Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil1990_2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil1990_2006

  1. Litość Boska i głupota Ludzka nie zna granic
  2. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Audi A4 B5
    Na moje oko to ten mechanik powinien kury macać na zajmować się samochodami, to pewnie jeden z tych magików co zakłada odwrotnie klocki hamulcowe. Do zbieżności przeguby nic nie maja tylko sworznie jak masz wytłuczone to jest problem z ustawieniem zbieżności, ale da się to zrobić na chwilkę bo potem i tak wróci do starego połażenia bo sworznie nie trzymają. Wiem bo właśnie sam przerabiam temat sworzni i zbieżności
  3. Panowie Mi też padł przegub ale mi to już całkowicie bo furan nie jeździ w miejscu można 100 jechać Przegub to wiem że kupię lobro Ale gumę to jeszcze mam dlemat czy oryginał czy jakiś zamiennik za 19zł. Co polecacie??
  4. Panowie A ja właśnie się rozglądam za jakimś fajnym i nie drogim B6 i Moje pytanko brzmi do czego służy ten bajer pod tajemniczą nazwą CAN-BUS. No wiem że do świateł dziennych, ale co jak tego nie mam to się nie da na światłach w dzień jeździć?? A nie można sobie pokrętłem włączyć tych świateł??? Może ktoś mnie oświecić?? Z góry dziękuje
  5. Spot może być Ale ja przyjadę rowerem....
  6. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    A ja to bym sobie traktorkiem pojeździł... :gwizdanie:
  7. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    No to jest jakiś argument
  8. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    No widzie faktycznie tylko papucik martwię się żebyś to się za bardzo nie przepracował
  9. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Tosz to śok normalnie żaden z was nie napisał tu żadnego posta od nie wiadomo kiedy... Co jest z wami ? Zapiliście tak że żaden nie mam siły pisać na klawiaturze ?
  10. No właśnie, bo są przeguby za 50zł i za 150zł wiec pewnie ten za 150zł będzie miał dłuższą żywotność... Dziękuje za pomoc... Watek uznaje zarazie za zamknięty
  11. no doba to teraz 2 zagadka. Jaki przegub kupić?
  12. O właśnie może ktoś się jeszcze wypowie, czy muszę wymieniać przegub z prawej i lewej strony w tym samym czasie, czy nie. Nie chce jakiejś niespodzianki za 2 tygodnie będę musiał wymieniać Lewy.. :gwizdanie:
  13. kurcze normalnie jak pech to pech.... Wszystko się psuje ;( Nawet pralka mi się zepsuła... :gwizdanie: A mam jeszcze pytanko, czy mogę wziąć go na hol i zaciągnąć do mechanika, czy muszę go wtaskać na lawetę??
  14. Witam! Mam taki problem z swoim ADR, A mianowicie chciałem sobie wyjechać z garażu żeby się przewieść i co mnie zaskoczyło. Wsiadam odpalam i wrzucam wsteczny, puszczam sprzęgło i co No właśnie nic, żadnej reakcji... Po wrzuceniu biegu wszystko jedno jakiego i puszczeniu sprzęgła dodaje gazu obroty rosną i prędkość też a samochód stoi w miejscu tak jak go wczoraj postawiłem w garażu. Co mogło się zepsuć?? Dodam jeszcze że było od jakiś 3 miesięcy słychać przegub prawy, może to przegub padł??
  15. opole lubelksie orlen 5,12 za bp95 ;( ;( ;( ;(
  16. [quote name=Sebek () ] chłopakom wpadło na pomysł żeby się samochodami pozamieniać Ale fajnie było Tylko wiesz mi nie odpowiadała a ni u ciebie, ani u Pawła w samochodzie. Gałka do zmiany biegów... Wolę swoją
  17. Witam Potrzebuje kilku numerów części, Eetka dla mnie to czarna magia. Mam ją zainstalowaną, ale co z tego jak nie umiem z niej korzystać Potrzebuje następujących numerów: -Nr. odmy -Nr. łożysk tylnych -Nr. Przegubu Prawego I to było by chyba tyle
  18. ok dzięki za pomoc
  19. Po vinie powinieneś rozkodować, na jaki rynek był wyprodukowany ETKA mi prawde powie, czy nie za bardzo??
  20. Panowie czy któryś z was mógł by rozszyfrować ta wlepkę z bagażnika, bo do dziś byłem święcie przekonany że ten samochód był z Litwy
  21. Może być tylko muszę na odwrocie lepki przykleić taśmę 2 stroną, bo się nie przyklei
  22. No wiem widziałem... Schowałem ją do schowka Oddam ci przy najbliższej okazji [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 21:44_________________________________________________Musimy zrobić zdjęcia naklejek Sebka i Twojej to się wrzuci na pierwszy post i niech ludzie wiedzą że godnie promujemy klub
  23. Napisałem do Sebka Esa i zobaczymy co on na to spocenie się pod meblowym powie [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 13:21_________________________________________________Ps.: ja to na setkę będę [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 13:22_________________________________________________chłopaki fajne bryczki macie, ale i tak nie zamienił bym swojej gałki zmiany biegów na żadną inna...
  24. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Paput 100 lat
  25. To aby teraz godzinę dogadać i Pod meblowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.