Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil1990_2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil1990_2006

  1. 29 styczna godzina 15:15 Lublin Aleje Solidarności myknęła koło mnie czerwona A4 B5 sedan na blachach LU 4801K :> Pozdro dla kierownika
  2. u nas proboszcz czymś takim jeździ http://moto.allegro.pl/piekna-limuzyna-bmw-e60-520d-163-km-2006-i1351481702.html
  3. głosik oddany
  4. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    i co było? prozaiczna sprawa akumulator nowy sobie kupiłem i wszystko gra jakiej firmy? firmy centra... wiem ze bosch by był lepszy, ale nie posiadałem funduszy na taki...
  5. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    i co było? prozaiczna sprawa akumulator nowy sobie kupiłem i wszystko gra
  6. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ODPALIŁEM NARESZCIE DZIŚ SWOJĄ NIUNIE I ZROBIŁEM PARĘ KOŁECZEK PO MIASTECZKU
  7. Pany u mnie padł auk i nie mogłem się dostać do swojej niuni, dodam jeszcze że zamek zamarzł i za huka nie mogłem przekręcić kluczyka w zamku... na szczęście dziś puściło
  8. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    tak akumulator umarł... no właśnie próbowałem już odmrażacza do zamków, ale nic... zastanawiam się czy nie polać wrzącą wodą a potem odmrażacza jeszcze na psiukać...
  9. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no zima jak co roku zaskoczyła drogowców, ale i mnie też... zamarzła mi Audica nie mogę jej otworzyć i dostać się do środka POMOCY!!! Ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić??
  10. a termostat wymieniałeś??
  11. Może to jest choroba ADR-ów bo ja też mam takie drgania... a co do poduszek to wszystkie sprawdziłem i jest ok wszystkie calutkie...
  12. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Kowi zakupiłem już zimówki :gwizdanie: 4szt nówka funfel nie śmigane
  13. ispee a co powiesz o skrzyniach manualnych w silnikach ADR 1.8. bo u mnie ciężko wchodzą wszystkie biegi...
  14. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    nawet jak ustawie włącznik na samochód z otwartymi drzwiami to też po otwarci drzwi nie świeci światło z tyłu i podświetlenia nóg nie mam, ale za to schowek jest podświetlany ale i tak nie działa tam podświetlenie....
  15. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    to u mnie jest coś zpie.... bo próbowałem go właśnie przestawić przełącznik w odpowiednie położenie żeby się świeciło po otwarci drzwi ale nic z tego. 1 pozycja przełącznika nic się nie dzieje 2 pozycja też nie, ale na 3 świeci non stop... Jak kluczyk wyciągnę ze stacyjki to też...
  16. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    chłopaki mam pytanko czy u was po otwarciu drzwi świeci się światło w środku??
  17. Mam takie pytanko jeździe teraz na castrolu 10w40 i chce go zmienić na MOTUL 6100 SYNERGIE+ 10W40 dobry wybór czy nie bardzo?? mój przebieg 230 308
  18. u mnie to samo się dzieje i tylko że to słychać po lewej stronie tak bardziej. ja podejrzewam sworznie...
  19. podłączę się do tematu... co myślicie o tarczach febi?? Bo mam zamiar kupić tarcze febi i klocki TRW. Moje pytanie brzmi czy to zagra i co myślicie o tym zestawie?? :gwizdanie:
  20. to może być wina napinacza. ponieważ rolka napinacza mam podkładkę dystansującą odległość od silnika pasek. są 2 rodzaje grubości podkładki 3mm i 6mm nie wiem jaka powinna być u ciebie ale u mnie powinna być 3mm a założona jest 6mm i ociera
  21. pasek ociera o obudowę czy o coś innego??
  22. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    nie wiedziałem masz jakies info o tych kartach paliwowych z orlenu??
  23. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    [quote name=Sebek () ] to kiedy ten spot w końcu? seba a kiedy robimy spot w opolu pod meblowym??
  24. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    dobra ide spac nara
  25. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    mi pasi zawsze tylko nie w poniedziałek, srode, piatek i co drugi weekend

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.