Treść opublikowana przez audia4a4
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
mi sie podobają , mozna było jeszcze założyć bez tych wkładek ale wtedy by było to samo co miałem więc chciałem cos innego, jak sie znudza to sie zmieni kiedyś. Jak się troche okopca to będą ładniej wygladały :gwizdanie: WAŻNE ŻE SIĘ TOBIE PODOBA!
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
no nieźle pojechałeś
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Dectane :facepalm: nie warto mówić o nich a Ci co chcą lampki z Dectane to niech się zastanowią bo to syf.. A tak a pro po mam te lampki z Dectane na sprzedaż więc jak by Ci jakaś lampa wysiadła to pisz do mnie to Ci za grosze opchne bo mi nie świeci tylko w klapie od strony pasazera
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Taki był pomysł ale....ale już się nie chciało kiedyś się poprawi (sam wiesz ile jest z tym roboty)
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
to widać :gwizdanie: te z Dectane to nie są Ledy ja bym tego tak nie nazwał, tania Taiwańska podróbka (tania w sensie jakości a sena to sami wiecie)[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 22:04_________________________________________________Dziś udało się podłączyć całego ,,stopa,, robota na 5 min trwała 2h najwięcej to bawienie się z rozbieraniem składaniem itp. Poniżej kilka fotek dla tych co będą rzezać Ledy w przyszłości...Każdy ma inną koncepcje podłączania ledów ja to z kolegą robiliśmy na przekaźnikach.Ważne że działa zobaczymy jak się lampki będą sprawować.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
jedyne co mogę powiedzieć że te ledy z A6 to robią robote- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Morda mi się cieszy tak jak dostałem rower na Komunie- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Dziś zawitały WKOŃCU!!! LEDY z A6 , jestem mega zadowolony Sorry za jakoś zdjęcia ale robiłem na szybko, postaram się jutro coś lepszego wrzucić Moje poprzednie Ledy z Dectane trafił szlag tzn lampa w klapie przestała świecić tzn dolny pasek diod wysiadł, dla tych co chcą pakowac kase w ledy z Dectane to odradzam bo nie ma sensu tracić pieniądzae ( w cale nie małe) Ja n tym nie straciłem bo ledy miałem prawie za free...Dobże że tamte wysiadły bo w planach mialem te z A6, a awaria poprzednich przyśpieszyła w kierunku tego mooda.Co do samych lamp z A6 to jedyne co mi brakuje to żeby stop palił się tez w błotnikach, nie wiem jak to zrobić żeby ciągnąć kabel z pod stopu jutro coś bede myślał żeby to obejść.- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Panowie kto z Was zamawiał tą lotkę za oceanu wiem że ktoś zamawiał ale nie wiem teraz kto, jaka cena jest wysyłki jak to wszystko się odbywa, doradźcie bo jestem chętny i Ponior- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
o przekładni to mi nawet nie gadaj wypluj te słowa siemianowi już tak dwa lata stuka przekładnia to ON chyba jeździ Kamazem a nie Audi :polew: :polew: [br]Dopisany: 18 Maj 2011, 21:54_________________________________________________ Chyba jakaś promocja jest na te lotki http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-Quattro-2.0T/ES4545/- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
:laghing2: :laghing2: :laghing2:- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
o przekładni to mi nawet nie gadaj wypluj te słowa- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
no byłbym zadowolony gdyby był to drążek lub wahacz lepsze to nić coś poważniejszego- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
fele zostają mam w głowie inne plany takie jak chip ,listwy na drzwi przedni zderzak s-line itp w czerń nie bede szedł bo raczej zaniedługo przywitam ledy z A6[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 21:37_________________________________________________ [br]Dopisany: 07 Maj 2011, 10:12_________________________________________________ Panowie mam takie problem ,podczas kręcenia kierownicą w lewo lub w prawo (na zapłonie) to coś mi strzela,stuka itp tak samo mam podczas jazdy jak skręcam to stuka nie wiem czy przypadkiem to nie będą drążki kierownicze.Z początku to stukało podczas skręcania od czasu do czasu, a z czasem zaczęło się to stukanie nasilać, co wy o tym sadzicie?? Wim że najlepszym sposobem na sprawdzenie było jechanie do mecha ale narazie nie ma kiedy.- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
