Treść opublikowana przez kamil642
-
Pokrętło świateł
Szczerze nie ma no to pewnego rozwiązania , ale najlepiej podgrzac pokretło może byc nawet suszarką do włosów hehe nastepnie po solidnym podgrzaniu w pozycji właczonych światel wyciagnije 2 razy do gory tak jabyś włączał przeciwmgielne i delikatnie płaskim podwarzac ze wszystkich stron rozebarłem juz tak 5 włacznikow i nie było problemu aha przy podwazaniu uwazaj zeby nie pozaginac obudowy włącznika tam gdzie zakładasz te obramowanie
-
Gejzer w zbiorniku
Myśle , że moze byc ten dławik jak to określiłes ,a na wolnych obrotach dobrze działa wspomaganie ?
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
samemu chyba nie odpowietrzysz bez specjalistycznych narzedzi
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
A nie uwzględniacie tego ze sonda lambda za katem zbiera info robiąc analizę spalin ,a gdy nie ma kata to co się dzieję nie odczytuje przypadkiem złych parametrow ,a przypadkiem te informacje nie wpływają na prezyzyjne dozowanie mieszanki paliwowo-powietrznej ? .
-
Tylna wycieraczka nie działa
a jak przewody w tylnej kalpie te , które wychodzą z nadwozia do klapy może poprzecierane urwane
-
problem z maglem czy pompa
czyżby jakaś nieszczelność lewe powietrze sprawdz przewody nie pieni się nie widać bąbli powietrza ? jezeli nie to być może gdzieś jest cos przytkane sprawdz jeszcze sam zbiornik płynu czy wszystko z nim ok Być może układ zapowietrzony czasem się zdarza
-
Wymiana termostatu WAHLER
w tym konkretnie nie ma tam odpowietrznika
-
Woda na dywaniku pasażera w A4 B6
Tak jak Kolega wyzej czesto sie zapycha i woda tam stoi wszystko koroduje i wgl jest tam taki gumowy jakby zaworek pewnie się zatkal nalej tam wody i sprawdzy czy nie cieknie pod samochodem jak cieknie to znaczy ze wszystko ok i to nie jest przyczyna tej wody w srodku
-
Twardy pedał hamulca po dłuższym postoju.
sorki wprowadziłem w bład zakładają , ze to TDi
-
Wymiana termostatu WAHLER
To tak , termostat znajduje sie po prawej stronie pod alternatorem . Ściągasz gorna obudowe silnika ,żeby był dobry dostęp nastepnie wymacasz a nawet zobaczysz. Krociec plastikowy ma dwie srobki wkrecony jest do bloku śilnika na ukos na klucz 10 i bodajże imbus 5 w srodku srubki odkrecasz , sciagasz kruciec nie zdziw się jak termostat bedzie siedział delikatnie srubokretem podważyć a nawet złapac go za te uszko w termostacie i wyciagasz termostat nastepnie oczyscic i dwrotnej kolejności złożyc pamietaj o uszczelce zeby dac ją na termostat przed krućcem zakrecasz i wsio
-
Twardy pedał hamulca po dłuższym postoju.
sprawdz przewody podciscnieniowe od vacum szczególnie ten kruciec ewentualnie powtórnie odopowietrz po za tym jak zmieniałeś płyn recznie czy Przetaczarką
-
Twardy pedał hamulca po dłuższym postoju.
Jak skutechnośc hamowania w trakcie jazdy nie jest gorzej Możliwe ze Vacum Pompa Sprawdz krociec, ktoóy z niej wychodzi czy nie ma luzu i co za tym idzie nieszczelności
-
Wymieniony włacznik świateł !
no własnie tu jest problem zamawaiłem na Alle... dostałem pierwszy włącznik nie działał drugi tez to samo mi w sumie chodziło tylko o wyglad wizualny bo i tak przełozyłem sobie plastik i pokrętło , ale dziwi mnie to czy naprawde dziś ludzie tak kombinuja i wciskaja rzecz , ktora jest sprawna i w dodatku sprawdzona
-
Ubywanie płynu wspomagania
A maglownica jak wyglada, zobacz na gumy czy sie gdzies nie poci, czy być może już leje
-
Wymieniony włacznik świateł !
problem jest taki , że bez przekrecenia kluczyka swiatła sie swiecą przy otwartych dzwiach nawet bez kluczy sa postojowki i wyje sygnał przy otwartych to dziwne ze 2 włacznik am ten sam objaw Gdy włoze swoj stary włacznik wszystko działa prawidłowo
-
Wymieniony włacznik świateł !
mowie ze numery sie zgadzały miałem bez AUTO i tez taki kupiłem kolejny
-
Który Pin W Drzwiach Odpowiada Za Centralny Zamek?
ja w Pasku b5 FL sciagłem kierunek i zobaczyłem jakie kolory przewodow biegną do centrali z bezpiecznikami i tam podpinałem je do konkretnie cyklopa C1 zobacz jaki masz przewod przy kierunku i taki sam bedzie przy skrzynce wystarczy sie tylko do nich wlutowac Mozesz jeszcze ewentualnie wziąsc probówke włączyc kierunki i sprawdzac na skrzynce bezpiecznikow ktory ci bedzie przerywac na probówce i wtedy tylko do kabelka wlut albo wpinka taką blaszką
-
Wymieniony włacznik świateł !
Witam mam taki problem wymieniłem włacznik swiateł i juz drugi z kolei włacznik ma tą sama wade na pozycji zero światła mijania się świecą dziwi mnie ta sytuacja bo to juz drugi przełacznik gdy włoze stary nie ma problemu numery wszystko się zgadza ktoś ma jakiś pomysł ?
-
Kropka Na Liczniku Km
ok dzięki chłopaki do zobaczenia na drodze
-
Kropka Na Liczniku Km
Nie zauwazylem aby samo sie ustawialo podswietlenie regulowalem przyciskami + -
-
Kropka Na Liczniku Km
Witam mam pytanie czy wy tez macie kropki obok licznika km pod predkosciomierzem teraz jakos zauwazylem nie wiem czy to normalne czy cos
-
Lakierowanie Ly7W
sorki za pisownie ale pisałem z telefonu co do tej korozji występuja pecherze powietrza pod lakierem blacharz stwierdził ze nie da rady tego zrobic bez lakierowania całego elementu
-
Lakierowanie Ly7W
Witam czy koszt 1400 zl jest elokwetny do lakierowania zderzaka (pasa przedniego) i dwoxh blotnikow w sumie to nie wuem co robic mialem tylko lakierowac cieniowac czesc zderzaka i blotnika prawego bo sa slady poprzetarciu i wgniecrnia do wycioagniecia jednak lakiernik znalazl korocje wewnatrz blotnikach przy nadkolach idac pecherze w lakierze i drobna wsrawko na dole w blotniku czy warto i czy cena jest odpowiednia ???
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
no własnie nie jest tez powlekany tą gumowa powłoka chyba kupie oryginalny przełacznik w lepszej kondycji wizualnej
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
Ja zmienilem szczeze widac roznice w oddcieniu srednio zadowolony mialem maly problem z wyjeciem przelacznika , ale suszarka i puzniej delikatnie podwazyc robokretem i zeszlo bez uszkodzenia mocowan sa roznice w wykonaniu takze grubsze sa ikonki np swiatla na wlaczniku lecz i tak lepiej niz wytarty