Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil642

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil642

  1. kamil642 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Ja leje do swojego 1.9 AVF i do 2.0 ALT Castrolo EDGE Profesional z dystrybucji DE 5W/30 Longlife spisuje się idealnie waidomo że w ALT cos pociągnie ,ale nie są to duże wartości rzedu 4 tyś Km może 500 ml
  2. Mi pali cos miedzy 5.0 -->5.5 na 100 KM paliwo shell Nitro Plus i deptam synchro na 0.0 dziwią mnie wasze wyniki
  3. 03G115281E
  4. sciągnij najlepiej pasek i pokreć wszystkimi kołami o rolkami wtedy bedziesz wiedział bez domyśłow
  5. kontrolka od mijana jest przeciesz przeniesiona na przełacznik Od swiateł swieci sie zielona
  6. dokładnie jakoś tak koncowki 02 wszystkie już były po zamianie na mechaniczną rolkę
  7. Nie napinacz tylko tłumik drgań idzie łacznie z wymiana gornej osłony rozrządu tylko wtedy jest ciaśniej z montażem owej o ile pamiętam bo ida tam przewody paliwowe
  8. Witam dzis zauważyłem zaszroniony przewod klimy ten cienki ktory wychodzi do skraplacza wysokociśnieniowy po stronie pasazera po sciagnięciu podszybia okazał się zaszroniony po wyłaczeniu klimy momentalnie odmarzł w czym może być przyczyna do tego słychac było syk czyżby skraplacz nie wyrabiał po zgaszeniu silnika za kazdrym razem od paczątku tak było od kiedy posiadam auto jakies pomysły ?
  9. Najlepiej Miedzianą wstawić
  10. Witam mam kłopot z zamknieciem tylnej klapy wczesniej okresowo bywało tak z otwarciem trzeba było było chwile odczekac po kilukrotnym nacisnieciu i otworzyc z pilota od kiedy mam te auto zawsze trzeba było troszkę mocniej klape przymknąc po nacisnieciu przycisku i rowniez z pilota słychac silniczek lecz nie nie domyka wcale zamek co jest przyczyna czy siłownik czy byc moze zamek mechanicznie jak typujecie ?
  11. kamil642 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam taki temat temperatura spada podczas jazdy do 70 nie jechałem osobiscie na postoju sprawdziłem grzejąc go na Kompie mam nawet ponad lub około 100 stopni mimo to na zegarze jest 90 termostat puszcza obieg wentylator startuje jest czy czujnik G2 ??
  12. Witam mam problem dotyczy B7 2.0 TDi 140 KM problem polega na tym , że auto zachowuje się normalnie po za lekkim cykaniem w okolicach silnika po za tym można zatkać ręką wydech i silnik pracuję Tak jakby puszczał gdzieś spaliny ciezko powiedziec gdzie na pewno nie łacznik wydechu i cały wydech nie czuc zbytnio spalin w komorze silnika ani zadnych zakopceń na kolektorze dzwiek silniak się nie zmienił nie chodzi zbyt głośno czy być moze coś z EGR mial ktos taki problem ?
  13. kamil642 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam czy gdy auto stoi pod kątem powiedzmy 40 /45 Stopni czy olej jest prawidłowo podawany w całym silniku czy smok go Pompuje ? Stan oleju Maksymalny w silniku Jak to wygląda ? nikt nic ?
  14. Co 15 Tys Castrol EDGE Longlife III
  15. Moja 162 tys ksiażka, od niemca pewny oryginal od 3 miesiecy na polskich blachach ideał
  16. tylko tak na wszelki wypadek bo, kiedys maiłem taki przypadek na warsztacie gość powymieniał swiece przewody cuda był pewny, a okazały się pomylone
  17. a jakimś cudem przewody nie są może żle założone do kolejności zapłonu
  18. ja kodując boschem wchodziłem w moduł komfortu
  19. kamil642 odpowiedział(a) na rbs2360 temat w Audi A4 B6/B7
    od 500 zł wzwyż Oczywiście używka
  20. czyli ładowanie jak najbardziej Prawidłowe
  21. kamil642 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    to chyba rzecz wiadoma ze zbiornik musi miec stan po za tym klasycznie odpowietrzajac ktoś musi naciskać na pedał i go trzymać podczas popuszczeni a odpwoietrznika chyba ze posiada się specjalną podproke (blokade) ktora mozana zablokowac pedał za fotel
  22. chodziło mi o mechaniczne wycięcie kata i nie tylko w b6 kolego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.