Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4a4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4a4

  1. listwy mega, graty oby tak dalej
  2. więc cały komplet mi nie podejdzie pod moją konsole a szkoda bo by mi pasowała pod dekory ;P[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 16:44_________________________________________________ ja bym sobie zamontował w takim razie tylko samą gałkę bo jest fajna pikowana jak z B7 S line , tylko nie wiam co i jak bo orgynalna gałka jest taką metalową opaską przymocowana do rury ,żeby zdemontować gałkę trzeba to rozwalić. ale jak potem nową zamontować czym to połączyć? opaską wytrzyma to???? może macie jakieś pomysły
  3. numery jutro po południ bede miał bo jestem po za domem[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 21:53_________________________________________________ na Popielniczce jest numer 8P0 867 951
  4. Witam Mam gałkę z ta podstawą co widac na zdjęciu ,ale ona mi nie pasuje bo tak jak zaznaczyłem na czerwono to ona ma 4 ostre kanty ,a ja w aucie mam zaokraglone tak jak na zdjęciu??? mam kupi inną konsole? szukałem na allegro ale chyba nie ma ,a popielniczkę też mam ale nie prosta tak jak w standardowym B7 tylko ona jest zakrzywiona w dół, z jakiego to jest auta?? jaki tunel środkowy pod to będzie pasował?????????? Proszę o Pomoc
  5. Wszyscy zapewniają ża są przystosowane do szyn can i że nie ma błedu na fisie, a jeden sprzedawca jak się go zapytałem to mi szczerze odpisał że mówią tak tylko po to aby sprzedać towar, a potem jak reklamujesz bo wywala błąd na fisie to przewracają oczy ze zdumienia NACIĄGACZE i tyle :wallbash:
  6. siemian przy kolejnej kolizji będziesz miał wytłumaczenie :naughty: :naughty: :naughty: http://www.smog.pl/wideo/41968/wywiad_z_dzielnicowym_klasyka/
  7. http://www.smog.pl/wideo/42052/awantura_na_polskim_parkingu/
  8. wszystko sprawdzalem i wszystko jest OK a radio mam ORYGINALNE
  9. gdzie idzie dostac takie chormy co masz na przyciskach ESP itd??
  10. Macie jakies rady sposoby jak polepszyc jakosc zbierania fal radiowych bo u mnie to czasem nawet rmf nie zbiera, wiem ze sa na allegro jakies wzmacnacze sygnalu ale czyto cos da? prosze o pomoc
  11. Fizyki nie oszukasz. wiem że to jest dziwne i niezrozumiałe ale co ja moge na to
  12. siemian, a co Ty powiesz na to że ja swoją poprzednią B7 2.0 140 km też przekroczyłem licznikowe 250km/h ??? na początku myślałem że dostane ataku śmiechu, ale potem ochłonołem i odpowiem że to nic specjalnego. Ja wczoraj też przekroczyłem licznikowe 250km/h. Co więcej w garażu i że zgaszonym silnikiem. Podczas testu liczników. a ciekawe jak bym miał fote ale o tym nie myślałem przy tej predkości, niejednemu z was by gały wyszły ale WY wolicie wszystko kpiną załatwiać i taki jest wasz styl rozmowy, sam byłem zdziwiony że tyle poleciała ale co ja moge gigantyczne przekłamanie licznikowe albo miałeś auto po dość mocnym wirusie i nawet o tym nie wiedziałeś...[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 18:46_________________________________________________musiałbyś mieć 2 z przodu w mocy a na seryjnym turbo ciężko to osiągnąć, a po drugie przy 250 miałbyś ok. 4750 obr. a przy małym turbo tym bardziej nie będzie tam już mocy... Nie wiem co było z autem nie tak, auta nigdy nie hamowałem więc nie wiem czy coś było grzebane czy nie, a co do licznika to jestem pewien że działał normalnie tzn +- 5 km/h raz capneli mnie na suszarkę i co do licznika jestem pewien, ale faktem jest to że 250 pękło i nie jest to mit.
  13. siemian, a co Ty powiesz na to że ja swoją poprzednią B7 2.0 140 km też przekroczyłem licznikowe 250km/h ??? na początku myślałem że dostane ataku śmiechu, ale potem ochłonołem i odpowiem że to nic specjalnego. Ja wczoraj też przekroczyłem licznikowe 250km/h. Co więcej w garażu i że zgaszonym silnikiem. Podczas testu liczników. a ciekawe jak bym miał fote ale o tym nie myślałem przy tej predkości, niejednemu z was by gały wyszły ale WY wolicie wszystko kpiną załatwiać i taki jest wasz styl rozmowy, sam byłem zdziwiony że tyle poleciała ale co ja moge
  14. siemian, a co Ty powiesz na to że ja swoją poprzednią B7 2.0 140 km też przekroczyłem licznikowe 250km/h ???
  15. Tutaj masz link http://allegro.pl/zarowki-led-audi-a4-a6-do-jazdy-dziennej-xenon-drl-i1378878699.html dzisiaj montaż, dam foto jak to wygląda :gwizdanie: Cekamy na foty
  16. audia4a4 odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    a posiada ktoś numer katalogowy do tych z tt żeby jak co zamówić???
  17. audia4a4 odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    a co o tym sądzisz żeby te zaadaptowac ponoc sa zajebiaszcze http://allegro.pl/n-org-dysza-spryskiwacza-vw-golf-v-vi-touran-eos-i1404500801.html
  18. audia4a4 odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Niech Bóg Ci to wynagrodzi dobry człowieku
  19. audia4a4 odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    e]a masz gdzieś linka bo szukam szukam i nic o takim modzie w B6
  20. audia4a4 odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    mnie w passacie to najbardziej cieszyły te dysze Tylko te dysze dlatego bym chciał je zaadaptowac do swojej A4 a jakie dysze są w golfie to nie wiem nie destowalem
  21. audia4a4 odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Witam Panowie (i Panie) , otóż wpadłem na takiego pomysła a mianowicie interesuje mnie zaadaptowanie dysz spryszkiwaczy od Passata B5 (wiecie jakie w Pasacie są dysze że leci z nich mgiełka na całą szybę, a nie jak to jest u Nas w A4 że jakieś dwa pręty płynu lecą ,co uniemożliwia dokładne umycie szyby np w warunkach terenowych itp itd) Jak dla mnie to pomysł na przerobke jest znakomity bo kiedyś jeździłem Passatem B5 i wiem jak te spryski życie ułatwiają.Robił może ktoś już w swojej A4 taki mod??? Tylko nie wiem czy te dysze z passata bedą pasowały P&P do naszych A4 wiec proszę o wasze rady i opinie a działa to dokładnie tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.