Treść opublikowana przez shakal1
-
wyjazd do polski 1-2 sierpnia
siema Buszek 18 o ktorej lecisz ja mam 18.07 o 21 z dublin do hollyhead 19 z rana z Dover pozdro
-
Navi rns-e lektor czyta w tylnim glosniku
0301758
-
Navi rns-e lektor czyta w tylnim glosniku
wrałem pl menu i teraz juz mam pewnosc ze glos nie wrócil do przodu... ;/ jakies inne pomysły??
-
Navi rns-e lektor czyta w tylnim glosniku
A jak wgram nowszy soft tz np polski jezyk to wroci wszytsko na swoje miejsce??
-
Navi rns-e lektor czyta w tylnim glosniku
czyli nie ma opcji ze sam to zrobie vcdes albo vagiem??
-
Navi rns-e lektor czyta w tylnim glosniku
robilem tv free czyli zmienialem softa i po tym stalo sie wlasnie to ... ;/
-
Navi rns-e lektor czyta w tylnim glosniku
witam tak jak w temacie lektor mojego navi mowi mi w tylnim glosniku gdzie trzeba go przestawic zeby dzialal z przodu??Bo tak powinno byc normalnie ?? ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- ??;/ nikt nie oriętuje sie w temacie?
-
tani adapter do kamery cofania rns e
Napisz do " woszu " gosciu ogarnie ci temat ja mam od niego i jestem zadowolony i za normalna kase... http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/odblokowanie-tv-in-rns-e-mozliwosc-podlaczenia-tunera-tv-dvbt-carpc-kamery-cof-239504/
-
RNS E VIM HACK
tak obsługuje
-
RNS E VIM HACK
mozesz kolego cos wiecej napisac... ?? bardzo mi zalezy zeby to zrobic (mam dostep do kabla itd.)
-
RNS E VIM HACK
no i to tyle...?? nie trzeba nic robic vagiem...?? widziałem na chomiku tylko czy ktos ma jakis sprawdzony ... ze napewno działa ??
-
RNS E VIM HACK
Panowie robil juz ktos Vim hack (tv free) zeby ogladac film podczas jazdy?? mam tuner tv z usb itd. ale niestety tv blokuje sie po przekroczeniu 5 km/h http://audiforum.us/threads/vim-hack-or-how-can-i-break-my-rns-e.4281/ http://www.audi-sport.net/xf/threads/rns-e-vim-hack-success.98809/ http://www.audizine.com/forum/showthread.php/560086-VIM-HACK?p=9077327&viewfull=1#post9077327 polecam http://www.hobotserwis.pl/?kontakt,2
-
brzydki zapach z nawiewów
mam dokladnie tak samo. kupiłem Odgrzybiacz klimatyzacji. jutro zobacze jak to działa i dam znac
-
Wyjmaki
No własnie i w tym problem org albo kiepskie z allego
-
Wyjmaki
No tak nie trzeba... ja wole go otworzyc niz szrpac sie lub tez porysowac radio
-
Wyjmaki
strona płaska do zewnatrz radia( czyli tymi zabkami do srodka) ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- ahaa pamietaj jak otworzysz winde (ekran) wlorzysz wyjmaki, wyciagniesz radio i odrazu wyjmuj ten wyjmak gdzie jest ekran otwarty ( zeby nie stalo ci sie tak ze zostanie ci wyjmak a ekran zacznie sie zamykac bo bedzie kiepsko ...
-
problem odnośnie felg
mi nie obciera... mi scina strone zewnetrzna.... a zawieszenie tez mam orginał
-
problem odnośnie felg
powiem tyle ja mam jakies smieszne 15 et nabite na felgach i wiem ze mam problem scinaja opony ;/ et powinno byc chyba wieksze... ;/ wiec pomysl sam przed kupnem
-
problem odnośnie felg
Szkoda ze nie widac ani na jednych jakie maja ET a to tez wazne ....
-
Nie chłodzi ze środkowych kratek.
albo czujnik przy wylocie , albo klapa ktora otwiera wlot powietrza (tz silniczek z klapy)
-
Pompa oleju
Witam chcialem sie dowiedziec jak tam u was sprawa z pompa olejowa ... pytam bo zastanawiem sie kiedy robic swap pompy... obecnie moje a4 2.0 tdi 140 km 2006 r BRE ma przejechane 174 tys km za niedlugo zaplanowany mam wyjazd do pl z irlandii...i tak wlasnie zastanawiam sie czy robic przed wyjazdem czy czekac ... ?? jak narazie nic niepokojacego nie slysze .... ;/ sam nie wiem ;/ jak to wyglada u was przy jakim przebiegu robiliscie swap?? ---------- Post dopisany 03-07-2013 at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2013 at 12:20 ---------- No to widze ze nikt nie pomoze .....
-
Odłączenie akumulatora/zasilania RNS-E
Ja mam orginal i nigdy nie zapytal o pin.
-
2.0T pasek czy łańcuch?
Hm..... nie wiem jak będzie w a4 ale np. Passat 2007 r 2.0 na łańcuch .,
- B7 Crew
-
Szukam zestawu wachaczy do a4 2.0 tdi 2006r
Juz tam pisze:) wielkie dzieki