Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4a4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4a4

  1. co inni na spostrzeżenie kolegi gumini ?
  2. ma ktoś info o ile jest taka informacja dla poszczególnych modeli audi, przepis co ile się powinno wymieniać podporę wału, gdyż w polsce mówią jeździć ile się da że element bardzo żadko wymienialny, a za naszą zachodnią granicą mówią ,że raz do roku przy przeglądzie powinno się podporę wymieniać. Pytam gdyż nie pierwszy raz mi się to o uszy obija.
  3. poduszki napewno do wymiany, tylko szukam jeszcze potencjalnych przyczyn wibracji, bo z poduchami jest troche roboty. ---------- Post dopisany 21-12-2013 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 06-12-2013 at 12:45 ---------- proszę o analizę kodów błędów VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  4. ok, no to gitara i dzięki wielkie za analize ---------- Post dopisany 05-12-2013 at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany 03-12-2013 at 20:39 ---------- Ogólnie miałem nadzieje, że logi coś pokażą bo borykam się z drganiami budy. Z początku myślałem że to dwumasa, wymiana pomogła , ale nie dokońca bo drgania dalej są na pedałach i lewarku itp. Wiem ze poducha do wymiany , na co warto zajrzeć pod katem drgań? Koło pasowe wału mi troche lata, może wpływać na drgania?
  5. filtr ok 1,5 roku temu Jakie modyfikacje masz na myśli?? jeśli chodzi o chiptuning to Ecu Project - tuning, chiptuning, hamownia Wrocław
  6. Logi Dynamiczne Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 022 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  7. wtryski też?? może zrobię jeszcze logi dynamiczne???
  8. wieczorem zrobię logi ---------- Post dopisany 17-11-2013 at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2013 at 12:20 ---------- Grupy: 074 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 077 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 072 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 014 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 076 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 075 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 073 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 022 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- tyle udało mi się zrobić, jak coś jest źle to pisać to poprawię.
  9. Wyszło mi coś takiego : Wyszło mi coś takiego : nie mam grupy 23, jak to jest z tymi wtryskami po w gr 13 pokazuje tylko 3 wyniki a jak sprawdzić wszystkie 6 sztuk? jak to jest?
  10. Witam Proszę, o pomoc jak zrobić poprawnie diagnostykę wtryskiwaczy przez VCDS. Chcę sprawdzić każdy wtryskiwacz, żeby wiedzieć jakich jest ich stan. Proszę o rady co jak i gdzie.
  11. u mnie na postoju po wciśnieciu gazu drgania znikają, mały szczegół ale może znaczący
  12. możesz regenerować wszystko, ale nie dwumas. Niepolecam
  13. mówisz o poduszkach pod silnikiem? Poważna czy mało poważna sprawa? raczej poważna, bo na budzie cały czas są wibracje, na postoju, podczas jazdy czuć wibracje na pedałach na drążku zmiany biegów i na fotelu pasażera i kierowcy. Aaaaa ja mam 3.0 chodź to nie ma znaczenia.
  14. u mnie też buda drga na postoju po wciśnieciu sprzęgła dalej są drgania. czyżby poduszki??
  15. ok, zerkne dzisiaj może coś tam będzie. ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- pomogło
  16. mam taki problem, nie świeci mi wyświetlacz RSN-e, ostatnio się włączył na 5 min i zgasł. Wszystko działa muzyka itp. Wie ktoś co boli moją RNS-e?
  17. audia4a4 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czy średnica ringu trzymającego kulkę drążka zmiany biegów w B7 jest taka sama np jak w B5? Audi A4 B5 LIFT wybierak skrzyni biegow 1.8 (3414899754) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. bo wszystko wygląda tak samo, a ja potrzebuję tylko ten ring co trzyma kulkę.
  18. Sądze że każdy przypadek drgań jest inny, u jednego będą to felgi u innego poduszka pod silnikiem, a u następnego dwumas itp. Każdy przypadek jest inny, gdyż nie wierze że Audi zrobiło jakiś feler. Trzeba szukać bo części mogących wpłynąć na drgania jest wiele i nie możiwym jest to aby u kazdego był ten sam problem. Ci co mają Quattro polecam sprawdzić podporę wału, niby nic ale u mnie wymiana dużżo dała.
  19. mi też możesz napisać cenę bo chce porównać czy jak ja wymieniałem czy przepłaciłem więc PW
  20. nigdy nic nie wiadomo dlatego pytam
  21. Tylko końcowe tłumiki. a końcówki to z S4 czy jakiś zamiennik z Ultera?
  22. Narazie zapowiada się interesująco, prosimy więcej zdjęć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.