Treść opublikowana przez audia4a4
-
amortyzatory Audi A4 B7 3.0 Avant oś przednia 1BE
ello szukam amortyzatorów na oś przednią do A4, kod zawieszenia 1BE. Proszę, o dobór odpowiednich amortyzatorów wraz z odbojami itp. VIN: WAUZZZ8E96A171217
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Migające podświetlenie wnętrza
- Migające podświetlenie wnętrza
Sprzedam Lampy Led z Audi A6 C6 wprawione w Klosze z Audi A4 B7. Lampy miałem kilka lat, działają bez zarzutu, tylko lewa lampa z zderzaka od strony kierowcy wymaga przelutowania kabelków na płytce głównej. Urwałem przez głupotę. Stan Lamp dobry bez uszkodzeń czy pęknieć. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o pw to podrzucę zdięcia. Wszystkie diody sprawne w 100% Cena? Nie wiem, niech zainteresowany zaproponuje cenę, ale rozsądną.- Spoty Katowice i okolice
Siema chłopaki. Kupę lat mnie tutaj nie było. Mam problem więc zwracam się z prośba o pomoc. W moim Audi A4 B7 Avant 3.0 mam przełożone lampy z Audi A6 te ledowe. Ostatnio coś robiłem przy osłonie klapy i przez przypadek pourywałem kable i coś pomieszałem. W efekcie nie świeci jedna z lamp w klapie. Szukam kogoś ze ślaska kto mi to ogarnie odpłatnie $$$, tam jest taka plątanina kabli że sam tego nie ogarnę. Jak by ktoś chciał pomóc, to pisać jestem z okolic Gliwic.- B7 Crew
- Szarpie autem przy puszczaniu sprzęgła.
Moim zdaniem tarczy źle się nie da założyć Zależy kto jak to rozumie. Mam quattro, zacznę od podpory wału ,jak nie to polecę dalej może znajdę przyczynę. Przyda się potomnym.- Szarpie autem przy puszczaniu sprzęgła.
Mechanik z drugiej ręki to nie był, bo do takich nie zaglądam Każdy mądry ma swojego mechanika. No nic będę dłubał temat dalej.- Szarpie autem przy puszczaniu sprzęgła.
Witam Mam problem, a mianowicie podczas puszczania sprzęgła szarpie mi autem. Czuć mocne szarpnięcie oraz uderzenie przy puszczaniu pedału sprzęgła. Czasem także przy zmianie biegów, biegi się blokuja ciężko wchodzą. Przy puszczaniu pedalu sprzegla muszę robić to delikatnie zeby nie było szarpnięcia oraz stuku. Co może być przyczyną? Dwumas i sprzęgło bylo wymieniane wiec to odpada, wysprzęglik? Proszę o rady w rozwiązaniu problemu.- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
A nie możesz zczytać kodowania z obecnego? Jak bym wiedział jak to bym to zrobił mam vcds-a, ale nie wiem jak. Może ty wiesz, ale ja nie wiem dlatego pytam.- MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Chłopaki, czeka mnie przekładka MCE, gdyż mój moduł świruje, problemu z wymianą nie bedzie, ale problem będzie przy kodowaniu nowego modułu. Pomoże, ktoś jak się za to zabrać?- B7 Crew
- B7 Crew
- Wyjazd nad Morze.
Pany, chciałbym pojechać nad nasze za***iste polskie morze, jechałbym ze śląska powiedzcie mi jaką trasą najlepiej jechać? Kiedyś jeździłem K11 ale teraz to chyba strata czasu. Jak wygląda sytuacja z A1? Jechał ktoś? Proszę o jakieś wskazówki którędy najlepiej itp- B7 Crew
- Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
Napisz jeszcze jakie koszta dla potomnych- Tylne lampy raz świecą raz nie świecą
ja jak odpale auto i lampy włącze to jest ok, dopiero po wciśnieciu stopa wywala błąd na fisie a dodam ze wszystkie żarówki są ok i lampy się świecą a raz nie świecą moze to masa ale wątpie po raz nie świeci lewa a raz prawa strona macie jeszcze jakieś propozycje?- Dpf
- Tylne lampy raz świecą raz nie świecą
Witam Niedawno zauważyłem, że lewa tylnia lampa w klapie i w błotniku nie świeci po wywaleniu kilku błędów na fisie o spalonych żarówkach. Mam tak już kilka dni. Dzisiaj próbowałem z tym coś zrobić zamieniałem lampy miejscami bo myślałem że się spaliły ale jest ok po zamianie lampa świeci wiec nie jest spalona. Po kilku minutach po wyłączeniu i ponownym włączeniu lamp ku mojemu zdziwieniu nie świeci tym razem prawa strona czyli klapa i błotnik. Po chwili zaś nie swieci tylko lampa w klapie po prawej stronie. Jestem już głupi dlatego proszę o pomoc. Po chwili po włączeniu stacyjki zaczoł jakiś przekaźnik/moduł pod kierownicą cały czas pykł i włączyły się samoistnie awaryjne i nawet po wyciągnięciu kluczyka dalej awaryjne były włączone i dalej coś tykało pod kierownicą. Co się mogło zrypać jakiś moduł poszedł w las? Proszę o pomoc gdyż już całkowicie zgupiałem. Dodam że niedawno wszyskie styki i piny przeczysciłem zapobiegawczo preparatem do tego przeznaczonym ale watpie aby to miało jakieś znaczenie. Dodam też że było tak że lampy się świeciły a fis pokazywał niedziałające lampy. PROSZĘ O POMOC- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Panowie, potrzebowałbym od kogoś z was pożyczyć na 2 minuty wzmacniacz z B6 B7 Bosse, chodzi mi o podpięcie u mnie pod instalacje bo u mnie jest coś nie chalo bo mi po włączeniu radia buczą głośniki, a nie chce kupować w ciemno wzmacniacza. Jestem z okolic Lublinca jak ktoś pomoże po podjadę pod wskazany adres. - Migające podświetlenie wnętrza