Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil1990_2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil1990_2006

  1. paput zatyczki w uszy i pół księżyc na szybę i dajesz do Lublina
  2. mi opony huczą OK rozumiem... paput odp. czyli odpada
  3. Orlen Opole Lub. PB95 4,99zł/litr ;(
  4. U mnie w ADR są na zimnym na 1300 i jak silnik osiągnie tak koło 60 stopni to zaczynają spadać do 800
  5. Ten element To podszybie... http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-99-01r-podszybie-plastikowe-i1482414109.html http://allegro.pl/listing.php/search?string=podszybie+a4&category=0&sg=0
  6. No przepraszam... W opolu to zawsze organizujemy dwuosobowy sopot, pod meblowym . Mam nadzieje że teraz da się zorganizować trzyosobowy :gwizdanie:. Bo mamy nowego kolegę w klubie z opola...
  7. u mnie też paliwo znika i też mam ADR... Najprawdopodobniejsza przyczyna to uszkodzony czujnik paliw. Podłącz Vaga to się dowiesz
  8. No właśnie myślałem na 1.8TQ, ale V6 to V6 i nic mu nie dorówna... :>
  9. Ja mam ADR i też mam problem ze sprzęgłem . Tylko że moje ma objawy jak by się zacinało... Jak pusze sprzęgło to nie dość że bierze na samym końcu to jeszcze zawsze szarpie przy ruszaniu... Zawsze załapuje na samym końcu a wrecz jak nawet zdejmuje nogę z pedała sprzęgła to dopiero łapie... Tak jak by coś się zawieszało... Wie ktoś co może być przyczyną tego?? Mi się zdaje że przydało by się układ odpowietrzyć, ale nie jestem pewien na 100%. Z góry dzięki za pomoc
  10. Ja się zastanawiam, nad kupnem Quattro. Myślałem o takich właśnie silnikach, tylko boje się dużego spalania... Ale jak bym kupował to raczej z silnikiem 2.8
  11. ja MOŻE zmienię w przyszłym tygodniu
  12. A jednak nie! :gwizdanie: tankowałem dzisiaj i tak jak było 4,89 więc moim zdaniem nie ma tragedii... Masz racje... nie wiem skąd ta cena mi się wzięła... Byłem świecie przekonany że PB95 jest po 4,97zł. Ja właśnie teraz tankowałem i PB95 jest po 4,89zł Wiec tragedii nie ma...
  13. Opole Lubelskie Orlen PB95 4,97zł
  14. mam nadzieje że podwoimy tą statystykę :gwizdanie:
  15. A u mnie coś w Audi rdzewieją drzwi u dołu od kierowcy.. Ale coś od początku było nie tak z nimi bo nawet dobrze się zamykać nie chciały, mogły być wymienione...
  16. A możecie mi doradzić gdzie można się nauczyć Programowania w C++ chodzi mi o jakieś szkoły które prowadzą takie kursy... Albo o same książki z których można by się nauczyć od podstaw programowania... Dodam jeszcze że nie mam zielonego pojecia o programowaniu w C++ ale programowałem trosze, dla zabawy w Pascalu :gwizdanie:
  17. Powiem ci tak w zimie Karetki pogotowia ratunkowego (ON) razem z ropą jest wlewana benzyna, bo jest 100% pewność że w największy mróz odpali.. :gwizdanie: :gwizdanie: Gorzej by było jak byś do benzyniaka nalał ropy... Bo diesel pojedzie prawie na wszystkim...( oleju rzepakowym, spirytusie )
  18. Oj kręcą te liczniki... że szok.... W mojej Adusi też jest kręcony bo jak ją kupowałem to miała na blacie 225 000 km Kupowałem ja w 2010r a ostatni wpis w w książce serwisowej był z 2007r i było tam wpisane 195 000 km... Więc coś mi tu tych tysięcy brakuje... a Adusia ma 16 lat :gwizdanie: Pewnie się przestraszyły i uciekły
  19. Panowie co może grozić za wymianę żarówek 55W na 100W. Chodzi mi tu o żarówki H7
  20. ja tu jestem od 2 Maja 2010r ale jestem bardzo zadowolony z tego forum. Życzę wszystkim i przede wszystkim sobie żeby ten klub istniał jak najdłużej!!! 100LAT :drunk: :drunk: :drunk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.