Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil1990_2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil1990_2006

  1. pojeżdżę trochę na tym dolanym oleju i zobaczę czy to coś zmieni....
  2. dolałem teraz na max a było tak między minimum a maximum
  3. Witam!!! Mam taki problem. Pali mi się kontrolka oleju tylko nie zawszy tylko wtedy gdy wyhamuje np. z 100 do 40. co dziwne to nawet potrafi się zapalić jak jadę sobie spokojnie 50. Vag pokazuje takie błędy notorycznie: - 771 czujnik poziomu paliwa-G -Brak sygnału - 16724 czujnik położenia wałka rozrządu- obwód nie autoryzowanie - 1278 Przekaźnik odcinający EDS-J263- nie osiągnięta wartość adaptacji Dodam jeszcze że jakimś cudem wywaliło mi bagnet do oleju i teraz go tak włożyłem bo jest cały popękany... Wie może ktoś co to może być??
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/all_ajm_awx_avf_avb_v6_tdi_lokalizacja_czujnikow_oraz_elementow_wykonawczych-t45015.0.html
  5. Nie było s-line w b5 :gwizdanie: Ta kierownica jest rodem z s4. wiem o tym mi chodzi o kierownice truj ramienną... o takie coś http://www.allegro.pl/item1022735357_kierownica_audi_s_line_poduszka_powietrzna_audi.html
  6. Klamki to mi się podobają wiec ich nie będę malowało a co do kierownicy to chce sobie wymienić na s-line
  7. strasznie tandetne auta bo niema
  8. to się rzecz jasna ma zrobić tylko kolejka jest u lakiernika i dopiero na drugi tydzień jestem umówiony....
  9. Dzięki za odpowiedz armistead, rozwiałeś moje wątpliwości aby zedrę te 15 (już nie dużo zostało 1mm) i przerzucam się na 17:)
  10. chłopaki mam drobne pytanko odnośnie kół 17", a mianowicie czy bez obniżania zawieszenia na takich kołach będzie się trzymał drogi na zakrętach tak jak obecnie na 15"??
  11. Ja tu trafiłem przez przypadek bo szukałem w google jak skasować inspekcje i mnie przeniosło tu i zostałem :wink4:
  12. no i jakas gleba sie wtedy przyda zeby fura nie wygladala jak traktor :> co do 17" calowych kół to mam, małe wątpliwości czy nie będą ocierać o nadkola przy dużych prędkościach na lekkich dołkach.... ps.: co to jest gleba... bo ja jeszcze nie kojarzę tych wszystkich potocznych nazw :decayed: gleba czyli obnizone zawieszenie:) ja mam 17" alusy, obnizone zawieszenie i nie obciera wiec nic sie nie martw:) Dzięki imelvis za naświetlenie sytuacji... :good:
  13. no i jakas gleba sie wtedy przyda zeby fura nie wygladala jak traktor :> co do 17" calowych kół to mam, małe wątpliwości czy nie będą ocierać o nadkola przy dużych prędkościach na lekkich dołkach.... ps.: co to jest gleba... bo ja jeszcze nie kojarzę tych wszystkich potocznych nazw :decayed:
  14. Witam!! Czas najwyższy przedstawić moją z dość nie spotykanego rocznika(1994) Kupiłem ją w lublinie przez przypadek, bo wszedłem do kolportera wiedziony urodą pani która tam sprzedawała, no i było mi głupio wyjść bez niczego więc kopiłem dla nie poznaki Anonse (no i rzecz jasna pogadałem dłuuuższą chwile z ową panią) no i trafiłem na ogłoszenie w którym była prawie idealna audiczka pod względem wyposażenia jakie chciałem mieć.... Wiec obejrzałem i kupiłem... i oto ją przedstawiam.... A pomyśleć że miałem sobie kopić POLO.... :blink: Rocznik: 25 października 1994r Silnik: 1.8 Benzyna (125KM V5) Przebieg: 225 tysięcy, nie wiem czy w 100% autentyczny, ale mam książkę serwisową i z ostatniego wpisu wynika że raczej tak Wyposażenie: -Climatronic -2 x airbag -Szyber Dach -Elektryczne szyby i lusterka -Otwieranie i domykanie szyb z pilota -Alarm -Immobilizer Planowane Mody: -alu 17" -kierownica skórzana s-line coś tam jeszcze w trakcie się zmieni :tongue4: Dorzucam jeszcze foty wnętrza: Kody Wyposażenia:
  15. kamil1990_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Witam!!! jak się łatwo zorientować to jestem nowy na ty forum ale spokojnie będę bardzo aktywny :gwizdanie:. Do rzeczy czy planujecie jakiś spocik albo coś w tym rodzaju w najbliższym czasie?? Bo jakoś się nie mogę doczytać jakiegoś konkretnego terminu ;(, bo gadacie o mechanikach, a skoro poruszyłem ten temat to powie mi ktoś kto w okolicach Opola Lub. wymieni mi rozrząd bez fuszerki?? Będę wdzięczny z info :wink4: :wink4:
  16. Dzięki za poradnik bardzo przydatny:) :good: :good:
  17. Bardzo ładny kolorek
  18. Witam Serdecznie Fanów Audi a4 i całej grupy VW. Mam Na Imię Kamil i wczoraj sobie właśnie kupiłem 1 w życiu samochód a jest nim AUDI A4 z 1994r z silnikiem Benzynowym 24V 125KM. :> :> :> [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.