Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
no dobra czas sie zbierac tam do Was powoli
-
Spociki Łódzkie
na teo juz ptaszki słysze:D
-
Spociki Łódzkie
ja Wam mówie że jeszcze słońce wyjdzie
-
Spociki Łódzkie
Kimi dobrze mówi ale jakby co to port:D
-
Spociki Łódzkie
poczekajmy do 17 zobaczymy jaka bedzie pogoda
-
Spociki Łódzkie
na teofilowie juz przeszlo [br]Dopisany: 22 Maj 2011, 15:59_________________________________________________anie nei przezlo jednak
-
Spociki Łódzkie
ale sie pogoda zrobila [br]Dopisany: 22 Maj 2011, 15:47_________________________________________________obejrzałem galerie <lol2> z gokartów teraz:D mariusz normalnie po takich fotach będziesz coś reklamował ja Ci to mówie
-
Spociki Łódzkie
kimi jak da rade to też bym skorzystał z Vaga Twojego musze zakodować kluczyk bo baterie umarła chyba jetem gotów dowiedzieć się co jest nie tak w moim aucie
-
Spociki Łódzkie
no dobra ta rure od dolotu to ogarne sam a czyszczenie to i tak powiem gościowi bo jutro tata bierze auto i zostawi u mechaniora ale powiem mu co ma zrobić a nie że pół auta jak zwykle do wymiany najbardziej to ja tam musze audio i wydech ogarnac hehe
-
Spociki Łódzkie
frugo tez obstawia na krokowca:D i kumpel z mazdy chyba tez na to stawia:D a ja to jestem po 5 mocnych i ogólnei to jest fajnie Wiktor mam nazieje że jutro nie mamy zaliczeń żadnych hehe tata ma jakie niby piwa po 9%
-
Spociki Łódzkie
my sie jutro z frugo stawiamy na spocie na pasażu hehe mam nowy głośniki w audiolce hehe to zaprezentuje ładnie skasował brykę i to jeszcze obok mnie...(to jakiś znajomy czy cos) cabrio wezme za tydzień (strasznie falują obroty macie pomysł co to)
-
Spociki Łódzkie
Kimi zdaj relacje czy zauroczyles nowego pracodawce:D
-
Spociki Łódzkie
Mam dla Was kolezy i koleżanki całkiem niezłą wiadomość czwartuuuuuuuuuuuuuuuuuunio :D:D
-
Spociki Łódzkie
jak mi kobieta pożycze to przyjade pokazać
-
Spociki Łódzkie
witam wszystkich w środowy poranek wczoraj dokończona transakcja odnośnie autka, wczoraj zajrzałem mu w dowód a tam 110 kw ale se kobita przecinak kupiła hehe
-
Spociki Łódzkie
auto kupione [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 18:56_________________________________________________znaczy nie s4 tylko cabrio hehe:P
-
Spociki Łódzkie
grill dobry jest, szkoła dobra nie jest wtoreczek :hi:
-
Spociki Łódzkie
nie jestem pewien czy chce wiedziec o czym Wy rozmawiacie
-
Spociki Łódzkie
no i po robocie po rozmowie w banku no i cóż jutro dalszy ciag zalatwiania spraw kredytowych
-
Spociki Łódzkie
no i cóż ja tu mogę z rana powiedzieć po pierwsze to pierwszy jak zwykle bartku musisz potrenować jeszcze a po drugie to dzisiaj niestety znowu nam się zjawił poniedziałek więc cały roboczy tydzień przed nami
-
Spociki Łódzkie
a ja tam jezdze delikatnie i tyle
-
Spociki Łódzkie
konkret przelozenia masz w takim razie
-
Spociki Łódzkie
nie lepiej jechać krakowską :> ja na teo dużo szybciej tak jade:P
-
Spociki Łódzkie
i jak tam kolega widze że autko obudziło się do życia bo jechał równo ze mną i kimim
-
Spociki Łódzkie
trzeci:P