Treść opublikowana przez matibati2
-
Projekt by Mateo 1/2 Sline, 1/2 Amazing
Dzieki, pozdrawiam ---------- Post dopisany 07-04-2013 at 01:32 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2013 at 19:36 ---------- Takie, tylko czarny srodek, no i oczywiscie buda inny kolor Tutaj, tylko na b5 A to juz wogule marzenie, tylko troche kosztowne w 18'
-
[B6 AVF] by Edyta
No obczaje. A jakies fajne obszycie wchodzi u Ciebie w gre czy ori? ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ---------- No obczaje. A jakies fajne obszycie wchodzi u Ciebie w gre czy ori?
-
[B6 AVF] by Edyta
Jaki modul trzeba miec pod kiere MF z b7? Ja teraz kupilem z N na koncu. Myslisz, ze podejdzie ta od TT czy b7??
-
[B6 AVF] by Edyta
4 czy 3 ramienna?
-
[B6 AVF] by Edyta
Ja mam 203 cm wiec w dluzszej podrozy czasami mi juz nogi w du** wchodza, z tad tez ten tempomat. Kiera z b7 tez jest spoko, choc juz troche oklepana. Ta z TT wciaz rarytas, ale... A te felgi to jeszcze na ta zime czy jeszcze na nastepna? Moze bym sie skusil
-
[B6 AVF] by Edyta
Mozna tak? Duzo z tym zabawy? Zastanawiam sie wlasnie nad kiera od TT bo mam troche wzrostu i ten plaski dol troche by mi zycie ulatwil, a taki wlaczniczek by robil dodatkowa gre : D fajny ten feluneg, 17 tez daja rade i chyba komfort tez lepszy niz przy 18, zwlaszcza na naszych drogach ;(
-
[B6 AVF] by Edyta
Fajna, furecza. Tez sie zastanawialem na poczatku nad avancikiem. Fele masz ori 17? Jak zrobic ten wlacznik swiatel w chromie?
-
Projekt by Mateo 1/2 Sline, 1/2 Amazing
Trzeba sie umiec bawic, a reszta to nic bedzie kozak
-
Projekt by Mateo 1/2 Sline, 1/2 Amazing
Pewnie tak, choc bywaja i tacy, ktorzy nawet nie zauwaza. Troche dzialam, ale zawsze cos innego wypada do kupienia. W przyszlym tygodniu wjedzie tempomat i full Fis. Jutro wrzuce fotke tych felg na audiczce w tej kolorystyce. Mysle ze chromowany rant troche bedzie ozywial. Zastanawiam sie jeszcze nad jakimis ori. Zawsze mnie krecily ori sliny od a8 w czarnym macie albo ori czarnych srodkach. Jutro foty wpadna nowe!
-
Projekt by Mateo 1/2 Sline, 1/2 Amazing
Dzsieki, ostatnio juz mi kazali sciagac te folie z przodu, ale jakos wyprosilem
-
Projekt by Mateo 1/2 Sline, 1/2 Amazing
Dzieki, mam nadzieje, ze jego realizacja przebiegnie wedlug planu, chodz zawsze sie moze pozmieniac, oby na korzysc
-
Projekt by Mateo 1/2 Sline, 1/2 Amazing
Dokladki pojda napewno w kolor tylko szukam front zderzaka i listewek tylko sobie ludzie za nie troche licza. Dach w macie, aale folia, mam speca od tego wiec luz. Narazie skupiam sie na tempomacie, bo dzidzius w drodze i koniec z szalenstwem na drodze.
-
Projekt by Mateo 1/2 Sline, 1/2 Amazing
Z Grzowa tylko pochodzę, aktualnie mieszkam gdzie indziej, ale kiedyś czemu nie. Myślałem o esce, ale wolalbym moc tym wszytskim manipulowac, zwlaszcza na sezon zimowy.
-
Projekt by Mateo 1/2 Sline, 1/2 Amazing
Witam wszystkich! Chciałbym się podzielić swoją furką, jako, że kupiłem ją ze dwa lata temu, ale dopiero teraz przystępuje do konkretnych modow. Model: Audi A4 B6 Silnik: AWX 1.9 TDI Moc: 131 HP Nadwozie: Sedan Kolor: Ebony Pearl Przebieg: po zakupie 156000 km teraz 215000 Rok produkcji: wyjechała z Inglostadt w 11.2003r. Wyposażenie: -elektryczne szyby x2 -elekryczne lusterka, grzane -radio Concert -wzmacniacz wraz z sub'em -pol FIS -klimatronik 2-strefowy -grzane fotele -centralny zamek -wspomaganie -abs -esp -poduszki powietrzne x6 plus kurtyny -dzielona kanapa -podłokietnik skora, podświetlany -zawieszenie 1BA -ori xenon -listwy zew. chrom Ogolnie podstawa, myślę, że najlepsza do rezania Planowane mody zewnętrzne: -zderzak przod sline (wkrotce) -dokładka Cupra -zderzak tył diesel sline (jest, do malowania) -listwy dolne drzwi sline -listwy progowe sline (jest, do malowania) -lotka sline klapa tył -grill, wersja black (jest) -doładowanie, chip (min. 180 HP) -felgi 18'' 225/40/18 BBS Le Mans rant chrom, środek black -przyciemnienie szyb full (jest) -wycieraczki przód aero twin (jest) -podświetlenie tablicy led (jest) -postojowki led -HIDy halogeny 8000k -dach folia czarny mat -osłony filtra powietrza i zbiorniczkow spryskow raz wspomagania (jest) -gwint, ale konkret (szukam) -światła tył możliwe, że LED ale oklejone całe na czerwono -tarcze nawiercane wersja sport (jest, ATM Mikoda) Planowane mody wewnątrz: -kierownica cztero ramienna pikowana B7 albo od TT -tempomat -fotele z b7 wzór s-line pół skóra speed -nakładki na pedały od RS4 -siatka do bagażnika (jest) -nowe dywaniki welurowe i gumowe zima ori (jest) -żarówki ledowe w podsufitce (jest) -mała regeneracja niektorych przyciskow -zmieniarka w schowku -oświetlenie podłoża Dokladam opcje, o ktorej o dziwo dowiedzialem sie nie dawno "jak to dziala" mianowicie DRL i CLH napewno wjada na poklad. Wiecej zdjęć wkrotce po aktualizacji najbliższych modow
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka wszystkim