Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kasku22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kasku22

  1. w tym projekcie juz mam swoja wisienke jest nia.........NOSB
  2. w tym projekcie juz mam swoja wisienke jest nia.........NOSB
  3. w tym projekcie juz mam swoja wisienke jest nia.........NOSB
  4. a moze ragga firma puscila juz graty?
  5. k04,fmic,wtryski pompa rs4 wydech ten od sida kompletny.nosb ma stroic wiec jego zapytaj
  6. dobrze by bylo ale jest jeszcze troche roboty jak to nosb mowi takiej ktorej nie widac ale juz blizej jak dalej po roku wkoncu wroci do domku
  7. nikt sie go nie czepia bo wszyscy go kochaja
  8. no ja widzialem mial swoj urok byl podobny do nosba ze niby wszystko jest ale wyglada nie ciekawie :polew:
  9. to sa ori RS4 LIMO nie ma rzezby nic a nic
  10. mnie to nie rusza panienki bym chcial to bym i mial orange a nie chcialem i nie mam i wcale nie zaluje takze moze zachwalac orange ślimunia nawet z 10 str [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 12:06_________________________________________________ sepangblau-perleffekt RS6 a nie zadna mazda
  11. swoja licze na poczatku marca jak mnie nosb nie zawiedzie a tamta to troche pozniej.ale chyba nie za rok co nosb
  12. i tu sie akurat mylisz spotkam pare domow dalej tylko orange :gwizdanie:
  13. a no za 55 moze miec ori rsa tylko ze jak dla mnie avancior nie wchodzil wogole w gre i mam rezana a4 pewnie za 50 bo juz sie pogubilem.
  14. to lepiej i tak kupic cale rsa i se opprzekladac wszystko i jeszcze ci graty zostana
  15. mnie body plus swiatla i malowanie kolo 20 wychodzi a gdzietu reszta[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 16:46_________________________________________________a gdzie tu silnik,heble,wydech,tapicera,flok,2din,podsufita,turbawy,wtryski,nowe sprzeglo,plyny,fmic,rozrzad itd
  16. za 30 to nie zrobi.jak na wypasie i troche wiecej mocy to z 50
  17. a kto to teraz wszystko zliczy
  18. nosb cwiczy ostro cala butle argonu pogonil na 10cm spawu
  19. to mialo byc dopiero za msc pokazane wiesz po trochu a nie zaraz wszystko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.