Treść opublikowana przez audia4a4
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
wykresu mnie mam, a chip był taki delikatny robiony tak własciciel chciał i taki sobie zrobił Jak ja bym robił to więcej bym chciał ale On to nie JA
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
tak zgadza się ,ale w nimcach był robiony chip na 233 km, byliśmy na hamowni żeby się upewnić czy to prawda, i okazało się że TAK
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
W opisie wyposażenia w pozycji Handelsname(n) Audi A4,S4- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Oponki 235/45/R17[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 13:13_________________________________________________ Ogólnei z dekorami jest coś nie tak inne na desce i inne przy dźwigni zmiany biegów Pozatym ładne auto. Przydał by sie tu przód sline. Kolor jeden z ładniejszych w B7 poza jedynym słusznym na dekorach jest Quattro tylko nie widac na zdjęciach ,dodaje fote [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 13:17_________________________________________________ a gdzie znajde te kod?- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
[..] Zawiecha z S4 , nie ma tu zadnego kłamstwa Co do szyb to są atermiczne czyli w środku jest ciszej niż przy standardowej szybie, taką szybę też jest trudniej rozwalić i dzięki takim szybkom auto wolniej się nagrzewa od słońca. [..] Na oko to zawieszenie wygląda rzeczywiście raczej jak standardowy S-line. To S4, to fabrycznie montowane, czy sam ktoś grzebał? A co do szyby, to ciszę uzyskuje się szybą typu "aqustic" i to jest inny rodzaj niż atermiczne, które chyba w A4 były właściwie standardem. Co do zawiechy to nawet nie wnikałem w to czy fabryka czy poprzedni własciciel coś dłubał ale faktycznie jest S4- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
raczej nic takiego nie było robione[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 12:47_________________________________________________ Fotki podwójnych szyb- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Programik będzie ale dopiero na wiosne, bo teraz nic by to nie dało chyba że inni sądzą INACZEJ- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Dotykowe czyli jak lekko go pchniesz to kierunek włacza się 3 razy Zawiecha z S4 , nie ma tu zadnego kłamstwa Co do szyb to są atermiczne czyli w środku jest ciszej niż przy standardowej szybie, taką szybę też jest trudniej rozwalić i dzięki takim szybkom auto wolniej się nagrzewa od słońca. Przednia szyba to jak wspomniałeś to kwestia ogrzewania/rozmrażania. Potem dodam foty podwójnych szyb.- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
S Line to w swoim czasie, pierwsze co chodzi mi po głowie to jakiś programik by Rogalotti- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Witam Chciałbym zaprezentować swoją A4, jest to moja druga A4 wcześniej posiadałem też B7 tylko że 2.0 :wallbash: ale nie miałem możliwości zaprezentowania jej na forum więc teraz już muszę to zrobić hehehe Audi z 2006r przebieg 180kk (sprawdzony) ŁAdny kolorek wczesniej miałem dwa srebrne więc dla odmiany coś innego ,chociaż nie łatwo było znaleść coś dobrego w tym kolorze, no ale ja widac udało się... Wyposażenie: -Bi-Xenony skretne ze spryskami cisnieniowymi -Dotykowe kierunkowskazy -Imobilizer -Comminh&Leaving Home -Tempomat -Czujnik ciśnienia w oponach -Pakiet Sport -Pakiet Chrom -Zawieszenie 1BE - sportowe (obniżone o 20 mm w stosunku do 1BA) -Oryginalne alu felgi 16'' -Podwójne szyby -Podgrzewana przednia szuba -Zestaw bluetooth -Full elektryczne siedziska -Podgrzewane fotele -Kiera wielofunkcyjna -Elektrycznie składane lusterka -Zmieniarka na 6 CD -Elektryczny szyber dach domykany z pilota -Szyby domykane z pilota -Prawe lusterko adaptacyjne podczas cofania -Lusterka fotochromowe z możliwością wyłączenia -6x Air-Bag -Rolety na szybach bocznych oraz w bagazniku -Komputer -ABS+ESP -Servotronic ( wspomaganie kierownicy zależne od prędkości jazdy ) -Nawigacja DVD -Sensor deszczu -Sensor zmierzchu -Elektryczne fotele z pamięcią -Skórzana tapicerka 2-u kolorowa S-Line -4x el. szyby -Schowki pod siedziskami -kolorowy FIS -BOSE - 10 głośników -Światła do jazdy dziennej DRL -Wizytownik -Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne -Manual 6 biegów -el lusterka Mody Jedyne co na dzień dzisiejszy zrobiłem to Wymiana płynu hamulcowego na ATE Super Blue Racing Polskie menu w RNS-e Klubowa Ramka LED w podświetleniu tabl.rej LED w postojowych Ledy tył z A6 DPF OUT by DYNOSOFT Dyfuzor z S-line Logo RS4 w RNS-E- Wymiana świec żarowych
dla tych co nie wiedza powiedz jakie- [ALL B7] Lampy od B8 do B7 ?
