Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil642

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil642

  1. dzięki kolego za pomoc Pozdro !!!
  2. No niestety nic z tego jak siedzial tak siedzi jedynie pokretlo krecie sie juz reka albo cos zlamalem w zamku albo cos puscilo ale po waleniu mlotem nadal nic chyba zostanie mi go zostawic
  3. No dokladnie taki sam cos podzialam dzieki kolego za pomoc
  4. jest fabryczny oryginał dałem na czerwone kreciłem nim uzywając zaby i szmaty aby nie poniszczyc pokrętła ale nadal nic chce odpaśc
  5. na pokretle nie mam czerwonego tylko w srodku po zaslepka jest czerwona i zielona kreska
  6. Witam mam problem mianowicie chciałbym odczepić hak Holowniczy mam problem kluczykiem ustawiłem zamek na zielonej kresce odciagam przekrecam i NIC hak pewno nie ściagany od nowości moze ktos miał z tym kiedyś problem lub wie co z tym poradzić ? Pozdro !!!
  7. sprawdz dokładnie przewody mozliwy wyciek
  8. Czyli co nie przejmowac sie tym ?
  9. nawigacja TOmtom na raczej prawidłowo pkazuje bo w golfie 4 zgadzała sie dokładnie z licznikiem cos wczesniej było z abs ale zozstało to naprawione i była diagnostyka komputerowa w niemczech i nic zadnych błedow nie wywala po przejechaniu 2 tys
  10. Witam mam problem w mojej b6 licznik przekłamuje zawyza nawet o 10 ,15 km/h zalezy od predkosci czym wyzsza tym wiecej oszukuje w czym jest problem czy opony mam standardowe 205/55/r16 czy jednak inne sprawy elektroniczne ? czekam na odpowiedzi z gory dzięki Pozdro !!!
  11. Witam czy jest możliwosc przerobionie w mojej B6 soczewek na xenon na kloszu lamy widnieje napis h7 i to dwa razy to znaczy ze długie i w soczewkach sa h7 ? czy mozna w tani sposob przerobic na xenon chodzi mi najbardziej o błekitną barwe świateł Pozdro !!!
  12. no własnie opinnie sa podzielone jedni mowią o uszkodzeniu uszelek i nie smarowaniu pompy wody po przez inne własciwosci borygo i g12 13 sam juz nie wiem
  13. no ale czy mozna mieszac z borygo Premium rozowym ?
  14. Witam czy mozna mieszac g12 z Borygo rozowe musiałem dolac i czy nie bedzie z tym problemu doalłem 1 l Borygo bo nic innego na stacji nie mieli i czy to bezpieczne czy zlac płyn i załozyc nowy g12 ?
  15. witam czy b6 2003 1.9 Pd ma Obd ii czy obd i ?
  16. tez nie wszystko wylączone jedynie trojkat po środku sie podswietla
  17. ale sprawdzałem po kilku godzinach i nadal się swiecil
  18. Witam mam problemz moja b6 po zamknieciu go kluczykiem badz pilotem swieci sie cały czas podswietlenie włacznika swiateł awaryjnych w czym jest problem co może byc tego przyczyna prosze o pomoc dodam ze ostatnio byl problem z łacznościa pilota i był kodowany kluczyk . Prosze o pomoc !!!
  19. nie mam taki problem ze kupiłem golva 4 z 2000 roku i a4 stała mi się nie potrzebna stoi tylko w garazu i niszczeje gdy wyjezdzam za granice golvem teraz tylko nim jezdze
  20. Witam ma taki problem ma audi a4 b5 z 1995 roku zastanawiam się za ile je sprzedać wymieniłem w nim tyle rzeczy ze nie wiem czy mi sie opłaca sprzedac wym pasek rozrzadu akumulator na boscha nowe amortyzatory nowa skrzynia biegów nowe drożki kierownicze przegóby auto nie posiada żadnych błedów w komputerze wszystko jest ok wszystkie tego typu podzespoly wiec tak z jaką cene mam sprzedać ten samochód szkoda mi go bardzo sprzedać z niska mnie cieszyła by cena 12000 tys za ten samochód 180000 tys przebiegu prosze o doradzenie
  21. e kurcze mam na 100% h7 na żarówkach z reszta tak pisze
  22. o nie mam h7
  23. Witam ma dylemat jakie żarówki kupic do mojej a4 b5 z 1995 roku nie mam Reflektorów soczewkowych tylko zwykłe szklane standardowe i nie wiem jakie zarówki kupic czy 5560 wat czy też 100 wat nad którymi poważnie sie zastanawiam tylko czy nie przeciaza instalacji i wszytko będzie ok interesuje mnie żarówki imitujące xenon których dużo jest na allegro tak więc chce sie poradzić mam upatrzone takie żarówki http://allegro.pl/japonska-zarowka-h7-100w-6000k-efekt-xenon-i1502457072.html#gallery mogą być czy raczej odradzacie jeśli sa złe to dobrze by był gdyby ktoś dał linka do podbnych takich które także są 6000k tak jak te z góry dziękuję wszystkim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.