Treść opublikowana przez audia4a4
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Zobaczymy kto się będzie smiał :polew: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122359.330#quickreply Wiedziałem na co się pisze, więc o tym fakcie wiedziałem ,jak się będą pieprzyc to polecą na śmietnik i się tym zbytnio nie przejmuje bo lampki kosztowały mnie 40% ceny z allegro.
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
ta ta ta :>
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
- YouTube - filmy warte obejrzenia
- [ALL B7] Silnik siedzenia popsuty HELP
zrobiliśmy go ,chodzi głośno ale działa a jak sie spieprzy to już wiadomo o co chodzi i sie wprowadzi poprawki a w ASO to moga mie i nawet za 10000zł złodzieje- [ALL B7] Silnik siedzenia popsuty HELP
chodzi o silnik który podnosi tyłek ten nr3 cena widze zaporowa wiec bieremy sie za naprawe- [ALL B7] Silnik siedzenia popsuty HELP
Witam Zepsuł mi się silnik z podnoszenia siedzenia , i potrzebowałbym nowy ale szukałem i nie znalazłem jego numery z silniczka to API 12 V 0 130 002 532 brose 198397-104 silnik jest firmy BOSCH, proszę o cene takiego silniczka i gdzie go dostane , po tych numerach sprawdzałem u gajosa ale nic nie pokazało.Prosze o pomoc- W co kto gra (X360 & PS3) ?
już wszystko gra zaczołem od nowa i save działa miejmy nadzieje ze już się to nie powtórzy A Gra Wymiata- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Witam Ostatnio grałem w Shift 2 Unleashed i gra się sama zapisuje , plik save mam w folderze ,,narzędzie zapisanych danych PS3'' i jak włączam gre na nowo to mi tego save nie ładuje i kariera jest 0% a miałem już zrobione 7% czemu się tak dzieje że save mi nie wczytuje?? idzie jakoś inaczej go wczytac poprzez gre??- W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja tez za niedługo będe grał i to DZIŚ yeahhhhhhhh- [ALL B7] FOTKI Młodszej siostry czarnej Buni CZERWONE RS4 AVANT
Dawaj foty a nie trzymaj nas w niepewności- W co kto gra (X360 & PS3) ?
może mi ktoś dać swojego save i zobacze czy coś to pomoźe ( na Pc takie stuczki działały) bo już mnie kur...a bierze :wallbash:- W co kto gra (X360 & PS3) ?
360 GB- W co kto gra (X360 & PS3) ?
robie tak i co jakiś czas mi save dupnie i musze kasowac i wgrywac zapasowego- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Czytalem o tym.. Okazuje się, że jeśli save ma powyżej chyba 70mb to zaczyna się prgobel w grze i gra nie łąduje save`ów.. Przegoogluj temat. PS. Ale lipa ale save nie ma 70 MB,save ma 306 KBa po za tym jak mi wyskakuje ten komunikat to konsola kaze mi usunac save a jak nie usune to po chwili jak wejde do gry to gra sie zawiesza a po jakimś czasie się konsola restartuje, czy to wuna wersji gry?- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Mam taki problem z savami z Gran Turismo 5 na Ps3 a mianowicie ,zapisuje gre ,wyłączam konsole i ponownie włączam konsole i chcę załadowac save z Gran Turismo 5 (znaczy one się same ładują i wyskakuje mi taki komunikat) Wczytane dane są nieprawidłowe, Zawartoś tych wczytanych danycg zostanie zignorowana. O co w tym biega??? próbowalem na nowo konto utworzyc i usówałem save i nic nie pomogło co mi poradzicie czego to wina??- W co kto gra (X360 & PS3) ?
ale nowego Medala to przechodzi się w mig ,gra fajna ale jak dla mnie zbyt krótka i za to wielki minus- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ale też bez przesady Grasz już? Gram już na Ps3 pogram jeszcze godzinke może dwie i sądze ze odstawie w niepamięć ten tytuł Skąd masz wersję PS3 skoro jutro jest premiera :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 12:02 z Internetu- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ale też bez przesady Grasz już? Gram już na Ps3 pogram jeszcze godzinke może dwie i sądze ze odstawie w niepamięć ten tytuł- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Crysis 2 może i ma fajną grafike na Pc ale to jest tylko chyba jedyny pozytyw tej gry jak dla mnie porażka.- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ps. Widziałeś kiedyś, żeby na PC gra wyglądała dobrze ? :kox: :kox: Ja widziałem, ale sprzęt to byle co nie było za cene tego PC to byś kupił z 10 nowych PS3- W co kto gra (X360 & PS3) ?
mmm niezły wymiot w Killzone 3 zacna gierka :evil: :evil:- [B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Ale Tygrys pokazał pazur i wywalił DPF On wie lepiej niż Rogal i Masters :naughty: ...Joke...- W co kto gra (X360 & PS3) ?
a kiedy gierka wychodzi??- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Właśnie przeszedłem gierke i z niecierpliwością czekam na następną część - YouTube - filmy warte obejrzenia