Treść opublikowana przez audia4a4
-
[ALL] Komunikat Kennzeichenbeleuchtung - oświetlenie tablic rejestracyjnych
Witam dziś zmienialem żarówki w podświetleniu tablicy rejestracyjnej bo mi sie przepalila zarówka i musiałem zdemontowac cala tapicerke bo srubki mocujace były tak zjechane ze musiałem od srodka sie do listwy dostać i wszystkie kabelki podłączyłem jak trzeba jak składałem , teraz chce odpalić auto i wyskakuje mi komunikat ,,Kennzeichenbeleuchtung'' - oswietlenie tablic rejestracyjnych. Czemu tak jest? wspomne ze zwykłe zarówki zmieniłem na led....Ma ktoś jakiś pomysł co jest nie tak? Nie mam kompa aby sprawdzic przez VAG... czy to może mieć zwiazek z złym podłaczeniem kabelków? ale tam nie idzie nic źle podłączyć bo sa tylko 2 kabelki..
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
a ja proponuje w miejsce zaczepu rolety wsadzić lub przykleić taśmą dwustronną kawałek gąbki i gitara a nie jakieś tam wazeliny co tylko obtłuszczają ałto i łapią do siebie bród [mod]Co to znaczy Ałto??[/mod]
-
[ALL] Przepalona żarówka podświetlenia Tabl rejestr.
Ok zrobie tak jak piszecie zaraz zabieram sie do roboty i odrazu wymienie na diodowe zaróweczki dla lepszego efektu bo te żółte światełko mi nie bardzo pasuje jeszcze takie pytanie jaka tam wchodzi żaróweczka 36 mm czy 41 mm?? bo ja mam te 36mm Chodziło mi o to żebyś po zdemontowaniu tapicerki odkręcił cała listwę oświetleniową, tak jak już koledzy pisali [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 15:29_________________________________________________ufff jednak sie udało po demontażu tapicerki pozostały do odkrcenia 4 śruby mocujące panel świetlny i kabelki ,śrubki rozwiertane i wsadzone solidne wkrety, czas pracy z rozebraniem plus zakładanie wszystkiego 1 h Dzięki chlopaki za wszystkie pomysły temat uważam za zamknięty
-
[ALL] Przepalona żarówka podświetlenia Tabl rejestr.
zdemontowałem tapicerke i lipa nie ma dostępu, tak i tak lipa bo te zaróweczki sa pod plastikową osłoną z głupimi malutkimi śrubeczkami wiec od srodka tak i tak nic nie zrobie ,wiertarka mi nie pomoże hmmm...a może .. wymienie całą klape bagażnika nie no żartowałem poczekam może ktoś ma na to patent i się wypowie co jak co ale niemieccy inżinierowie sie nie wykazali...
-
[ALL] Przepalona żarówka podświetlenia Tabl rejestr.
ale chyba wiesz jaki tam jest dostęp do tej śróby, wiertarką sie nie da ,też nad tym myślałem i lipa
-
[ALL] Przepalona żarówka podświetlenia Tabl rejestr.
Witm Mam taki problem a mianowice przepaliła mi się zarówka podświetlenia tablicy rejestracyjnej tylniej klapy bagażnika w avancie B7.Problem polega na tym ze nie mam możliwości wymiany też zaróweczki ponieważ mój poprzednik chyba już wymieniał zarówki i tak zjechał śruby ze nie da sie tego niczym odkręcić :/ tam chyba był krzyżak jak w kazdym aucie i chyba użył złego srubokrenta i całą śrube zjechał :/ Panowie macie jakies pomysły na naprawienie tego ,jak sie z tym uporać bo przez byle co nie chce zarobić mandatu :/ BŁAGAM POMÓŻCIE
-
[ALL B7] Świeci mi się ciągle kontrolka od ESP
a ma ktoś inne sugestie swiecenia sie ESP?
-
[ALL B7] Podkładka pod tablicę rejestracyjną przód
Witam Poszukuje podkładki pod tablice rejestracyjną na przedni zderzak zwykły.
-
[ALL B7] Wymiana Głośnika z bagażnika spod wzmacniacza-charczy
no jak przyłoże ucho do tylniego światła to słysze takie pierdzenie gdy muzyka gra
-
[ALL B7] Świeci mi się ciągle kontrolka od ESP
ze światłami wszystko wporządku
-
[ALL B7] Świeci mi się ciągle kontrolka od ESP
nie mam kompa ,a jakieś inne sugestie?
-
[ALL B7] Świeci mi się ciągle kontrolka od ESP
Witam, dzis rano wyjechalem autkiem z garażu zrobiem okolo 30 km i wrociłem do domu.Teraz po kilku godzinach wchodze do autka i chce ruszyc w trase az tu widze ze kontrolka od ESP sie ciągle świeci i nie idzie jej wyłączyć.Czym to może być spowodowane??
-
[ALL B7] Wymiana Głośnika z bagażnika spod wzmacniacza-charczy
Witam Chciałbym wymienić głośnik z bagażnika ten co jest pod wzmacniaczem bo nawet przy małym basie strasznie mi charczy co przeszkadza w normalnym słuchaniu muzyki (cos chyba jest nie tak z mębraną) ,jaki to tam jest głośnik? idzie na allegro dostać jakiś zamiennik tego głośnika? lub inny pasujący do tego modelu??
-
[ALL B7] Proszę o pomoc w bardzo nietypowej sprawie, brakujące części a4 b7
a może podasz jakieś linki z allegro np do tej osłony bo ja szukam i lipa i do podkladki pod tablice rejestracyjna jak jest
-
[ALL B7] Proszę o pomoc w bardzo nietypowej sprawie, brakujące części a4 b7
nie mam teraz dostępu do numeru VIN
-
[ALL B7] Proszę o pomoc w bardzo nietypowej sprawie, brakujące części a4 b7
Witam. Mam taki problem a mianowicie, niedawno zakupiłem a4 b7 kombi i zauważyłem ze z przodu auta na grilu wokół tablicy rejestracyjnej brakuje jakiegoś plastiku bo jak widać na zdjeciu z lewej i prawej strony są otwory bodajze do mocowania tego plastiku.Szukałem tego na allegro i nie znalazłem bo nawet nie wiem jak to sie nazywa dlatego prosze o Waszą pomoc w znalezieniu brakującej części...I jeszcze jedno potrzebuje tak jakby zabudowy plastikowej do przykrycia akumlatora i komputera , chodzi mi o takie coś jak jest w a6 C5 że tam jest osłona z plastiku od filtra kabinowego aż do komputera czy w a4 b7 też takie coś jest?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
...jestem tu nowy więc w pewnych kwestiach proszę o wyrozumiałość jak to na żółtodzioba przystało Pozdrawiam wszystkich serdecznie