Treść opublikowana przez bartek123438
-
[B5 AEB] Kierunkowskazy nie działają (awaryjne ok)
u mojego kolego pomogła regulacja kierownicy tzn, odpięcie zabezpieczenia odusnięcia jej na maxa następnie wsunięcia. sprawdź może tylko kostka nie łączy!
-
[B5 AVG] Czy warto okleić folią Carbon-ową ?
wnętrze ale zdejmij folie z wlewu
-
[ALL B5] Listwy chrom
nie rób tego wygladają tandetnie!
-
[B5 1Z] Lampy tylne
walnij jakąś ciemną lampę albo czerwoną delikatnie przyciemnioną
-
[B5 AQD] Wymiana paska wielorowkowego bez zdjęcia przodu?
witam czy jest taka możlowość i czy ktoś już próbował? Pasek rozrządu jest ok tylko wielorowkowy jest spękany
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
zjebiście to wygląda sam bedę obklejał ramkę wokół biegów i szykałem najlepszej folii
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam ktoś z Włocławka lata na spoty?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
witam Panowie, ktoś z Włocławka na spotach się pojawia?
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
grn możesz mi podrzucić gdzie zakupiłeś końcówki tłumika? a może to cały końcowy tłumik? bardzo mi się podobają a nigdzie nie mogę takich namierzyć??
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
felgi na lustra bez cudowania z kolorem pożniej gleba i będzie kozak, mój kumpel ma podobna felgę w czarnym avancie od w12 i zrobił sobie lustra efekt klasa! Polceam!
-
[B5 ACK] 2.8 30v długo kręci zanim odpali
Panowie jestem już głupi nadal nie wiem gdzie znajduję się czujnik odpowiedzialny za błąd 17746 ( czujnik położenia wałka rozrządu strona 1, przerwa lub brak osprzętu), kolega PRZEMEK 2800 twierdzi, że czujnik wygląda jak kołek i znajduje się pod rurą pod dolotem w glowicy, szukałem na allegro tego czujnika i tam są na sprzedaż tylko okrągłe tzw czujniki halla, kostka nadal wisi nie podpięta sam już nie wiem od czego jest :wallbash:
-
[B5 ACK] Czego tu brakuje?
dzięki za podpowiedź, również zastąpię to wężem olejowym
-
[B5 ACK] Czego tu brakuje?
Jeszcze jedno pytanko czy można to połączyć jakimś wężem gumowym czy raczej wypada założyć taki jak oryginalny z tworzywa z rowkami? Używka odpada bo jest za bardzo kruchy a nowy ciekaw jestem ile w aso by kosztował, ktoś z forum mógłby namierzyć numer tej części? By bartas13 at 2011-08-28
-
[B5 ACK] 2.8 30v długo kręci zanim odpali
witam, podłączyłem auto do vaga i wyskakuje błąd 17746 ( czujnik położenia wałka rozrządu strona 1, przerwa lub brak osprzętu) i dziś pogrzebałem i znalazłem niepodłączoną kostkę trzy pinową z różowym wkładem i nigdzie nie mogę żadnego wtyku ani kostki w to wpiąć! Proszę o pomoc gdzie szukać czujnika! By [br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 13:57_________________________________________________Panowie proszę ponownie o pomoc w lokalizacji czujnika!
-
[ALL B5] Wspomaganie na rozgrzanym silniu
wymiana płynu nic nie da, pompa do regeneracji koszt ok 200zł albo można samemu spróbować wymienić oringi
-
[B5 ACK] Czego tu brakuje?
Witam w nowo zakupionym aucie zauważyłem, że czegoś brakuje. Proszę o podpowiedź czego i co muszę kupić? Motor 2.8 30v 99' By bartas13[/center]
-
[B5 ACK] 2.8 30v długo kręci zanim odpali
Witam, mam problem z moim 2.8 30v rok 99, autko długo kręci zanim odpali ok 4-5s. nie wiem czym to moze być spowodowane dodam, że silnik pracuje dobrze, ładnie się kręci pracuje równo
-
[B5 ABC] Moje A4
Wątek uporzątkowany na stronie 1, aktualne zdjęcia, zapraszam do komentowania [br]Dopisany: 26 Maj 2009, 20:46_________________________________________________Witam, do sprzedania alufelgi 17" od Audi S4! Więcej pod numerem 698462397! Atrakcyjna cena! Link do aukcji : http://moto.allegro.pl/item651791824_alufelgi_17_audi_s4_a4_5x112_opony.html Do Moderatora Przepraszam, że nie wystawiłem tego w dziale "sprzedam" ale nie mogłem utworzyć w tym dziale nowego wątku! Pozdrawiam bartek123438 :>
-
[B5 ABC] Moje A4
Nowe zdjęcia strona 1 [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 08:23_________________________________________________Więc przyszła wiosna i trafiła się dobra okazja kupić ładne felgi. Uważam że autko wygląda nieźle :good Wstawiam fotkę na szybko przyjdzie jeszcze czas na sesje Felgi kupiłem za 1100zł uważam że to była dobra okazja felgi oryginalne Proszę o komentarze
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
fajne autko też mam ABC i powiem tak, nie ma to jak v6 pod maska, kultura pracy jest super, ze spalaniem jest różnie, mocy trochę mało jak na tą pojemność ale ogolnie ok. Bawią mnie ludzie omijający V6 dalekim łukiem bo przecież ile to panie pali, kto to opłaci
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Kurde auto robi wrażenie super wyglada teraz ale już nie mogę się doczekać co będzie dalej
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
auto myśliwego? Muszę przyznać, że ładnie się prezentuje
-
[B5 ADR] AUDI A4 1.8 '97
Kolega w paintcie zamalował korbki :gwizdanie: ładne autko
-
[B5 AFN] srebrny Sedan
no widzę, kolega zna się na rzeczy, mi się marzy a8 ale żeby kupić coś dobrego trzeba wydać lekko 30tyś.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
No ładnie ciekaw jestem jak to będzie stało