Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil1990_2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil1990_2006

  1. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Mi się marzy FIS ale nie mam odwagi i umiejętności żeby go założyć... ;(
  2. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    widzie że masz założonego FIS-a... :gwizdanie:
  3. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    brzydki... nie prawda
  4. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    czyj to sedan??
  5. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ciekawe czy Seba naprawił poduszkę od kierowcy w siedzeniu
  6. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    to BBSy od Mrogala[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 21:33_________________________________________________ teraz zrobiłem je tak dobra nie irytuj się... Widział Ktoś dziś Sebka na forum??
  7. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    paput a tak na serio to fajne te felgi... :gwizdanie: gdzie je kupiłeś??
  8. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    kto Ci takie gowno sprzedal Cin-Ciang skośno Oki prosto z chin pierwsza dziura i już krzywe
  9. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    paput faje felgi masz... chińskie?
  10. dzięki za pomoc
  11. Mam audi a4 z silnikiem ADR 1.8 benzyna i padł mi czujnik poziomu paliwa... czy może ktoś mi z etką podać jego numer ile to by kosztowało w ASO?? Ps.: może ktoś wie gdzie ten czujnik jest.... :gwizdanie:
  12. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    matura w sierpniu :mysli: ale to sie nazmieniało poprawka w sierpniu jest (niestety)
  13. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    idę w kimę bo jutro o 9 matura... "hura hura jutro matura... i co dalej? już za rok matura..." narka
  14. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    nara paput ja też może bym poszedł w kimę, bo jutro matura o 9 [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 00:28_________________________________________________ Będzie co jeść na spotach, choć przyszły miał to być grill ale ciekawe czy pogoda pozwoli a kiedy ten grill?? tylko nie mów że wykręcisz go od jakiejś adusi niebawem cos zdemontujemy i bedzie To znajdź sobie ofiarę... i nie patrz się tak na mnie
  15. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Będzie co jeść na spotach, choć przyszły miał to być grill ale ciekawe czy pogoda pozwoli a kiedy ten grill?? tylko nie mów że wykręcisz go od jakiejś adusi
  16. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    zakątek konsumpcji...
  17. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ale stacje tesco ma się rozumieć??
  18. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no obiecywałeś że będziesz bardzo aktywny a tu lipa Pani doktór mnie dorwała i już nie miałem siły na jazdę jeszcze do Puław Ps.: na jakiej ulicy jest to Tesco??
  19. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja też miałem przybyć ale miałem bardzo ważną sprawę...
  20. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Widzie że był jeden sedan i to seby
  21. U mnie było to samo, trzeba odkręcić pokrywę w bagażniku od baku i ruszyć pływak bo może się zaciął...
  22. Ja mam kumpla którego a4 nie pójdzie więcej niż 190km/h. bo jakiś skończony kretyn założył mu ograniczenie prędkości... może u ciebie to samo jest...
  23. Ja też mam zawsze stałe obroty na jałowym biegu, czy silnik jest rozgrzany czy nie to i tak jest zawsze 900obr. ja się tym nie martwię, bo chyba nie powinienem...
  24. Chłopaki jest nowa teoria co do tej kontrolki oleju... a mianowicie może być zatkany smok w silniku... i to wszystko przez to. ja ten samochód kupiłem 2 miechy temu i może wcześniej jeździł na gęstszym oleju i się zbierał negar a teraz ma olej 10w40 i on może wypłukuje negar i zapycha smok...??? Co wy na to?? Dobrze kombinuje czy w przeciwną stronę mam to robić?? To jest tylko moja teoria, dodam tylko że nie jestem mechanikiem...
  25. nie chodzi cichutko bez żadnych stuków tak jak powinno, tylko od czasu do czasu się kontrolka zapali. i nic. dolanie oleju nie pomogło nadal potrafi się zapalić w nie odpowiednim momencie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.