacji.." Odpalajac aktywator wyskakuje komunikat że już jakaś wersja jest ale odinstalowywanie nie pomaga.. Próbowałem jeszcze raz wgrać od nowa soft po czym mapy ale bez rezultatu.. w zielonym menu przy wyborze opcji Delete database.. w zasadzie nic się nie dzieje: removeNavDB.sh v2011-11-27 starting navigation database removal... /mnt/nav/db not found - no database to remowe klikając natomiast Delete New HDD MMI wykonuje kilka kroków... po czym po kilkudziesięciu sekundach ja resetuje MMI... ponownie wgrywanie mapy wygląda tak jakby nie była skasowana i wgrywa się całość w max 10 minut... finalnie bez rezultatu.. Z góry wielkie dzięki za wszelkie wskazówki.. Pozdrawiam
-
Pomoc przy zaworze N290
Włącz kilka razy z poziomu vcds pompkę elektryczną, możesz tez sprawdzić podczas kręcenia czy buduje ciśnienie na szynie CR.. Jeśli wszystko ok nie wywala błędów to musi zaskoczyć..
-
Uszczelka turbo - wydech turbo- kolektor 1.9 BRB
Witam koledzy mam problem i nie wiem w jakim dziale napisać, potrzebuję informację czy w silniku 1,9 TDI BRB jest uszczelka metalowa pomiędzy turbiną a kolektorem wydechowym ( między turbo a wydechem mam). W etce nie znalazłem info i nie wiem czy zakładać bez uszczelki turbawki. Z góry dzięki za info.
-
[B5 AJM] Czarny osad spalin w zbiorniczku wyrównawczym.
W moim przypadku byla uszczelka pod glowica a dokladnie od strony kolektora po zdjeciu bylo wyraznie widac przecieki. Jak spokojnie jezdzilem to bylo ok jak tylko troche ostrzej to w koncowej fazie przed remontem audi wciagaala plyn ostro, przy tym zero objawow typu wiecej oleju czy kopcenie. P.S. jak bedziesz sciagal glowice to napewno planowanie jak nie bedzie wyraznych oznac uszczelki to warto sprawdzic jeszcze szczelonosc glowicy a i przy montazu polecam wymiane na nowe uszczelnienia pompek u mnie zlozylem na stare i bujalem sie z 3 miesiace z zapowietrzjacym sie ukladem paliwowym (wymiana tandema itp itd ) i na koncu wymiana uszczelnienien i autko chodzi teraz ok
-
[ALL B5] Niedziałający prędkościomierz!
Sprawdz na klimatroniku czy pokazuje km ale ja stawiam ze masz licznik JAEGER i najnormalniej w swiecie uszkodzil CI sie silniczek od predkosciomierza (uszkodzenie mechaniczne) w silniczku jest przekladnia zebata - srodkowa zebatka jest na takim cienkim plastikowym trzpieniu ktory sie czesto odlamuje przez co blokuje sie caly mechanizm i nie dziala predkosciomierze ew obrotomierz. Na allegro sa takie silniczki w granicach 100zl ja osobiscie swoj w 30min zrobilem z mozna powiedziec zerowym nakladem finansowym