Treść opublikowana przez audia4a4
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
są są www.darkwarez.pl hehehe jak ja mogłem tego nie zauważyć
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a teraz pytanie z innej półki ,są jakieś stronki z których idzie sciągać gry na PS3, od razu mówię że nie bede ściagał (bo po co jak i tak nie zadziałają jak są) to tylko dla ciekawiści
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Wiadomo że nie każdego stać aby sobie kupić 4 tytuły gier z górnej półki które by chciał mieć bo to wydatek rzedu 500-600zł ,ale znam takiego gostka co ma same najlepsze tytuły na PS3 rónowartości 5tys
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Mogli by sie postarac o to aby gry były tańsze, wtedy by nie było takich problemów piratowania konsoli, nie było by problemu i więcej ludzi by miało gry czyli więcej zadowolonych posiadaczy PS3 ale to już inny temat którego nie da się rozwiązać
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
z sony to jest tak jak z microsoft-em niby nie możesz mieć pirata systemu bo Cie namierzą i masz kredki statystycznie to wychodzi że 1 polak na 5 ma legalne oprogramowanie i co microsoft z tym robi??? ja ma oryginalnego Wina ale tych co znam to moge na jednej ręce policzyć kto ma orginalnego wina więc to co sony gada niech sobie gada dalej Porównajcie sobie Microsofta a Sony odpowiedź jest banalna ,skoro microsoft sobie nie radzi z nielegalnm oprogramowaniem to co może Sony?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie radzę. sony już zapowiedziało że będzie banować spiracone konsole słuchaj , Sony w swojej historii zapowiedziało i nie wykonało juz tylu spraw , ze moim zdaniem nie ma sie czym martwić też jestem tego zdania a jak niby sprawdzą że mam spiraconą??? Przecież nikt mi nie każe się z netem łączyć
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no wiadomo, NA WLASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! :evil: :evil:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
więc trzeba się zaopatrzyć w takie urzadzenie i zgrywać od znajomych tylko trzeba sprawdzić czy ma się softa odpowiedzniego
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/ps3-break-v-3-0-oryginal-od-reki-wawa-wyprzedaz-i1398248752.html Pisze że idzie zgrywać oryginalne gry na dysk i grac z dysku, dobra opcja dla tych co mają mało gier a kolega ma ich więcej można pożyczyć i sobie zgrać
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no wpisuje z cyframi i literami i d*pa[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 12:32_________________________________________________no poszło wkońcu, a podczas rejestracji podajecie prawdziwe dane??
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
rejestruje się w Ps network i jest takie coś Use at least eight characters consisting of both numbers and letters Password(Re-enter) co mam tam wpisac ???
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a playstation network jest darmowe i chodzenie po necie?? jak ściągam jakieś gry dema na dysk to nic za to nie płace???
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a idzie potem tą gre przerzucić na inną konsole np kolega? a www.gametrade.pl ???
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
to ja np kupuje tam gre i mam ją potem na swoim dysku w ps3 tak???
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a jak się za nie płaci itp itd? jakie są ceny tych gier, jestem poczatkującym PS3 więc prosze o wyrozumiałośc bo nie chce się w coś wpakować a w necie hu..a pisze
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
miłej lektury http://www.ps3site.pl/forum/ juz zabieram się za czytanie a mógłbys mi tak w skrocie powiedziec o co w tym biega
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Wczoraj zakupiłem ps3, i może mi ktoś wytłumaczyć co to jest PS Store i do czego służy?
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
ile ta kiera $$???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie pilnie potrzebuje wyjmaki do zmieniarki, jestem z Tarnowskich Gór jest ktoś z pobliska z wyjmakami? jak co to moge podjechać.Proszę o pomoc
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Jak mnie by siemian wyprzedził tak swoją zmoodowaną furka to bym chyba sobie gnata do skroni przyłożył
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian Ty lepiej nie mooduj tyle bo za niedługo twój furacz bedzie jeździł tyłem i też wpadniesz na taki pomysł
-
[B7 BDG] 2.5 tdi S-line <<Heres>>
FURA-cz konkretny zapodaj fotki wnętrza
-
[ALL B7] Koncówka wydechu jak w RS4
no tak, zagięte w dół bez cięcia się nie obejdzie
-
[ALL B7] Koncówka wydechu jak w RS4
TAK TAK masz racje ja chciałem tylko takk lekko z wizualizować o co mi chodzi
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
WESOŁYCH ŚWIĄT