Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
dom zły
-
Spociki Łódzkie
do ktorej real do 20 a sklepy do 19 ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ktora jest godzina tak naprawde?
-
Spociki Łódzkie
nie ma szans w poniedzialek nie robie nic nawet kobieta moja sama jedzie nadzorować remont chyba [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 12:30_________________________________________________Panton weźmiesz mojego laptopa na zlota:D
-
Spociki Łódzkie
chyb aktos nie przestawił zegarka na forum jeszcze:D witam w niedziele po której nastąpi wolny poniedziałek a potem wolny wtorek:D wpadłbym szybciej ale neta nie było od rana
-
Spociki Łódzkie
spocimy jutro ?
-
Spociki Łódzkie
Wiktor w tokio drift jest niemiecki samochód jezeli dobrze pamiętam... to zielony Volkswagen touran Incredible Hulk Widze sobota mija a Wy śpicie a ja do robote zaraz się zbieram hehe:P
-
Spociki Łódzkie
bartek1605 juz chyba popil bo taki humorek dobry:P
-
Spociki Łódzkie
a kto jest moderatorem z łódzkiego?
-
Spociki Łódzkie
Panto ja mam pomysł załóż nowy klub Audi i juz :Dobcykany jesteś w tych rzeczach to machniesz grafike i forum i już bedzie sprawiedliwie? To serio propozycja jest:P
-
Spociki Łódzkie
To napewno remika skarpetki trzeba ja zlapac bo mu ukradla:D
-
Spociki Łódzkie
No slyszeli szef zadecydowal ze na przyszlosc nie bedzie takich akcji i juz:D[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 11:08_________________________________________________A no dlugi ladna pogoda dzisiaj co nie?
-
Spociki Łódzkie
Panton nie znizaj sie do poziomu tego goscia...jak narazie to on objawa wszelkie oznaki sklonnego do napisania takiego PW
-
Spociki Łódzkie
Dobra kurde biorac pod uwage Wasz staz mozna powiedziec ze jestem tu nowy...mimo wszystko jdnak mam propozycje... Zakonczmy ten temat przeprosmy sie za brzydkie slowa skierowane do drugiej strony i trudno stalo sie juz nie cofniemy tego, teraz trzeba zrobic wszystko by taka sytuacja nie miala juz miejsca, nic nie zmienimy Szefostwo nie zmieni decyzji z drugiej strony Wy nie zmienic naszego podejscia do zaistnialego zdarzenia. W tym momencie jestesmy jak lewica i prawica i do porozumienia nie dojdziemy lecz zakonczmy ta sprawe w miare przyzwoicie i na poziomie... Jak sie nie zgadzacie to wiadoma sprawa mozemy sie gryzc tak jeszcze dlugi czas a tu swieto idzie dlugi weekend wiec po co w nerwach chodzic po cmentarzach:)
-
Spociki Łódzkie
Dokladnie Klysiu kolega jako klubowicz powinien panowac nad emocjami i dawac przyklad innym... Skoro klubowicz zachowuje sie w taki sposob nie powinno byc pretensji za PW tamtego kolegi skoro nie byl klubowiczem... Chyba ze oplacenie skladki uprawnia do obrazania ludzi na forum?
-
Spociki Łódzkie
Klysiu troche powagi szefostwo zawitalo, sprawa powazna a Ty sypiesz tekstami na rozluznienie:D Rozpoznajesz pieniaczy?A ja rozpoznaje wpieniaczy...nie daliscie rady powaznej sprawy rozwiazac to teraz zmieniasz temat ze mial nie pisac a napisal?wez sie ogarnij... Posty kasowane?Polska to chyba demokratyczny kraj i kazdy moze sie wypowiedziec, a Ty co cenzure chcesz wprowadzic? "...zamaluj Policje i napisz MO..." tak Ci teskno do tych czasow? Cale Lodzkie trzyma za Lukaszem wiec jak macie problem to zbanujcie wszystkich i tyle... Ktos sie wychyla i go ciach...nie powiem jaki kraj mi to przypomina...
-
Spociki Łódzkie
A ja w pon do pracy za to wtorek sroda wolne hehe a 11 listop tez wolny hehe:D
-
Spociki Łódzkie
No panowie oby do 15:D Jak skasujesz Klysiu forum to przejdziemy do klubu milosnikow bmw zeby Ci na zlosc zrobic:D
-
Spociki Łódzkie
Wkońcu jakimś dziwnym trafem za sprawą sił nadprzyrodzonych dotrwaliśmy w komplecie do kolejnego piątku
-
Spociki Łódzkie
No jak zobaczyłem że jesteś na forum to wiedziałem że zaraz jakaś kocica tutaj zostanie wklejona
-
Spociki Łódzkie
Siemka wszystkim ludziską z rańca dobrze już czwartek a dzisiaj mnie czeka wycieczka do ozorkowa w godzinach szczytu lol:P Seba pakować trzeba hehe
-
Spociki Łódzkie
ale widze dzisiaj maja wszyscy kiepski dzien jakis:D
-
Spociki Łódzkie
pracownicy są i robią dobrze ale ciągle mało hehe jutro moze się następny znajdzie:P bo jest pewien koles na oku... nie kłóćtajta się już Ja popieram Pantona bo jest z łodzi a tamtego to nawet nie znam więc napewno się myli
-
Spociki Łódzkie
a ja i tak nie wiem o co poszlo