Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dzwięk przy skręcaniu podczas jazdy


Normano1973

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Od kilku miesięcy,powoli nasila się dźwięk dochodzący z przedniej osi i tylko podczas skręcania w czasie jazdy. Zawieszenie jest ok, nic nie stuka i to co było do zrobienia zrobiłem.Kupiłem tez wiosną nowe opony i myślałem, ze może to one są przyczyna jednak po zmianie na zimowe tydzień temu efekt pojawiania się dźwięku utrzymuje się. Jest to takie ''wowowowow'' i tylko podczas skręcania w obu kierunkach.Nie mam przy tym żadnego bicia na kierownicy, nic nie lata, opony nie zdarte.Jedynie słyszę tez lekki wzrost hałasu z przedniej osi.Znajomy diagnosta powiedział, że może to łożyska, autko ma ok 250 tys i przyjechało wiosną od Helmuta....hmm...miał ktoś z Was coś podobnego w swojej niuni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko podczas skręcania w czasie jazdy

Przeguby? :mysli:

Gdyby to były przeguby to by było tryk tryk tryk :zyzol: chyba.

może coś z hamulcami? u mnie też piszczy przy skręcaniu, ale jak delikatnie wcisnę pedał hamulca podczas wchodzenia w zakręt to nie piszczy. Po niedzieli wstawiam furę do mechanika. Rozbierze i poczyści co trzeba. Wtedy zobaczymy co dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam łożyska przedniej osi

...i miałeś świętą rację, to łożyska!!!!Po wymianie wraz z kompletnym zawieszeniem cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...