Treść opublikowana przez kasku22
-
[B5 AGB] Problem z biegami
wlasnie one wygladaja lepiej od tych co mialem i tu jest problem ze ma cos wade ale jak poznac co.najwyzej zaloze docisk i tarcze ta co mialem bo nie bylo wtedy tego problemu
-
[B5 AGB] Problem z biegami
tak uzywane nowy kmpl 3tys to troche przesada.najgorsze jest to ze ta tarcza byla lepsza niz na tej co jezdzilem ale z tamta nie bylo takiego problemu.no nic wstawie zeby tarcze wymienili.najgorzej jak problem nie ustapi...
-
[B5 AGB] Problem z biegami
wczoraj wlozylem cale kmpl sprzeglo z anglika bo mi to stare szarpalo przy zmiane biegow dwumasowe bylo zjechane na maxa a ze kupilem cale to wlozylem cale.ale teraz wyszedl taki cyrk jaki opisalem
-
[B5 AGB] Problem z biegami
1,2,3 idzie wszystko normalnie na 4 ta 0d 4.5tys obrt sie slizga na 5 od 3tys obr juz slizga .obroty ida na maxa a auto nie jedzie
-
[B5 AGB] Problem z biegami
panowie mam taki problem 4 i 5 bieg mi sie slizga od czego to moze byc docisk jest juz zjechany czy cos innego ?pozdrawiam
-
Hamownia 4x4 toruń
orientuje sie ktos moze czy jest taka w toruniu albo bydgoszczy?jak tak to jakis namiar poprosze
-
[B5 AGB] Problem z zakupem sprzęgła do wersji S4
panowanie jak w temacie gdzie mozna dostac sprzeglo do s4 albo rs?we wszystkich sklepach szukalem i nie maja jedynie serwis ale tam cena kosmiczna.mozna ma ktos jakas stronke gdzie maja to wrzuczcie bede wdzieczny bo na tym juz nie idzie jezdzic
-
[B5 ADR] Problem z instalacją gazową - gaśnie silnik
tez tak mialem przy swojej z tym samym silniku i byly bledy w silniku elektronik zrobil i problemu juz nie mialem
-
[ALL B5] Czy będzie pasowała tapicerka z A6 ?
a z jakiej bedzie tylko z a4?a z passata b5?
-
[ALL B5] Czy będzie pasowała tapicerka z A6 ?
witam panowie, bedzie pasowalo wnetrze od a6 do a4 chodzi mi o fotele i kanape plus boczki roczniki te same 97r sedan
-
[ALL B5] Obszycie wnętrza
witam jak w temacie gdzie mozna najtaniej obszyc wnetrze skora.bo wiadomo drogo to mozna wszedzie.albo ktos z was obszywa jak cos to pisac chetnie skorzystam pozdro
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
to 2.7 za ile ogarna?
-
[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!
2.7 tez ogarniaja za ta cene?
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
ja bym sie pisal ale wykluczyl mnie z gry
-
[B5 AGB] Przeróbka zderzaka
mozesz zarzucic bo znalezc go nie moge
-
[B5 AGB] Przeróbka zderzaka
widze ze kazdy ten sam komplet ogladal hehe.no napisalem moze cos zaradzi mam teraz wzor ten sam jeden 200e kosztowal w niemczech.ale co sezon malowac juz mi sie nudzi bo to z zywicy a mieszkam na wsi i same kamienie na drogach
-
[B5 AGB] Przeróbka zderzaka
uprzedzil bo rano go obaczilem a wiczorem juz go nie bylo ktos kupil.a moze ktos wie kto przerabia takie rzeczy?
-
[B5 AGB] Przeróbka zderzaka
witam jak w temacie probowal ktos zamontowac zderzaki od rs do a4 97r sedan?na allegro koles ostatnio mial takie juz przerobione ale ktos mnie uprzedzil [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 08:30_________________________________________________jak ktos ma linka z tym temat jak juz byl to tez moze podzrzucic
-
[B5 APR] Zwiększenie mocy
to chyba juz nic z niego nie wycisne :(klime mam to pelna opcja:)
-
[B5 APR] Zwiększenie mocy
witam panowie jak dodac z 50ps do mojego auta 2.8 97r v6 30v sedan.seryjnie 193ps po chipie niby 211 ale ciagle malo.myslalem nad montazem nitro albo wymianie kompresora.robil ktos modernizacje tego silnika?pozdrawiam
-
[ALL] Gdzie najtaniej można założyć nitro ?
dzieki
-
[ALL] Gdzie najtaniej można założyć nitro ?
orientuje sie ktos gdzie najtaniej mozna zalozyc nitro?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam