Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Panda z Teksasu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Panda z Teksasu

  1. dobra kurna ubieram się i podjade chociaz zobacze czy auto na chodzie jest:D ide i ruszać dupska ludziska raz na tydzień możecie nie pić i podjechać kurde
  2. no to nie ma sensu chyba sie ruszac ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ---------- Dobra ja jadę mam nadzieję że ktoś się ruszy i jednak przyjedzie
  3. i jak ?
  4. no to wpadaj bo ja będe i dj napewno
  5. ktoś coś dzisiaj wpada ?
  6. też wpadniemy
  7. taki dostałem w każym razie ma być to a3 2.0 z 2007 roku:)
  8. Siemka to ja :D Mam sprawę może ktoś sprawdzić autko po numerze VIN ? Jakby co to podaje numer: WAUNF79P97A139396 DJ a Ty w tym sklepie nie masz sprężarki od klimy czasem? i pompowtryskiwacza :D:D
  9. ok to widzę że dzisiaj bez spota
  10. ja moge zaserwisowac piec
  11. zrobiłem ankiete
  12. audi by zgniotło 2 TIRy albo by dało po garach i uciekło
  13. dawaj od zbiorniczka Dj wyciągnie hehe
  14. ta rurke potrzebuje do dolotu http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25717/laska_balotellego.jpeg macie fotke chłopak ją rzucił no i nie ma gdzie mieszkać
  15. nie wierze jak pisze o części do auta zero odzewu ale jakbym napisał że mam koleżanke która potrzebuje wynająć pokój i zapłaci w naturze to odrazu każdy by miał wolny pokój:P oj koledzy koledzy ---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- Parodia spotu wyborczego Platformy
  16. frugo a masz tą rurke
  17. ma ktoś może przez przypadek na zbyciu dolot do avf?
  18. z dj gadałem mówi że tam mają te sprężarki ale że raczej nie będzie żadna pasowała
  19. pójde ze swoim yorkiem w takim razie ---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ---------- ma ktoś aktualny numer do tego szrotu w ksawerowie? ten co w necie jest to wylaczony
  20. sam wezme
  21. siedze i szukam sprężarki klimatyzacji k**wa ---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ---------- Seba a Ty masz klime
  22. w domu jestem
  23. ale nudy
  24. a 2008 r to nie b8 ?
  25. gdzie na forum szukac kosza 2 din do b6 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.