Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4a4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4a4

  1. poszukaj pod siedzeniami, może jakąś broń znajdziesz fajny kolor graty!
  2. jeszcze nie, bo pogoda mnie nie zachęca do grzebania bo narazie nie mam dostępu do garażu. Jak się ociepli to napewno coś wpadnie Jak ktoś ma problem po włączeniu zapłonu z buczącymi głośnikami oraz jak zwał tak zwał świst i szum czy dźwięk turbiny to proponowałbym sprawdzenie, a raczej przeczyszczenie porządnie masy od akumlatora. U mnie to było przyczyną.
  3. Panowie taki problem : Mam tablet Lark FreeMe X2 7 i powłączeniu pojawia się logo producenta i nie chce się załadować system. Tablet ma 3 dni, system się zrypał czy co? Robiłem twardy reset ale nie pomoło. Help
  4. audia4a4 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie jaki olej lejecie do swoich furmanek i jakie są wasze spostrzeżenia co do zmian marki oleju, i co polecicie do 3.0 po wywaleniu DPF-a bo ja zawsze latam na LONG LIFE
  5. audia4a4 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie poszukuję nr części przezroczystych szkiełek do kierunkowskazów lamp przednich, wiem że gdzieś to na forum było ale moje poszukiwania nie przyniosły rezultatów
  6. a spadki napięcia mogą mieć coś wspólnego z buczeniem od czasu do czasu głośników? a co do klapek, to wiem i nie wiem tak do końca bo wymiana cięgien od klapek chyba nie rozwiązuje problemu
  7. no tak, ale chyba to w niczym nie przeszkadza
  8. Jak w temacie, proszę o analizę logów Audi A4 B7 3.0 i komentarz co do nieprawidłowości VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Jak ktoś posiada to potrzebowałbym nr części do zestawu naprawczego kolektorów 2.7 3.0 TDI ---------- Post dopisany 12-06-2014 at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2014 at 08:00 ---------- up ---------- Post dopisany 19-06-2014 at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2014 at 23:34 ---------- up
  9. Dpf

    audia4a4 odpowiedział(a) na Bruuuum temat w 3.0TDI
    ''żeby spaliny niepotrzebnie się nie "plątały? to 3.0, a nie maluch 17 kW (23 KM) bądź jedo mocniejsza wersja 17,7 kW (24 KM) i tu nie mam prawa się coś niepotrzebnie plątać moim zdaniem wsadzanie rury do dpf-a nie ma sensu.
  10. audia4a4 odpowiedział(a) na Tommy Gun temat w 3.0TDI
    nie jestem do końca przekonany, czy wymiana tylko napinacza najdłuższego napinacza leczy problem.
  11. relingi z B8 pasują do B7 ??
  12. sprawde moze też się uda a jak nie to pies ---------- Post dopisany 06-02-2014 at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2014 at 23:00 ---------- Panowie szukam pomysłu na felgę na wiosnę. która by optymalnie pasowała do nadwozia. Jak macie jakieś sugestie co do felgi do mojej budy to byłbym wdzięczny
  13. audia4a4 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  14. Dotarło. Wygląda, że to ta tuleja właśnie. U siebie narazie nie wymieniałem tego elementu bo winna okazała się śruba na cięgnie. Po dokręceniu luz zniknął i wszystko jest ok. Foto: http://s22.postimg.org/vgxast9l9/IMAG0526.jpg http://s22.postimg.org/wn5w5cn9p/IMAG0525.jpg to jak Tobie luz znikł, i nie potrzebujesz tej tulei to mogę ją od Ciebie odkupić. ---------- Post dopisany 02-02-2014 at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 20:07 ---------- ja też jestem po wymianie tulei. Koszt 6€ Wszystko ok. Polecam wymianę tulei tym co opadł lewarek
  15. audia4a4 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    chodzi mi o komplet żarówek do kabiny
  16. audia4a4 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    kto na forum prowadzi dystrybucje lampek do kabiny?
  17. audia4a4 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ale jak odwrotnie? Tylko lewą poduszkę masz podłączoną - w prawej nie ma gniazda. a tego to nie wiedziałem
  18. audia4a4 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ale vag pokazuje inaczej niż jest, chyba ktoś z forum miał tak samo że vag wskazywał odwrotnie.
  19. audia4a4 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    po oględzinach wstępnych widać jak lekko dźwiga się silnik od strony pasażera, a vag mi pokazuje ze do wymiany jest od strony kierowcy. Nie wiem czy to jest wina poduchy czy może w takiej sytuacji jest jakieś dopuszczalne podniesienie się silnika.
  20. audia4a4 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dziś to sprawdzę i zobaczę czy silnik się buja.
  21. audia4a4 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    niedawno wymieniałem dwumas+sprzęgło, i mam taki problem i nie wiem czy to tego dotyczy a mianowicie jak jadę np. na 3 biedu daje gazu i puszczam pedał gazu to jest lekkie szarpnięcie i tak samo mam na pierwszym piegu jak jadę 20 km na h i puszczę gaz to lekkie szarpnięcie. Problem z szarpnięciem jest też przy zmianie biegów jeżeli zbyt szybko puszczę pedał to jest szarpnięcie. Z oględzin przeprowadzonych w A4, tylko u mnie jest taki problem. Jeżeli macie jakieś ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie problemu to proszę o odpowiedź. Jedna poducha pod silnikiem do wymiany wg. Vag-a, poduszki skrzyni mogą mieć coż z tym wspólnego? PS. Poszę nie pisać, żebym się nauczył jeździć
  22. audia4a4 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wymieniał ktoś poduszki silnika w 3.0? dużo przy tym roboty?
  23. melman_zyrafa jak dostaniesz paczke to napisz czy to ta tuleja i jak dasz rade to zrób foty.
  24. No to teraz już wiem A skoro już wiem zderzak idzie na sell a ma ktoś numer tej dokładki z ASO? ---------- Post dopisany 27-12-2013 at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany 01-08-2013 at 14:25 ---------- Pytanie do posiadaczy tych żarówek ,proszę o opinię które wybrać, chodzi mi ogólnie o jak największą ilość światła Philips D1S Blue Vision Xenon Żarnik 6000K Sklep (3809527795) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. D1S PHILIPS KSENONY ULTRABLUE SKLEP W-Wa NOWOSC (3789747815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. OSRAM D1S Night Breaker UNLIMITED +70% NEW 2014 ! (3763005983) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany 02-01-2014 at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2013 at 08:29 ---------- Koledzy prosze o wskazówki jak bezpiecznie rozkleić lampy przednie żeby czegoś nie popsuć, jaka temperatura w piekarniku i na jaki czas. Kto się tego podejmował niech poradzi co i jak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.