Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mosqitt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mosqitt

  1. mosqitt odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    tak jak napisałem sprawdź tą pompę na początek.
  2. mosqitt odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    może to dzwięki z pompy powietrza wtórnego. świst jest tylko rano na nierozgrzanym silniku?
  3. Pewnie chodziło mu o filtr cząstek stałych DPF, ale nie wiem jak to będzie po niemiecku : )
  4. sprawdzę w etce może będzie się dało od innego modelu wsadzić. thx
  5. kumpel to odłączył, bo jak rano odpalał to budził pół osiedla, ale właśnie po odłączeniu pojawił się chcek engine i błąd 16875 Secondary Air Injection System Insufficient Flow Bank 1
  6. właśnie popytałem, rozpiętość cenowa od 450-800zł za wyłączenie tego cuda u tunerów, na aledrogo używka w okolicach 200-350zł, w intercarsie 1114.55. Myślałem że ten odkurzacz się nie psuje, ale to nie moje auto więc właściciel będzie decydował co dalej. dzięki
  7. ehh tego się obawiałem, miałem nadzieję że vagiem coś się da zakodować, no cóż, zostaje kupić używkę z demontażu
  8. Witam, Kolega ma problem otóż kończy się mu takie ustrojstwo jak pompa powietrza wtórnego, auto to golf V 1.6 2007r. Za pompę w aso chcą 1900zł, więc raczej odpada. Pytanie czy nie da się programowo wyłączyć tej pompy, tak aby się nie zapalał check engine? pzdr
  9. może do jakiś szpetny plugin (dodatek) dla firefoxa? Zobacz czy go nie ma w Dodatki->Wtyczki.
  10. A może coś na zasilanie 18650? UltraFire WF-501B Cree XM-LT6 5-Mode 450-Lumen LED Flashlight - Black (1 x 18650) - Free Shipping - DealExtreme
  11. dysk przenośny będzie chyba najekonomiczniejszy, ale to pojedynczy punkt awarii, chyba że dane nie są aż tak istotne i można się pogodzić z ich utratą. Nie wiem ile masz na to kasy ale możesz też pomyśleć nad małym NAS`em i spiąć w nim dwa duże dyski w raid 1.
  12. Nie wiem gdzie trzymałeś taką bibliotekę, ale w serwerowni przy całym huku klimatyzatorów i wentylatorów, ten robocik który przekłada tasiemki jest niesłyszalny
  13. Dokładnie podałem przykład z autopsji, ale nie popadajmy w paranoję nikt do chaty nie kupi sobie biblioteki taśmowej, czy macierzy emca. Sposób kolegi hornet wydaję mi się najrozsądniejszy + oczywiście backup danych i śpisz spokojnie.
  14. A dekielki plastikowe da się jakoś reanimować, czy tylko zakup nowych? Felgi będą wyglądać na nowe, ale dwa dekle również mam obdrapane co będzie psuło cały efekt.
  15. Kiedyś z kumplem testowaliśmy dysk po około 6miesiącach leżakowania i już po tym okresie podczas odczytu danych w raportach smart było widać wyraźnie zwiększoną liczbę błędów naprawionych przez ECC, jednak dysk udawało się odczytać bez większego problemu. Poza tym weź pod uwagę że dyski twarde mają mechaniczne głowice, które raczej nie lubią leżeć bezczynnie, wiem nieekonomiczne rozwiązanie.
  16. wtrącę się, a jeśli mają dość znaczne zadrapania? szpachla?
  17. Może kogoś to zainteresuje, na forum vwgolf.pl i passata użytkownik tomnik posiada w ofercie dedykowane moduły led, wiem że robi takie również do audi. Z czystym sumieniem mogę polecić, mam takie od ponad roku w swojej borze i nie zauważyłem żadnych problemów przez ten cały okres użytkowania. Link jak to wygląda: Moduły LED. Jak będę miał chwilę mogę zrobić fotki jak to u mnie wygląda, mam biały neutralny.
  18. To nie audi to vw bora, dokładka z czujnikami pdc więc nie wiem czy zniosą malowanie ;]
  19. Sam dam radę to zrobić? Zarysowanie nie jest duże, tylko przez te białe rysy dość widoczne na czarnej dokładce. Czym wyrównać to zarysowanie?
  20. dokładnie tego się boję, a ten plastdip zbiera pozytywne komentarze, więc chyba warto spróbować.
  21. czernidło chyba trwałe nie będzie, ale przejrzałem wątek o plastdipie i chyba spróbuję tym specyfikiem podziałać, mam nadzieję że zakryje te dziury.
  22. SSD 64GB to za mało na win7 + parę programów, min. moim zdaniem to 128 (najlepiej 256GB). U mnie Win7 64bit + parę programów zajmują ok 70GB (dokumenty, plik wymiany, temp itp. przeniesione na HDD)
  23. Witam, Mam pytanie jak naprawić, bądź skutecznie zamaskować przytarcie na czarnej, matowej nielakierowanej dokładce zderzaka? Planuję lekko zeszlifować uszkodzenie papierem, ewentualnie później potraktować delikatnie opalarką. Poniżej poglądowe zdjęcie robione kalkulatorem. <br /><br />
  24. jeśli dobrze widzę to akuto to bosh s4 więc pewnie bezobsługowy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.