Treść opublikowana przez kamil1990_2006
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
paput zatyczki w uszy i pół księżyc na szybę i dajesz do Lublina
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mi opony huczą OK rozumiem... paput odp. czyli odpada
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja chyba o 14 kończe szkołę...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja jestem aktualnie w Lublinie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pasi tylko o której??
-
Ceny paliwa marzec 2026
JA!!!
-
Ceny paliwa marzec 2026
Orlen Opole Lub. PB95 4,99zł/litr ;(
-
[B5 ADR] Ilość obrotów
U mnie w ADR są na zimnym na 1300 i jak silnik osiągnie tak koło 60 stopni to zaczynają spadać do 800
-
[B5 AFN] Element związany z przednią szybą
Ten element To podszybie... http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-99-01r-podszybie-plastikowe-i1482414109.html http://allegro.pl/listing.php/search?string=podszybie+a4&category=0&sg=0
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No przepraszam... W opolu to zawsze organizujemy dwuosobowy sopot, pod meblowym . Mam nadzieje że teraz da się zorganizować trzyosobowy :gwizdanie:. Bo mamy nowego kolegę w klubie z opola...
-
[B5 ADR] Wskaźnik paliwa
u mnie też paliwo znika i też mam ADR... Najprawdopodobniejsza przyczyna to uszkodzony czujnik paliw. Podłącz Vaga to się dowiesz
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
No właśnie myślałem na 1.8TQ, ale V6 to V6 i nic mu nie dorówna... :>
-
[ALL B5] Pytanie o Sprzęgło
Ja mam ADR i też mam problem ze sprzęgłem . Tylko że moje ma objawy jak by się zacinało... Jak pusze sprzęgło to nie dość że bierze na samym końcu to jeszcze zawsze szarpie przy ruszaniu... Zawsze załapuje na samym końcu a wrecz jak nawet zdejmuje nogę z pedała sprzęgła to dopiero łapie... Tak jak by coś się zawieszało... Wie ktoś co może być przyczyną tego?? Mi się zdaje że przydało by się układ odpowietrzyć, ale nie jestem pewien na 100%. Z góry dzięki za pomoc
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
Ja się zastanawiam, nad kupnem Quattro. Myślałem o takich właśnie silnikach, tylko boje się dużego spalania... Ale jak bym kupował to raczej z silnikiem 2.8
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
ja MOŻE zmienię w przyszłym tygodniu
-
Ceny paliwa marzec 2026
A jednak nie! :gwizdanie: tankowałem dzisiaj i tak jak było 4,89 więc moim zdaniem nie ma tragedii... Masz racje... nie wiem skąd ta cena mi się wzięła... Byłem świecie przekonany że PB95 jest po 4,97zł. Ja właśnie teraz tankowałem i PB95 jest po 4,89zł Wiec tragedii nie ma...
-
Ceny paliwa marzec 2026
Opole Lubelskie Orlen PB95 4,97zł
-
2 000 000
mam nadzieje że podwoimy tą statystykę :gwizdanie:
-
[ALL] Rdza w Audi , jak to możliwe? Gdzie ten ocynk?
A u mnie coś w Audi rdzewieją drzwi u dołu od kierowcy.. Ale coś od początku było nie tak z nimi bo nawet dobrze się zamykać nie chciały, mogły być wymienione...
-
[ALL] Potrzebna pomoc w programowaniu C++
A możecie mi doradzić gdzie można się nauczyć Programowania w C++ chodzi mi o jakieś szkoły które prowadzą takie kursy... Albo o same książki z których można by się nauczyć od podstaw programowania... Dodam jeszcze że nie mam zielonego pojecia o programowaniu w C++ ale programowałem trosze, dla zabawy w Pascalu :gwizdanie:
-
POMOCY zatonkowałem PB 98 zamiast ON jak opróżnić zbiornik
Powiem ci tak w zimie Karetki pogotowia ratunkowego (ON) razem z ropą jest wlewana benzyna, bo jest 100% pewność że w największy mróz odpali.. :gwizdanie: :gwizdanie: Gorzej by było jak byś do benzyniaka nalał ropy... Bo diesel pojedzie prawie na wszystkim...( oleju rzepakowym, spirytusie )
-
Czy rzeczywiście 200tys przebiegu w TDI to dużo?
Oj kręcą te liczniki... że szok.... W mojej Adusi też jest kręcony bo jak ją kupowałem to miała na blacie 225 000 km Kupowałem ja w 2010r a ostatni wpis w w książce serwisowej był z 2007r i było tam wpisane 195 000 km... Więc coś mi tu tych tysięcy brakuje... a Adusia ma 16 lat :gwizdanie: Pewnie się przestraszyły i uciekły
-
[B5 AFN] Żarówki H4 czy H7 ?
Panowie co może grozić za wymianę żarówek 55W na 100W. Chodzi mi tu o żarówki H7
-
5 urodziny klubu :)
ja tu jestem od 2 Maja 2010r ale jestem bardzo zadowolony z tego forum. Życzę wszystkim i przede wszystkim sobie żeby ten klub istniał jak najdłużej!!! 100LAT :drunk: :drunk: :drunk:
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)