Treść opublikowana przez audia4a4
-
[ALL B7] Jaki płyn do B7 3.0 TDI QUATTRO
Więc jaki polecacie płyn do skrzyni biegów?
-
[ALL B7] Jaki płyn do B7 3.0 TDI QUATTRO
z tym to mogę się zgodzić ale póki co chcę wszystkie płyny powymieniać
-
[ALL B7] Jaki płyn do B7 3.0 TDI QUATTRO
przebieg 167.000
-
[ALL B7] Jaki płyn do B7 3.0 TDI QUATTRO
a co z płynem w skrzyni biegów, bo też zanosi sie na wymiane bo mi już ciężko biegi wchodzą jak autko jest zimne, jaki polecacie olej do skrzyni???
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Widze że obchodzisz swoje 100-tne urodzinki
-
[ALL B7] Jaki płyn do B7 3.0 TDI QUATTRO
Ten może być??? http://allegro.pl/najlepszy-plyn-hamulcowy-na-rynku-i1293083920.html wystarczy 0,5l?? czy kupić 1L bo nie wiem jaka jest pojemnośc w furmance.
-
[ALL B7] Jaki płyn do B7 3.0 TDI QUATTRO
Jak w temacie jaki polecacie płyn hamulcowy do tego modelu samochodu, zaznacze że czasem lubie poszaleć a z tego co wiem to ma też znaczenie przy wyborze płynu hamulcowego.
-
[ALL B7] Czyszczenie filtra DPF
jednak teraz sie dowiedzialem ze ta kontrolka dotyczy zaworu EGR , co moze byc nie tak,czy to cos powaznego, a kontrolka po niemiecku nazywa sie Abgaskontrollsystem
-
[ALL B7] Czyszczenie filtra DPF
Witam ostatnio zaświeciła mi się kontrolka spalin od DPF-a ,prawdopodobnie filtr jest zapchany bo alto było gonione ostatnio na krótkich dystansach i mam pytanie jak samemu przeczyścić filter bez ingerencji mechanika i kompa bo słyszałem że trzeba jechać przez jakiś czas na niskim biegu predkość ok 30-60km/h zeby spaliny sie wypaliły??Prosze o rady jak to poprawnie wykonac
-
[ALL B7] Lusterka satynowe, ma ktoś moze założone ?
jak dla mnie to wiocha
-
[ALL B7] Problem z bixenonami w B7
mam chrapke na bixenony ale sam sobie z podłączeniem nie poradze, może się ktoś znajdzie kto by się tym zajoł oczywiście nie za małe pieniądze jestem z okolic bytomia jak by co
-
[ALL B7] Problem z bixenonami w B7
a jak jest w przypadku zwykłych ori xenonów? też trzeba coś rzezać czy tylko wystarczy podłaczyć p&p???
-
[ALL B7] Wymiana amortyzatorów na nowe Co polecicie???
już napisałem do TOM77 mam nadzieje ze wykombinuje jakis dobry komplecik dzieki za porady
-
[ALL B7] Wymiana amortyzatorów na nowe Co polecicie???
a tylnie też sachs?? to może jakiś dobierzesz mi komplecik z allegro bo ja nie chce zeby potem nie było tak ze złe i ze nie pasują
-
[ALL B7] Wymiana amortyzatorów na nowe Co polecicie???
Witam wszystkich chciałbym wymienić w swoim B7 amortyzatory z przodu ale nie wiem na jakie ,interesuje mnie coś dobrego ,przedział cenowy to tak ok. 500zł za komplet,jeśli możecie to poradzcie co kupić bede niezmiernie wdzięczny. co powiecie o takich? http://moto.allegro.pl/item1152991392_bilstein_amortyzatory_przod_vw_passat_audi_a4_a6.html a może sachsy?? które lepsze pod B7??
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
na allegro już jakiś czas są dostępne ledy do B7 http://moto.allegro.pl/item1098041202_lampy_tylne_audi_a4_b7_diodowe_led_cz_dym_nowosc.html ma ktoś już w swoim b7 te ledy? chodzi mi o to czy światła stopu świeca tylko w klapie bagażnika czy też w tych po bokach? i czy te lampki wywalają błąd na FIS-ie? Proszę o wasze opinie bo nie raz jest tak że jedno pisze na aukcji a w rzeczywistości jest inaczej.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
a możecie mi powiedzieć co to sa za ledy ? w opisie że z a4 ale B8? standard czy też jakies tunningowe
-
[ALL B7] Demontarz zderzaka przedniego
Witam Właśnie biore się za demontaz przedniego zderzaka w B7 i potrzebuje opisu co i jak zrobić zeby czegoś nie zepsuć lub połamać ,kiedyś czytałem z opisem jak to zrobić a jak dziś potrzebowałem opisu to lipa.Panowie szukam od 1,5h opisu jak zdemontować przedni zderza bo wiem jakie są zasady forum ale jestem już bezsilny i prosze o pomoc .
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
a jaka cena takich lampek do Avanta? Bo chętnie bym się na nie skusił
-
[ALL B7] Jak zdemontować klamkę zewnętrzną od strony kierowcy???
Witam Wiem że ten temat już kiedyś był poruszany ,ale jak to bywa jak czegoś się potrzebuje to tego nie da się poprostu znaleźć, potrzebuje schematy demontażu klamki zewnętrznej drzwiowej od strony kierowcy, bo musze ją zdemontować i wymienić na nowa bo nawet przy lekkim basie mi pierdzi.Pomoże ktoś?? Z góry dziękuje
-
Pomóż obniżyć cenę paliwa !
SHELL!!!!!
-
[B7 BRD] Szarpanie powyżej 3000 obrotów
VAG Nie pokazuje uszkodzonych wtrysków trzeba wiec samemu poradzić sie opini fachowca
-
[B7 BRD] Szarpanie powyżej 3000 obrotów
uszkodzone pompowtryskiwacze
-
[ALL B7] Jak oszukać checka sprawności żarówek tabl.rejestr po włożeniu zwykłych Led-ów
a jak to zrobić? jak byś wytłumaczył to byłbym wdzięczny jak to zrobić co i jak. Jak bym wiedział jak ten rezystor wlutować to bym wiedział jak to zrobił ale jestem kompletnie zielony ,wiec proszę o rady jak to ustrojstwo i gdzie wlutować.
-
[ALL B7] Jak oszukać checka sprawności żarówek tabl.rejestr po włożeniu zwykłych Led-ów
Witam Panowie i Panie Wywaliłem żarówki podświetlenia tablicy rejestracyjnej i wsadziłem zwykłe ledy ,i jak wiadomo pojawia sie komunikat spalonej żarówki...Z tego co znalazłem w sieci i to co mi powiedziano to ten błąd można bez problemu usunąć VAG-iem wiec jak ktoś wie jak to zroić to prosze niech sie wypowie.