Treść opublikowana przez audia4a4
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
jak bym wiedział to by byla już u mnie
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
poducha pod silnikiem od kierowcy do wymiany reszta ok, gdzieś chytałem że jak lewarek opadnie to idzie kupic zestaw naprawczy ,bo jakiś oring się wyrabia i nie trzymie jak powinien dlatego opada
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Jest jakiś zestaw naprawczy do lewarka zmiany biegów bo mi lewarek opadł , wszystko jest ok ale przy pierwszym biegu trzeba uważać żeby wsteczny nie wskoczył
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
ja tez nie widzę
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Czy zepsuta poduszka silnika może być przyczyną wibracji kierownicy podczas jazdy?
-
[B7 BRE] Nowy nabytek:) czas się pochwalić:P
z lampami się nie baw szkoda kasy i nerwów, po pierwsze lipnie to wygląda na aucie a po drugie, szybko te chinskie diody się palą tyle w tym temacie
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
jakoś sobie poradziłem bez zdejmowania zderzaka ale poleciało wiele przekleństw , teraz takie pytanie , czy jak się wymienia wtryski na nowe to trzeba je kodowac pod dany cylinder?? jesli tak to jak się to robi.
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
też tak myśle ale wolałem się upewnic ---------- Post dopisany 29-06-2012 at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2012 at 21:35 ---------- jak wymienić żarówke xenon od strony kierowcy bez wyciągania lampy i zderzaka??
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
to cenowo nienajgorzej ---------- Post dopisany 28-06-2012 at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2012 at 13:11 ---------- powiedzcie co jest bo jak włączam xenony to jedna lampa sie zaświeci a druga po włączeniu świateł mrugnie 3 razy i sie nie oświeca, jak mruga to strzela czyżby się spaliła??
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
jak by miał ktoś numer części to by było dobrze
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
może ktoś mierzył sprwdzi mi ktoś ten numer napinacza?? ---------- Post dopisany 14-06-2012 at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2012 at 09:35 ---------- Witam Powiedzcie mi czy idzie dostać w ASO taką gałkę aluminiową?? Jesli macie jakieś inf i numer części to prosze o podanie
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
potrzebuje dokładnych miar łańcuchów
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
może ktoś posiada długości a co do etki to tylko pytam bo nie mam Etki to pytam
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Witam Panowie Potrzebuję abyscie mi podali jeśli posiadacie długości łańcuchów rozrządu co do milimetra które są zaznaczone na czerwono, a tagrze numer części napinacza który jest zaznaczony na zielono. Potrzebuje tego pilnie aby rozwiązac w naszybch B7 3.0 problemy z rzegoczącym rozrzadem, jeśli ktoś ma etke to niech sprawdzi bo może tam są długości tych łńcuchów byłbym bardzo wdzięczny. http://img838.imageshack.us/img838/9449/rozrzd.jpg
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
szukam od rana i ,,NIC'' czasem tak bywa że jak się czegoś szuka to nie ma , a jak się nie szuka to jest.[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 00:24_________________________________________________Panowie potrzebuję numer sterownika zamykania (składania) lusterek , jeśli ktoś ma Etkę to prosze o sprawdzenie jak am jest numer tego sterownika ---------- Post dopisany 28-05-2012 at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2012 at 20:29 ---------- Macie moze fote jak wyglada B7 na felgach 17" z RS6 i opona 235/45 Z gory dzieki ---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ---------- Macie moze fote jak wyglada B7 na felgach 17" z RS6 i opona 235/45 Z gory dzieki ---------- Post dopisany 04-06-2012 at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2012 at 18:52 ---------- Panowie mam taki problem Podczas odpalania samochodu w okolicach rozrządu jak auto odpali to słychac takie dziwne nie stukanie ale jak by ocieranie ,trzeszczy przez chwile i przestaje, tak samo jest jak przygazuje do 3 tys obr.i jak obroty spadają to terz coś na rozrzadzie szumi. Silnik 3.0 BKN rozrząd na łańcuchach, co moze być przyczyną?? W sieci piszą że to wina górnych napinaczy łańcucha rozrządu, Co wy o tym sądzicie??
-
Nierównomierne bujanie autem + trzęsienie silnika.
wtryski
-
[B7 BRB] Moja a4 b7 czarny sedan
Piękna sztuka
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
potaniały cena nieźle poszła na łeb
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
http://www.smog.pl/wideo/50535/niekryty_krytyk_przeciw_acta_dolacz/
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Witam Próbował ktoś z was założyć lusterka od nowego modelu z kierunkami do B7??[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 13:37_________________________________________________Ma ktoś może schemat lusterka z B7 chodzi mi o kable tzn jaki kolor za co odpowiada ,schemat do lusterek składanych????
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
widze ze humor dopisuje
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
2. przez optyka. no w ps3 jest wejscie na optyczne , w wiezy mam wejscie Aux na taki kabel http://allegro.pl/kabel-jack-3-5-2-x-rca-cinche-np-do-aux-itp-i1939841289.html, ,jak to podłączyć?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Mam taki problem ,jak chcę wczytać grę Infamous niesławny to wyskakuje mi błąd : Podczas ładowania wystąpił błąd 8002920A , sa jakies sposoby aby to save naprawic?? Pytanie 2, jak podlaczyc ps3 pod wieze zeby w wiezy lecial dzwek?
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Z tego co kiedys wyczytalem to ze B7 ma bardziej wyczulony uklad niz w B6, czasami jest tak ze w B6 nie wywali bledu a w B7 tak ,chcialem te drozsze ledy kupic ale tez nie wiem czy nie bedzie bledu np. na tej aukcji http://allegro.pl/lampki-led-do-tablicy-rejestr-audi-a3-a4-a6-a8-q7-i1914552591.html sprzedajacy pisze ze w B7 jest jeszcze wymagany rezystor ... Bedzie błąd bo wyraźnie pisze model A4 B7 wymaga dodatkowy rezystor)!!!!!!!!!!!!! Pisy do goscia bo mial miec juz lampki pod B7
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Posiada ktoś może liste gier na których idzie pograć we dwoje nie licząc Fify