Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kontrolka świateł mijania w A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zakodować w B7, żeby na liczniku kontrolka od świateł mijania, zapalała się, gdy są włączone? Dzięki

 

kontrolka_swiatel(1).jpg.cebe210d15de3fb28f61ef30ba6bb6ae.jpg

 

Opublikowano

W b7 nie ma kontrolki świateł mijania jest tylko kontrolka długich.

Opublikowano
  • Autor

DziekiGóral65 :good: sprawdze bo nie wiem jaki mam sterownik

pisales ze masz sterownik 8EO 920 931 P

Grupa 17 wskaźniki zmieniles z 6xxx na 4xxx

Wlasnie dostalem info na pw od mystic.pl

ze ma sterownik 8EO 920 932

i w grupie 17 5xxx jest ON a 7xxx jest OFF

:hi:

Opublikowano

to co pisze mystic.pl to chyba dotyczy B6 w b7 jest 4xxx ON

Opublikowano
  • Autor

to co pisze mystic.pl to chyba dotyczy B6 w b7 jest 4xxx ON

z tego co wiem to jezdzi B7 :mysli:

Opublikowano

walne taki OT:

bez kontrolki moim zdaniem ladniej :)

Opublikowano

to co pisze mystic.pl to chyba dotyczy B6 w b7 jest 4xxx ON

z tego co wiem to jezdzi B7 :mysli:

wiele kombinacji nie masz jeśli będzie 7 zmieniasz na 5 jeśli 6 to na 4 i powinno być ok.

Opublikowano
  • Autor

to co pisze mystic.pl to chyba dotyczy B6 w b7 jest 4xxx ON

z tego co wiem to jezdzi B7 :mysli:

wiele kombinacji nie masz jeśli będzie 7 zmieniasz na 5 jeśli 6 to na 4 i powinno być ok.

jo... mam taki sam sterownik tj. ...931 i zmienilem na 4 jest :good: i nie wywala zadnych bledow, takze dzieks :notworthy:

a>

Opublikowano

Dzieki Góral65 :good: sprawdze bo nie wiem jaki mam sterownik

pisales ze masz sterownik 8EO 920 931 P

Grupa 17 wskaźniki zmieniles z 6xxx na 4xxx

Wlasnie dostalem info na pw od mystic.pl

ze ma sterownik 8EO 920 932

i w grupie 17 5xxx jest ON a 7xxx jest OFF

Dokładnie mam taki sterownik w B7 i on jest 5 a off 7, jak kodowałem Kenoix'owi było jak u mnie :) powiem wam z ciekawostek, że np w golfie dokładnie to kodowanie włącza i wyłącza kontrolkę pasów :decayed:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

U mnie jest sterownik 8EO 920 981 D i w grupie 17 jest 6411 wiec zmienic na 4411 tak???

  • 2 lata później...
Opublikowano

Koledzy jak mam włączyć kontrolkę od swiatel mijania.

17 Instruments i co dlej?

Adaptacja czy Meas. Blocks?

Z chęcią bym to też u siebie zmienił tylko potrzebuję bardziej szczegółowej instrukcji.

Kufel97

Okej udało się i wszystko działa jak należy

Edytowane przez kufel97

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Brak kontrolki świateł pozycyjnych. W warsztacie proponują podłączyć ją pod oświetlenie zegarów, teraz kontrolka świeci ale już po włączeniu zapłonu podczas gdy światła są wyłączone. Co robić ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy jak mam włączyć kontrolkę od swiatel mijania.

17 Instruments i co dlej?

Adaptacja czy Meas. Blocks?

Z chęcią bym to też u siebie zmienił tylko potrzebuję bardziej szczegółowej instrukcji.

Kufel97

Okej udało się i wszystko działa jak należy

Kolego podziel się proszę jak to Ci się ostatecznie udało zrobić ? Gdzie po kolei trzeba wejść żeby to zmienić ?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Opublikowano

A więc tak-vag 17 Instruments kodowanie ??4???.powodzenia

Opublikowano

Dzięki. Udało się.

U mnie jednak trzeba zmienić na ??5??? żeby włączyć bo standardowo mam ??7??? jako wyłączone.

Niestety efekt mnie nie zadowala bo nawet przy włączonych samych światłach DRL kontrolka się pali :(

Ja bym chciał żeby dopiero się włączała w momencie zapalenia świateł mijania - w moim przypadku ksenonów.

Domyślam się, że nie ma takiej możliwości. Mógłby to ktoś potwierdzić ?

Edytowane przez michalsz

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Niektórzy chyba źle interpretują funkcje kodowania.

Każda funkcja ma przyporządkowaną cyfrę. W przypadku kontrolki o której mowa, aby świeciła, należy odjąć 02 w miejscu XX od kodowania XX???. Jaka wyjdzie cyfra to wszystko zależy jakie mamy auto, jakie wyposażenie i pod nie mamy zakodowane zegary.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A tak na marginesie to jest kontrolka od świateł pozycyjnych, a nie mijania :wink:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Którą cyfrę kodowania w B7 w końcu trzeba zmienić - pierwszą czy trzecią?

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

kontrolka od mijana jest przeciesz przeniesiona na przełacznik Od swiateł swieci sie zielona :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.