Treść opublikowana przez kamil642
-
Ulubione piwo!
Lech premium najlepszy
-
[ALL B5] Nowa skrzynia biegów
nie wiem co robić czyli auto am jechać do przodu przy włączonym D tak jak mówiłem po odebraniu auta gdy dałem D to trzeba było dotknąc gaz aby ruszył bez dodania stał w miejscu
-
[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty
samsung wave 8500 jes godny polecenia
-
Gran Turismo 5
całkiem fajna gierka moszna se poćiupać
-
Słuchawki nauszne, np. do kompa
spójrz tu mam takie cena duża ale się opłaca sprzęt 1 klasa http://allegro.pl/pioneer-hdj-1000-hdj1000-gratis-smycz-i1375332589.html
-
[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
szcześliwego nowego i wesołych
-
[ALL B5] Nowa skrzynia biegów
Witam mymieniłem zepsutą automatyczną skrzynię biegów na inną urzywaną z 8 mies gwarancją gdy odebrałem auto wszystko było ok ładnie chodziła gdy wbijałem bieg do przodu lub do tyłu to auto stało w miejscu i się nie ruszało trzeba było musnąć gaz aby auto ruszył tak ma być co nie ale po przejechaniu 40 km na nowej skrzyni zaczeło się coś dziać znów było czuć lekki smród raz przy hamowaniu wmieście auto zgasło i znów przy wbijaniu biegu jechało samo bez naciśnięcia gazu czyli jest teraz coś nie tak czy tak ma być czy mam jechać z tym do mechanika czy ignorować i jak myślicie jak jest tego przyczyna że nowa skrzynia się psuje za naprawę dałem 2200 zł więc jechać reklamować czy tak zostawić?
-
[ALL B5] Skrzynia biegów -automat nie działa
najlepsze jes to że żadna kontrola się nie zapaliła czy tak miało byc
-
[ALL B5] Skrzynia biegów -automat nie działa
oj cięzki problem ja jestem z woj opolskiego podobno jest jeden kolś co robi automaty w opolskim w warsztacie skrzyni mi nie zrobią tylko wykręcą i zawiozą gościowi co robi zrobi ją w 1 dzień a oni przywiozą ją i wmontują spowrotem nie ołaca się jeżdzić automatem dotego jak mówie tylko jeden gościu w całym opolskim tym się zajmuje aha w warsztacie doradzili mi sprzedac samochód czy mam tak zrobić goście troche cwaniakowali chcieli kupic auto z 7tys. odemnie ale ja myślę że to zamało dużo rzeczy wymieniłem zawieszenie wachacze amortyzatory pasek rozrządu 3 tys km temu tarcze i jeszcze wiele innych a auto kuiłłem z 9tys więc z duzo w nie włozyłem jeszcze ta skrzynia skarbonka!!
-
[ALL B5] Skrzynia biegów -automat nie działa
Witam mam bardzo duży problem wczoraj gdy wruciłem z trasy ponad 700 km wjechałem na podwórko i wpadłem w zaspę sniegu auto się całkiem zwiesiło i trzeba było się namęczyc aby je wyciągnąć po wyciągnieciu wszystko działało gdzu dziś rano jechałem do pracy 6 km drogi z autem działo się coś dziwnego smierdział dym odstawiłem auto na parking gdy chciałem ruszyć jedynka nie wchodziła i nie było biegów na wstecznym jechał do przodu nie było biegu wstecznego przy wbitym jakim kolwieg biegu auto jechało do przodu przy wciśniętym gazie ledwo ruszalo dotoczyłem się ledwo co do mechanika i diagnoza usłuszałem coś takiego pękniety tłok czy coś innego na wstecznym biegu kosz roboty szkrzyni njwięcej 1500 zł z robota wychodzi około 2300zł co o tym myślicie po otfarciu maski był tylko dym przepalony olej to wszystko to wiem mam dziś takiego pecha naprawdę jestem dziś zdenerwowany prosze o odpowiedzi aha robic tą stara skrzynie czy może kupic urzywaną za 1000zł jak myślicie http://allegro.pl/skrzynia-biegow-automat-audi-a4-1-8-t-turbo-i1342473079.html
-
[ALL] kupiłem golfa
witam dobrze kupiłem w niemczech golfa 4 za 2000 euro z 2000 R z silnikiem 1.6 100 tys przebiegu elektryka do wymiany koszt naprawy 1500 euro robocizny nie liczę bo w niemczech mam brata co robi samochody oto fotki CO O TYM MYŚLICIE
-
TOM TOM- mapa
mam taką samą z nówkę dałem około 500 zł więc ta to okazja
-
SHIFT 2: Unleashed
shift 2 ma być lepsza od shifta 1 ponieważ wprowadzono wiele ulepszeń np. poprawiono technikę jazdy
-
Co myślicie o Audi TT ?
moim zdaniem tt to porażka dla audi nie ma inponujących osiągów sądząc po wyglądzie auto dla szpanerów
-
Servis audi
ja byłem w audi w opolu kolega tam robi sprawdzałem historie auta i nie było problemu
-
Ceny paliwa marzec 2026
paliwo na okrągło drożeje i bije rekordy ceny z 1 litr mam już dość płacenia 1 litr 95 5 zł alternatywą zostaje chyba gaz ale patrząc na koszty instalacji sekwencyjne można się z głowę złapać
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
najważniejsza jest antena według mnie to od niej zalezy zasięg naszego cb ale radio też nie może byc z najniższej pułki jakieś średniej jakości radyjko plus dobrej jakości antena tylko trzeba uważać aby nik nam nie buchną o tuż tej anteny
-
[ALL B5] Telefon w podlokietniku.
ciekawe jak z anteną bo od radia jest w szybie
-
Montaż LED zamiast postojówek
trzeba uważa czy nasze ledy mają mają dopuszczenie do użytku na drogach
-
Muzyka w naszych autkach
u mnie leci Armin Van Buuren - In &26 Out Of Love Afrojack Ft. Eva Simons - Take Over Control Swedish House Mafia - One Riva - Run Away (Locco Lovers Remix) gram na potegę
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
filmik 1 klasa tak jak kolega wyże więcej takich filmów
-
[B6 AWX] Jakie polecacie łańcuchy śniegowe
łańcuch wam potrzebne aż tak żle ja na szczęscie nie musze ich zakładąć ale kiedyś gdy założyłem łańcuchy i jechałem po drodze publicznej to policja mnie złapałą i dostałem 100 zł mandatu
-
[B5 AHH] czarna strzała :)
niezłą furka masz się czym chwalic
-
[ALL B5] Problem po wymianie przegubu
Witam ostatnio mechanik wymienił mi przegub na nowy i od początku było coś nie tak byłą wymieniana lewa strona auto szarpało do tego gdy dodałem gazy na biegu i wciśnietym hamulcu z wymienianej lewej strony były jakiś dzwięki jakby przegub się obracał przy ruszaniu pod górke są dziwne dzwieky tylko z tego wymienionego przegubu najpierw cos piszczy w przegubie i nic się nie dzieje i pochwila szarpie tym przegubem i wtedy rusza powiedzcie zo jest z tym przegubem czy jest juz do wymiany jezdze na nim około 1 miesiąca czyja to wina maja czy złego montarzu czy też samego przegubu
-
[ALL B5] Wymiana stacyjki z kluczykiem
no to jak zmieniam całą stacyjkę z kluczykim to nic ni musze zmieniać