Treść opublikowana przez kamil642
-
Nie moge odczepic haka
dzięki kolego za pomoc Pozdro !!!
-
Nie moge odczepic haka
No niestety nic z tego jak siedzial tak siedzi jedynie pokretlo krecie sie juz reka albo cos zlamalem w zamku albo cos puscilo ale po waleniu mlotem nadal nic chyba zostanie mi go zostawic
-
Nie moge odczepic haka
No dokladnie taki sam cos podzialam dzieki kolego za pomoc
-
Nie moge odczepic haka
jest fabryczny oryginał dałem na czerwone kreciłem nim uzywając zaby i szmaty aby nie poniszczyc pokrętła ale nadal nic chce odpaśc
-
Nie moge odczepic haka
na pokretle nie mam czerwonego tylko w srodku po zaslepka jest czerwona i zielona kreska
-
Nie moge odczepic haka
Witam mam problem mianowicie chciałbym odczepić hak Holowniczy mam problem kluczykiem ustawiłem zamek na zielonej kresce odciagam przekrecam i NIC hak pewno nie ściagany od nowości moze ktos miał z tym kiedyś problem lub wie co z tym poradzić ? Pozdro !!!
-
Nie odbijają hamulce
sprawdz dokładnie przewody mozliwy wyciek
-
Licznik zawyża prędkość
Czyli co nie przejmowac sie tym ?
-
Licznik zawyża prędkość
nawigacja TOmtom na raczej prawidłowo pkazuje bo w golfie 4 zgadzała sie dokładnie z licznikiem cos wczesniej było z abs ale zozstało to naprawione i była diagnostyka komputerowa w niemczech i nic zadnych błedow nie wywala po przejechaniu 2 tys
-
Licznik zawyża prędkość
Witam mam problem w mojej b6 licznik przekłamuje zawyza nawet o 10 ,15 km/h zalezy od predkosci czym wyzsza tym wiecej oszukuje w czym jest problem czy opony mam standardowe 205/55/r16 czy jednak inne sprawy elektroniczne ? czekam na odpowiedzi z gory dzięki Pozdro !!!
-
Reflektory xenon a normalne H7 da sie przerobic ?
Witam czy jest możliwosc przerobionie w mojej B6 soczewek na xenon na kloszu lamy widnieje napis h7 i to dwa razy to znaczy ze długie i w soczewkach sa h7 ? czy mozna w tani sposob przerobic na xenon chodzi mi najbardziej o błekitną barwe świateł Pozdro !!!
-
Dolałem borygo do G12
no własnie opinnie sa podzielone jedni mowią o uszkodzeniu uszelek i nie smarowaniu pompy wody po przez inne własciwosci borygo i g12 13 sam juz nie wiem
-
Dolałem borygo do G12
no ale czy mozna mieszac z borygo Premium rozowym ?
-
Dolałem borygo do G12
Witam czy mozna mieszac g12 z Borygo rozowe musiałem dolac i czy nie bedzie z tym problemu doalłem 1 l Borygo bo nic innego na stacji nie mieli i czy to bezpieczne czy zlac płyn i załozyc nowy g12 ?
-
Problem z obrotomierzem i zapalającą się kontrolką ciś. oleju
czujnik cisnienia oleju ?
-
OBD II czy OBDI
witam czy b6 2003 1.9 Pd ma Obd ii czy obd i ?
-
Podswietlanie przycisku świateł awaryjnych
tez nie wszystko wylączone jedynie trojkat po środku sie podswietla
-
Podswietlanie przycisku świateł awaryjnych
tylne szyby nie świeca
-
Podswietlanie przycisku świateł awaryjnych
ale sprawdzałem po kilku godzinach i nadal się swiecil
-
Podswietlanie przycisku świateł awaryjnych
Witam mam problemz moja b6 po zamknieciu go kluczykiem badz pilotem swieci sie cały czas podswietlenie włacznika swiateł awaryjnych w czym jest problem co może byc tego przyczyna prosze o pomoc dodam ze ostatnio byl problem z łacznościa pilota i był kodowany kluczyk . Prosze o pomoc !!!
-
[ALL B5] audi a4 b5
nie mam taki problem ze kupiłem golva 4 z 2000 roku i a4 stała mi się nie potrzebna stoi tylko w garazu i niszczeje gdy wyjezdzam za granice golvem teraz tylko nim jezdze
-
[ALL B5] audi a4 b5
Witam ma taki problem ma audi a4 b5 z 1995 roku zastanawiam się za ile je sprzedać wymieniłem w nim tyle rzeczy ze nie wiem czy mi sie opłaca sprzedac wym pasek rozrzadu akumulator na boscha nowe amortyzatory nowa skrzynia biegów nowe drożki kierownicze przegóby auto nie posiada żadnych błedów w komputerze wszystko jest ok wszystkie tego typu podzespoly wiec tak z jaką cene mam sprzedać ten samochód szkoda mi go bardzo sprzedać z niska mnie cieszyła by cena 12000 tys za ten samochód 180000 tys przebiegu prosze o doradzenie
-
[ALL B5] Jakie zarówki do b5
e kurcze mam na 100% h7 na żarówkach z reszta tak pisze
-
[ALL B5] Jakie zarówki do b5
o nie mam h7
-
[ALL B5] Jakie zarówki do b5
Witam ma dylemat jakie żarówki kupic do mojej a4 b5 z 1995 roku nie mam Reflektorów soczewkowych tylko zwykłe szklane standardowe i nie wiem jakie zarówki kupic czy 5560 wat czy też 100 wat nad którymi poważnie sie zastanawiam tylko czy nie przeciaza instalacji i wszytko będzie ok interesuje mnie żarówki imitujące xenon których dużo jest na allegro tak więc chce sie poradzić mam upatrzone takie żarówki http://allegro.pl/japonska-zarowka-h7-100w-6000k-efekt-xenon-i1502457072.html#gallery mogą być czy raczej odradzacie jeśli sa złe to dobrze by był gdyby ktoś dał linka do podbnych takich które także są 6000k tak jak te z góry dziękuję wszystkim