Treść opublikowana przez kamil642
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Ja leje do swojego 1.9 AVF i do 2.0 ALT Castrolo EDGE Profesional z dystrybucji DE 5W/30 Longlife spisuje się idealnie waidomo że w ALT cos pociągnie ,ale nie są to duże wartości rzedu 4 tyś Km może 500 ml
-
Duże spalanie 1,9 tdi brb, avant
Mi pali cos miedzy 5.0 -->5.5 na 100 KM paliwo shell Nitro Plus i deptam synchro na 0.0 dziwią mnie wasze wyniki
-
Zabierak, imbusik Pompa oleju
03G115281E
-
Piszczy przy włączeniu ogrzewania.
sciągnij najlepiej pasek i pokreć wszystkimi kołami o rolkami wtedy bedziesz wiedział bez domyśłow
-
Kontrolka świateł mijania w A4 B7
kontrolka od mijana jest przeciesz przeniesiona na przełacznik Od swiateł swieci sie zielona
-
Problem z DPF Audi A6 3.0 TDI
75
-
Napinacz rozrządu hydrauliczny/mechaniczny AWX
dokładnie jakoś tak koncowki 02 wszystkie już były po zamianie na mechaniczną rolkę
-
Napinacz rozrządu hydrauliczny/mechaniczny AWX
Nie napinacz tylko tłumik drgań idzie łacznie z wymiana gornej osłony rozrządu tylko wtedy jest ciaśniej z montażem owej o ile pamiętam bo ida tam przewody paliwowe
-
Zaszroniony przewod klimy
Witam dzis zauważyłem zaszroniony przewod klimy ten cienki ktory wychodzi do skraplacza wysokociśnieniowy po stronie pasazera po sciagnięciu podszybia okazał się zaszroniony po wyłaczeniu klimy momentalnie odmarzł w czym może być przyczyna do tego słychac było syk czyżby skraplacz nie wyrabiał po zgaszeniu silnika za kazdrym razem od paczątku tak było od kiedy posiadam auto jakies pomysły ?
-
[ALL B6] Siłownik tylnej klapy
Najlepiej Miedzianą wstawić
-
Tylna klapa nie zamyka się Avant
Witam mam kłopot z zamknieciem tylnej klapy wczesniej okresowo bywało tak z otwarciem trzeba było było chwile odczekac po kilukrotnym nacisnieciu i otworzyc z pilota od kiedy mam te auto zawsze trzeba było troszkę mocniej klape przymknąc po nacisnieciu przycisku i rowniez z pilota słychac silniczek lecz nie nie domyka wcale zamek co jest przyczyna czy siłownik czy byc moze zamek mechanicznie jak typujecie ?
-
2.0 Alt Temperatura silnika
Witam taki temat temperatura spada podczas jazdy do 70 nie jechałem osobiscie na postoju sprawdziłem grzejąc go na Kompie mam nawet ponad lub około 100 stopni mimo to na zegarze jest 90 termostat puszcza obieg wentylator startuje jest czy czujnik G2 ??
-
Cykanie Brak pełnego przepływu spalin w wydechu
Witam mam problem dotyczy B7 2.0 TDi 140 KM problem polega na tym , że auto zachowuje się normalnie po za lekkim cykaniem w okolicach silnika po za tym można zatkać ręką wydech i silnik pracuję Tak jakby puszczał gdzieś spaliny ciezko powiedziec gdzie na pewno nie łacznik wydechu i cały wydech nie czuc zbytnio spalin w komorze silnika ani zadnych zakopceń na kolektorze dzwiek silniak się nie zmienił nie chodzi zbyt głośno czy być moze coś z EGR mial ktos taki problem ?
-
Praca silnika na wzniesienu
Witam czy gdy auto stoi pod kątem powiedzmy 40 /45 Stopni czy olej jest prawidłowo podawany w całym silniku czy smok go Pompuje ? Stan oleju Maksymalny w silniku Jak to wygląda ? nikt nic ?
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
Co 15 Tys Castrol EDGE Longlife III
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Moja 162 tys ksiażka, od niemca pewny oryginal od 3 miesiecy na polskich blachach ideał
-
Telepanie silnikiem (pali na 3 gary) - ciąg dalszy
tylko tak na wszelki wypadek bo, kiedys maiłem taki przypadek na warsztacie gość powymieniał swiece przewody cuda był pewny, a okazały się pomylone
-
Telepanie silnikiem (pali na 3 gary) - ciąg dalszy
a jakimś cudem przewody nie są może żle założone do kolejności zapłonu
-
kodowanie kluczyka a4 b6
ja kodując boschem wchodziłem w moduł komfortu
-
bi xenony
od 500 zł wzwyż Oczywiście używka
-
Ciężki rozruch i błąd 01268 quantity adjuster (n146)
VP to zło
-
Kontrolka ładowania późno gaśnie.
czyli ładowanie jak najbardziej Prawidłowe
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
to chyba rzecz wiadoma ze zbiornik musi miec stan po za tym klasycznie odpowietrzajac ktoś musi naciskać na pedał i go trzymać podczas popuszczeni a odpwoietrznika chyba ze posiada się specjalną podproke (blokade) ktora mozana zablokowac pedał za fotel
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
chodziło mi o mechaniczne wycięcie kata i nie tylko w b6 kolego
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?