Jak dla mnie to te lampy to Bombaa naprawde efekt nieziemski, tylko co w sytułacji w której np. jakaś dioda się przepali lub coś w tym stylu a wiem że takie cuda sie działy w tego typu lampach- LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
to do tych LED-ów jakie jakie zastosować rezystorki???????????????? Kto cokolwiek podpowie?? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1338924113&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1341911314&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.- LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
zapytałem jednego sprzedajacego ledy CAN BUS i ich działanie w B7 oraz błąd w FIS-ie a oto odpowiedź : Niestety na allegro sprzedawcy nastawieni są tylko i wyłącznie na zysk, są oczywiście wyjątki. Sam miałem parę razy okazję przekonać się o tym. No ale do rzeczy. B7 jest to chyba jedyny model AUDI, który odporny jest na wszelkie dokładki ledowe. Żarówki świecą, ale niestety jest błąd. Do tej pory wszystkie LEDY z naszej oferty, a trochę tego mamy, były sprawdzane w tym modelu i niestety wszystkie z efektem błędu. Również ledy dedykowane do AUDI, w B7 nie współpracują bez błędu- LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Czyli nie ma sprawdzonych LED-ów które by nie wywalały błędu na FIS-ie i się po czasie nie pieprzyły (przepraszam za słownictwo)- [ALL B7] Jakie ciśnienie w oponach na ZIMĘ!
co ty gadasz ?? przeciez pisze ze 2,7 przod i tyl to jak wkońcu 2.2-2.3 czy 2.7 ????- [ALL B7] Jakie ciśnienie w oponach na ZIMĘ!
Witam Jakie powinno być ciśnienie w oponach na zimę mam rozmiar 205/55/R16 chodzi mi o to czy wartości ciśnienia na zime powinny być takie same jakie preferuje producent auta, czy może mniejsze lub większe.Dla ułatwienia podaje fote jaką mam w swoim B7, i dodam że mam silnik 3.0 Quattro bo wiem że to tez jest ważne. http://img715.imageshack.us/i/ziam.jpg/- LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Tak zamiast postojówek a FIS mam kolorowy- LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
ja kupiłem te: http://allegro.pl/2-sztuki-w5w-t10-2x-smd5050-12v-diody-led-can-bus-i1327073868.html i FIS mi pokazuje błąd CO JEST GRANE???- [ALL B7] Światła do jazdy dziennej jakie żarówki polecacie
Dzięki wielkie własnie wczesniej takiego tematu szukałem POZDRo! :evil: :evil: :evil:- [ALL B7] Światła do jazdy dziennej jakie żarówki polecacie
Witam Chciałbym w swoich lampach wymienić żarówki do jazdy dziennej na bardziej inną barwe światła, coś ala xenon, mam bi-xenony i ta żółta barwa mnie przeraża więc zaproponujci jakies konkretne żaróweczki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Wszystkich Potrzebuje kogoś z WAG-iem żeby mi wyłaczył sprawdzanie ciśnienia w oponach bo zmieniłem na zimowe i mi teraz bład na FIS-ie wyskakuje co mnie irytuje, jestem z okolic tarnowskich Gór ,jesli ktoś pomoże byłbym wdzięczny jak co to inf na PW.- [ALL B7] Jaki płyn do B7 3.0 TDI QUATTRO
o czym nalezy pamiętać przy wymianie płynu hamulcowego, o czym czesto zapominamy i jakie błedy popełniamy podczas wymiany ,jak poprawnie i dobrze odpowietrzyć układ asb i esp???? jeszcze jedno ,wie może ktoś jaki warsztat na śląsku posiada taki sprzet do wymiany płynu? http://moto.allegro.pl/ate-wymiana-plynu-hamulcowego-warszawa-i1265152149.html- [ALL B7] Olej do skrzyni biegów FUCHS Titan SINTOFLUID SAE 75W-80
Witam Zamierzam wymienić oliwe w skrzyni biegów (dla niektórych głupota jest wymiana oleju w skrzyni biegów bo niby producent nie wskazał wymiany oleju z wiadomych względów ) i natrafiłem na taki olej : http://moto.allegro.pl/olej-przekladniowy-fuchs-75w80-75w-80-1-litr-i1289934660.html Co Wy sądzicie o tej oliwie?? Ponoć jest to zamiennik i spełnia wszystkie normy..Prosze o wasze Opinie - [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!