w podswietlenie tablicy podłączyłem do każdej zarówki po rezystorze i błąd na fisie zniknął ,za opornik płaciłem jakieś 2 zł dostępne w każdym sklepie elektronicznym Cena za Lampki 600zł[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 14:52_________________________________________________ naprawde nikt nie jest chętny na lampki? [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 21:05_________________________________________________ Pare nowych fotek Bedzie trzena wymienić zarowki z podswietlenia tabulki bo te nie dają rady, kolejny kosztowny mood się szykuje Ato księżyc- [ALL] Odgrzybianie klimatyzacji - preparat z allegro
Ja z kolei twierdzę, że ozonowanie to jest zabawa nie dezynfekcja i nie działa, te ozonatory to są zabawki. Pianka czy inny środek dezynfekujący prawidłowo zaaplikowany działa na pewno. bawiłem się piankami w kilku autach i bawiłem się ozonowaniem w kilku autach i dla mnie lepsze jest ozonowanie ale jak Ty uwazasz że Tobie lepiej pasuje pianka więc spoko kazdy ma swoje zdanie- [ALL] Odgrzybianie klimatyzacji - preparat z allegro
te pianki do klimy są tak do du...y że szkoda gadać ,po pierwsze to wszystko się lepi a po drugie szyby parują a po trzecie to nic nie daje lepiej jechać na Ozonowanie- [B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
:decayed: ...a co maja na to powiedziec? Przeciez zabawa fotoszopem nie jest zabroniona... :polew: [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 22:19_________________________________________________Rafikk1983r- a ta cena na ebay.uk jest za komplet czy za jedna lampke? ...i jeszcze jedno pytanie: one rzeczywiscie daja tyle swiatla co na fotce? Bo jak tak to troche taka latarnia jest- jakbym na wstecznym jezdzil... jakbym na wstecznym jezdzil... :polew: :polew:- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
no własnie wszyscy się czepiają tych lamp a ori red to szału nie robią graty dla kolegi luap13 [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 13:15_________________________________________________ Jak by ktoś był zaintersowany to sa lampki na sprzedaż klosze oryginalne z B7 a w środku wkłady z lamp Dectane- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
być może już za niedługo pojawią się LED-y z C6 [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 12:15_________________________________________________ Dokładnie.... ale o gustach się nie dyskutuje. Taki lexus się zrobił.... nie powinieneś tego mówić ,to tak jak byś powiedział że RS4 to tylko sportowe auto [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 12:17_________________________________________________ ramka klubowa jest krzywo tzn prawa strona stoi wyżej niż lewa , tak musi być no wiesz taki mały moodzik foty wrzucę wieczorem- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
ja bym nie brał black smoke- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
https://www.dectane.de/product_info.php?info=p43847_litec-led-taillights-audi-a4-avant-b7-04-08---black.html&XTCsid=b78e6bb86ad8b2acbcbe41d175dadaa2 a co do Led-ów to lampa gdzie wchodzi w klape nie jest idealnie dopasowana tzn troche wystaje a w oryginalnych jes idealnie równo z linią ale mnnei to nie przeszkadza bo to widac tylko jak klapa jest otwarta LEDY spoko świecą w miare (chodź wolałbym te z A6 )- Tylne światła LED do Audi A4 B7
Może mi ktoś doradzić z osób które rzezały lampki z A6 Led jak zmieścić panlel ledowy do klosza chodzi mi o klapę bo w błotnik wchodzą bezproblemowo , co przyciąć jak itp proszę o waszą POMOC- [B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
W opisie aukcji pisze AUDI A4 B7 więc to chyba oczywiste - [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!