Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] audi a4 b5


kamil642

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma taki problem ma audi a4 b5 z 1995 roku zastanawiam się za ile je sprzedać wymieniłem w nim tyle rzeczy ze nie wiem czy mi sie opłaca sprzedac wym pasek rozrzadu akumulator na boscha nowe amortyzatory nowa skrzynia biegów nowe drożki kierownicze przegóby auto nie posiada żadnych błedów w komputerze wszystko jest ok wszystkie tego typu podzespoly wiec tak z jaką cene mam sprzedać ten samochód szkoda mi go bardzo sprzedać z niska mnie cieszyła by cena 12000 tys za ten samochód

180000 tys przebiegu

prosze o doradzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma taki problem ma audi a4 b5 z 1995 roku zastanawiam się za ile je sprzedać wymieniłem w nim tyle rzeczy ze nie wiem czy mi sie opłaca sprzedac wym pasek rozrzadu akumulator na boscha nowe amortyzatory nowa skrzynia biegów nowe drożki kierownicze przegóby auto nie posiada żadnych błedów w komputerze wszystko jest ok wszystkie tego typu podzespoly wiec tak z jaką cene mam sprzedać ten samochód szkoda mi go bardzo sprzedać z niska mnie cieszyła by cena 12000 tys za ten samochód

180000 tys przebiegu

prosze o doradzenie

chciałeś zrobić prezent nowemu nabywcy czy nie miałeś co robić z kasą :mysli:

jeżeli chcesz odzyskać to co włożyłeś to zapomnij, auto masz sprawne więc użytkuj i nie zmieniaj na następną skarbonkę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma taki problem ma audi a4 b5 z 1995 roku zastanawiam się za ile je sprzedać wymieniłem w nim tyle rzeczy ze nie wiem czy mi sie opłaca sprzedac wym pasek rozrzadu akumulator na boscha nowe amortyzatory nowa skrzynia biegów nowe drożki kierownicze przegóby auto nie posiada żadnych błedów w komputerze wszystko jest ok wszystkie tego typu podzespoly wiec tak z jaką cene mam sprzedać ten samochód szkoda mi go bardzo sprzedać z niska mnie cieszyła by cena 12000 tys za ten samochód

180000 tys przebiegu

prosze o doradzenie

zadam pytanie:

Co kupisz zamiast tego autka?

Czy myślisz, że nie będziesz musiał nic wkładać w następne auto?

Jeżeli kwota jaką Tobie ktoś zaproponował jest za mała to odpuść i tłucz go do końca bo jesteś przynajmniej pewny czym jeździsz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoją staruszkę też włożyłem kuuupe kasiorki (turbo, skrzynia, sprzęgło, poduchy,zawieszenie, nowe opony) miałem sprzedawać ale , jak usłyszałem cenę :gwizdanie: po zastanowieniu się:

-wygodnie wozi tam gdzie chcę

-mało pali

-mechanicznie rok prod. 2010/2011 :polew: :polew:

-skręca we wszystkie strony i nawet jeździ do tryłu jak potrzeba

-na głowe nie kapie jak pada (oczywiście przy zamkniętym szyberku)

zrezygnowałem ze sprzedaży :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic za te pieniądze nie kupisz sensowniejszego niż to co masz ... za 12 tyś tez .... chcąc zamienić na auto młodsze i lepszej "klasy" musiałbyś conajmniej drugie 12 minimum dołożyć więc ja również jestem zdania, że został tego dziada i jeździj nim a potem oddaj dla wnuczka :P

Ja tak zrobiłem, nie sprzedałem B5 bo nie było większego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam taki problem ze kupiłem golva 4 z 2000 roku i a4 stała mi się nie potrzebna

stoi tylko w garazu i niszczeje gdy wyjezdzam za granice golvem teraz tylko nim jezdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ok miesiąc temu sprzedałem ADR + lpg 1997 modelowo 98, rozrządy, wahacze łożyska sprzęgło nówka prawie i wiele wiele innych........też początkowo chciałem więcej ale nie dało rady :wallbash: :wallbash: :wallbash:

stan był bdb technicznie wręcz idealny blacharsko może jakieś tam rysy itp i za 12,5 poszoł

jak dostaniesz 9000 to skacz i klaskaj uszami... :decayed:

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 20:32_________________________________________________a może kolega jeździ Volvem a nie Golfem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ok miesiąc temu sprzedałem ADR + lpg 1997 modelowo 98, rozrządy, wahacze łożyska sprzęgło nówka prawie i wiele wiele innych........też początkowo chciałem więcej ale nie dało rady :wallbash: :wallbash: :wallbash:

stan był bdb technicznie wręcz idealny blacharsko może jakieś tam rysy itp i za 12,5 poszoł

jak dostaniesz 9000 to skacz i klaskaj uszami... :decayed:

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 20:32_________________________________________________a może kolega jeździ Volvem a nie Golfem :kox:

w sumie G koło V na klawiaturze jest :kox:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GolVem :polew: ... 95 rok za 12k ?...zejdzmy na ziemię :cool1: tak jak ktoś wyżej pisał 9 to już będzię :kox: też swoją zamierzałem sprzedać, ale w PB z cenami paliwa mogę se pomarzyć :polew: niedługo tylko LPG remont wszystkiego co możliwe powoli się robi, i do końca! a potem w krzaki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...