Treść opublikowana przez bartek123438
-
[B5 ABC] Brak podsiwetlenia w radiu Audi COncert CD
Uwazam ze swiecace podswietlenie radia nie jest warte 280zł bo tyle kosztuje ten symulator Nie znacie moze jakis "domowych sposobow" zeby to podłanczyc?
-
[B5 ABC] Brak podsiwetlenia w radiu Audi COncert CD
Witam, posiadam radyjko audi concert na cd i nie swieca mi sie przyciski wie ktos jak to naprawic? myslałem ze radio jest wadliwe ale gdy miałem zwarcie akumulatora to swieciło i chciałbym to teraz naprawic! Prosze o rady!
-
Audi a4 1.8L CHIP 140KM 95'
ale teraz śmiagam sobie w gazie, wiec jest dużo taniej niebawem wstawie zdjecia a4 własnie z tym silnikiem 2.6 ma orginalny wyglad i chciałbym cos w niej zmienic, oczywiscie panowie pomogą? a co do wykresiku to wszystkie dokumenty oddałem, Pozdrawiam
-
Audi a4 1.8L CHIP 140KM 95'
:audi:Moje audi przyjechało z Dani ponad rok temu, nic w samochodzie nie zmianiałem oprocz lamp przednich na Angel Easy W aucie był zastosawny chip zwiekszajacy moc na 140KM ale nie wiem czy było to dobre rozwiazanie poniewaz samochod palił jak smook, felgi 18' na oponkach Dunlopa 225/40/18. :a4fan:Samochod ten sprzedałem poniewaz palił troszke za dużo i nie miał zadnego ciekawego wyposażenia ale za to ten wygląd za samochod otrzymałem 16.5tys nieźle co? hehe Prosze o oceny! Pozdrawiam!
-
[ALL B5] ORGINALNY ALARM, PROBLEM!
Witam, posiadam 2.6L z połowy 96' dość bogato wyposażoną i posiadam w niej orginalny alarm ktory ma czujniki podczerwieni w slupkach w słupku wewnątrz jest przycisk ktory nie wiem do czego słuzy zamkniecie samochodu potwierdza krotki dzwiek syreny oraz migajaca kontrolka na desce rozdzielczej samochod otwierac i zamykac powinien wbudowany pilot w kluczyku ale bardzo rzadko działa, myslałem ze wystarczy wymienic w nim baterie ale nic nie pomogło Posiada ktos z was taki alarm? I wie jak dokładnie działa ten system?
-
[B5 ADR] Temperatura przełączania z benzyny na gaz
ja dokładnie nie wiem jaka mam ustawioną temperaturę ale powiem szczerze ze musi minac troche czasu i przez ten czas jednak moje 2.6 wypije tej benzynki i tez jestem ciekaw czy mozna zmniejszyc temperaturke zmiany beznzynki na lpg
-
Lampy po lifcie...
a czy lampy po lifcie po98 roku beda pasowały bez problemow w a4 z 96 roku?
-
Ile pali Wam gazu?
Witam posiadam a4 z silnikiem 2.6 i spalanie gazu w miescie na krotkich trasach to 16L ;( przy naprawde delikatnej jeździe, przy dynamicznej potrafi wziaść i 24L. Czy to nie za dużo? Może powinienem jechac na jakąś regulacje? Samochod kupiłem niedawno z ponad miesieczną instalacją! Prosze o jakies porady Z gory dzieki!
-
roznica 205 a 225
ja mam takie rozmiary 225/40/18 i powiem jedno! Wygląd jest wypas gorzej z jazdą! Ze stopu samochód bardzo szybko łapie przyczepność gorzej jak lecisz sobie troszke ponad dozwoloną prędkośc i wpadnies w koleiny na naszych polskich drogach to trzymaj kolego mocno kierownice bo po Tobie! Spalanie przy moim 1.8 cos około 8 litrów na 100km/h