Treść opublikowana przez Panda z Teksasu
-
Spociki Łódzkie
siemka z rana cały piękny słoneczny poranek przed nami Już nigdy chyba nie będzie ciepło
-
Spociki Łódzkie
ja doleciałem
-
Spociki Łódzkie
no jeszcze chwile i też zbiórka
-
Spociki Łódzkie
dobre ale czemu on nie chciał
-
Spociki Łódzkie
no niektórzy to od 17 juz siedzą tam
-
Spociki Łódzkie
na którą wogóle dzisiaj ??
-
Spociki Łódzkie
gdzie Wy się znowu wybieracie
-
Spociki Łódzkie
Wiktor jak mówią że będzie mleko z miodem to znaczy że będzie Mówie Ci oni są zdolni do wszystkiego A kawałek dobry [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 07:34_________________________________________________widze taka późna godzina a Wy wszyscy śpicie
-
Spociki Łódzkie
Kimi może daj jakiegoś takiego dobrego mechanika zaoszczędzi to całej reszcie wiele nerwów
-
Spociki Łódzkie
Te tłumiki to generalnie wszystko jest to samo także do diesla to naprawde bez różnicy bo i tak nie zmienia dźwięku Chociaż podobno są jakieś specjalne tłumiki do diesla... No to jak poprawi to wporządalu wszystko [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 20:35_________________________________________________ święte słowa i doskonała płenta Ale nie uogólniajcie, są też naprawdę dobrzy fachowcy. Nie można na podstawie kilku przypadków skreślać wszystkich. A żeby móc w aucie zrobić samemu naprawdę WSZYSTKO, to jednak trzeba mieć wiedzę i w ch... doświadczenia. Jestem ciekaw, jak byście sobie poradzili np. z remontem silnika, albo nawet z głupią uszczelką pod głowicą czy uszczelniaczami zaworów. Albo z naprawą skrzyni biegów. Mechanika to nie tylko klocki hamulcowe, łączniki stabilizatora i wymiana oleju To moja puenta Zazdroszcze że chociaż tyle umiecie sami wymienić Taka moja puenta żeby nie było
-
Spociki Łódzkie
no to faktycznie bardzo tanie Wikot bo 140 zł kurcze ja za swój prawie 400 wydałem ładnie tylko kurde na tym zdjęciu to ta wycinka to fatalnie wygląda mam nadzieje że to tylko na zdjęciu jest tak albo ja kiepsko widze
-
Spociki Łódzkie
jutro real ? jak taka pogoda z d*py dzisiaj troche
-
Spociki Łódzkie
Wiktor nie trzeba kodować ja już tyle razy odpinałem aku i nic sie nie stało więc spokojnie
-
Spociki Łódzkie
nie wiem jak Wy ale ja sie już umówiłem że po sezonie oddaje felgi do Wikotra na malowanie
-
Spociki Łódzkie
czy a4 avant które miało bliskie spotkanie z trambambajem dzisiaj na narutowicza to ktoś od nas:> no proszę się pochwalić
-
Spociki Łódzkie
tez jade z wiktorem ale nie wiem po co:P
-
Spociki Łódzkie
a myślisz że to coś da :> zadzwoń do auto-mark bo wydech to ja bym Ci mógł zamontować ale nie mam zdolności do cięcia:P
-
Spociki Łódzkie
no to wklejaj fote i się pochwal jaki wydech ok, kupie, koleś jest na zwolnieniu ale od poniedziałku pracuje juz więc Ci w tygodniu podrzuce
-
Spociki Łódzkie
a u mnie nic z tego ani wolny tydzień ani weekend w górach
-
Spociki Łódzkie
a to co tam łatwicie jakieś lateksowe różowe stroje
-
Spociki Łódzkie
Siemka Wiktor Powiedz mi ile chcesz tej pizzy i jaką chcesz:D
-
Spociki Łódzkie
witam wszystkich Kłysek no to ładnie ciołes:D szczęście że panów policjantów nie napotkałeś
-
Spociki Łódzkie
a to powaga nie zwróciłem uwagi [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 21:25_________________________________________________patrzyłem na to bmw co stało obok mnie bo pierdział pierdział a ja się szybciej zebrałem do skrętu niz on do jazdy na wprost:D
-
Spociki Łódzkie
widze padnięty strasznie odliczaj do weekendu ja tak robie ciągle w tej pracy i jakoś daje rade:D
-
Spociki Łódzkie
Tomek no co Ty ja tak szybko nie jeżdże hehe nie zauważyłem szyby czarne to mało co widać Ja dzisiaj wito widziałem ale jechałem Civiciem to nawet nie zwrócił uwagi