Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4a4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4a4

  1. Zobaczymy kto się będzie smiał :polew: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122359.330#quickreply Wiedziałem na co się pisze, więc o tym fakcie wiedziałem ,jak się będą pieprzyc to polecą na śmietnik i się tym zbytnio nie przejmuje bo lampki kosztowały mnie 40% ceny z allegro.
  2. zrobiliśmy go ,chodzi głośno ale działa a jak sie spieprzy to już wiadomo o co chodzi i sie wprowadzi poprawki a w ASO to moga mie i nawet za 10000zł złodzieje
  3. chodzi o silnik który podnosi tyłek ten nr3 cena widze zaporowa wiec bieremy sie za naprawe
  4. Witam Zepsuł mi się silnik z podnoszenia siedzenia , i potrzebowałbym nowy ale szukałem i nie znalazłem jego numery z silniczka to API 12 V 0 130 002 532 brose 198397-104 silnik jest firmy BOSCH, proszę o cene takiego silniczka i gdzie go dostane , po tych numerach sprawdzałem u gajosa ale nic nie pokazało.Prosze o pomoc
  5. już wszystko gra zaczołem od nowa i save działa miejmy nadzieje ze już się to nie powtórzy A Gra Wymiata
  6. Witam Ostatnio grałem w Shift 2 Unleashed i gra się sama zapisuje , plik save mam w folderze ,,narzędzie zapisanych danych PS3'' i jak włączam gre na nowo to mi tego save nie ładuje i kariera jest 0% a miałem już zrobione 7% czemu się tak dzieje że save mi nie wczytuje?? idzie jakoś inaczej go wczytac poprzez gre??
  7. ja tez za niedługo będe grał i to DZIŚ yeahhhhhhhh
  8. Dawaj foty a nie trzymaj nas w niepewności
  9. może mi ktoś dać swojego save i zobacze czy coś to pomoźe ( na Pc takie stuczki działały) bo już mnie kur...a bierze :wallbash:
  10. 360 GB
  11. robie tak i co jakiś czas mi save dupnie i musze kasowac i wgrywac zapasowego
  12. Czytalem o tym.. Okazuje się, że jeśli save ma powyżej chyba 70mb to zaczyna się prgobel w grze i gra nie łąduje save`ów.. Przegoogluj temat. PS. Ale lipa ale save nie ma 70 MB,save ma 306 KBa po za tym jak mi wyskakuje ten komunikat to konsola kaze mi usunac save a jak nie usune to po chwili jak wejde do gry to gra sie zawiesza a po jakimś czasie się konsola restartuje, czy to wuna wersji gry?
  13. Mam taki problem z savami z Gran Turismo 5 na Ps3 a mianowicie ,zapisuje gre ,wyłączam konsole i ponownie włączam konsole i chcę załadowac save z Gran Turismo 5 (znaczy one się same ładują i wyskakuje mi taki komunikat) Wczytane dane są nieprawidłowe, Zawartoś tych wczytanych danycg zostanie zignorowana. O co w tym biega??? próbowalem na nowo konto utworzyc i usówałem save i nic nie pomogło co mi poradzicie czego to wina??
  14. ale nowego Medala to przechodzi się w mig ,gra fajna ale jak dla mnie zbyt krótka i za to wielki minus
  15. Ale też bez przesady Grasz już? Gram już na Ps3 pogram jeszcze godzinke może dwie i sądze ze odstawie w niepamięć ten tytuł Skąd masz wersję PS3 skoro jutro jest premiera :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 12:02 z Internetu
  16. Ale też bez przesady Grasz już? Gram już na Ps3 pogram jeszcze godzinke może dwie i sądze ze odstawie w niepamięć ten tytuł
  17. Crysis 2 może i ma fajną grafike na Pc ale to jest tylko chyba jedyny pozytyw tej gry jak dla mnie porażka.
  18. Ps. Widziałeś kiedyś, żeby na PC gra wyglądała dobrze ? :kox: :kox: Ja widziałem, ale sprzęt to byle co nie było za cene tego PC to byś kupił z 10 nowych PS3
  19. mmm niezły wymiot w Killzone 3 zacna gierka :evil: :evil:
  20. Ale Tygrys pokazał pazur i wywalił DPF On wie lepiej niż Rogal i Masters :naughty: ...Joke...
  21. a kiedy gierka wychodzi??
  22. Właśnie przeszedłem gierke i z niecierpliwością czekam na następną część

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.