Treść opublikowana przez m@riucha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo to silikon, naturalny tak się nie ułoży a tutaj wkładki poszły na bok i na górze jest dzięki temu płaski
-
[B6 AVF] Brak podświetlenia deski. Kostka stacyjki, stacyjka, immobilizer czy coś innego?
Na starej i nowej kostce stacyjki jest tak samo, czyli nie działa. Czy ta "15-tka" idzie od stacyjki czy od jej kostki do sterownika silnika? Czy może to być zepsuta sama stacyjka pomimo że przy kręceniu kluczyka chodzi super? Teraz sobie przypomniałem, że ostatnio raz się zablokowała kierownica (już po wystapieniu problemów z odpaleniem) i miałem problem z jej odblokowaniem. Po włożeniu kluczyka do niej tenże nie chciał się przekręcić w położenie "przed zapłonem" Czy stacyjka pełni jakąś funkcję przy zapalaniu oprócz oczywistej czyli uniemożliwianiu blokowania kierownicy i poprzez jakiś mechanizm "przekręcania" następnego mechanizmu w kostce? A czy VAG może pokazać błąd w immo związany z pętlą indukcyjną?
-
[B6 AVF] Brak podświetlenia deski. Kostka stacyjki, stacyjka, immobilizer czy coś innego?
Kilka dni temu przy próbie odpalenia samochodu nie zapalały mi się lampki na desce rozdzielczej i co za tym idzie po przekręceniu zapłonu rozrusznik kręcił ale silnik nie zapalał. Dopiero jak się uderzy pod kierownicą lub szarpnie odblokowaną kierownicą to za którymś razem zapalają się lampki. Kilka razy zdarzyło się tak, że w czasie jazdy na chwilkę silnik gasł i później zaskakiwał. Znalazłem na forum, że to wina kostki stacyjki. Zakupiłem takową nieoryginalną za 40zł (oryginał w ASO 130zł). Rozkręciłem wszystko aby dostać się do kostki, rozpiąłem łączówkę od immobilizera przeczyściłem ją i zamontowałem. Wyjąłem kostkę i dla ciekawości znowu złożyłem całość. I o dziwo wszystko zadziałało. Aż do dzisiaj kiedy w trakcie jazdy wszystko zgasło i stanąłem na skrzyżowaniu, na moje szczęście było to już na mało ruchliwej uliczce. Po kilu uderzeniach w kierownicę udało mi się odpalić auto i wjechać do garażu. Ponownie rozmontowałem wszystko wokół kierownicy, podłączyłem "w powietrzu" nową kostkę z instalacją auta (stara zewnętrznie nie wykazuje uszkodzeń). Włożyłem lekko w nią śrubokręt i przekręciłem niestety nie dało to efektu (kluczyk był wtedy w stacyjce aby immo zaczął działać). Posiadam też alarm nieoryginalny ,czy może on coś miesza w instalacji chodź tego nie obstawiam? A może to wina jakiegoś niestyku albo uszkodzonej pętli indukcyjnej immobilizera? Czy VAG pokaże jakiś błąd z tym związany?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko ze mam rozdłubane auto i już wogóle nie pali muszę poszukac w okolicy jakiegoś sklepu aby kupić torx-a T55
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
HIPERPILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czym odkręcić kierę w B6??? Musze się dostać do kostki stacyjki bo nie palą mi się kontrolki. Dopiero jak z lekka uderzę odblokowaną kierownicą to raz na jakiś czas mogę zapalić silnik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
proszu http://www.allegro.pl/item785839270_15_super_kolpaki_audi_a2_a3_a4_a6_80_100_extra.html thx Ps. bierz pierwsze kołpaki, drugie jakieś takie lipne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawaj link do aukcji, bo też poszukuję jakiś fajnych plastików :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i ten celulit :gwizdanie: Przeta to Kim Kardashian wszystko na miejscu, tylko ten c...... tu za młodu:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=70300&st=20&start=20 przedwczoraj takiego wyebałem na śliskim, mielił w miejscu kilka sekund w ciągu których byłem już na następnych światłach . Pewnie jakbym jechał dalej a nie skręcał w lewo to by mnie wyprzedził ale za chwilę był mocny łuk w prawo gdzie albo bym go doszedł albo .....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek kupuje forda focusa :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ci sami co u mojego sąsiada robili remont, raz przywieźli 14 worków po 50kg różnych klejów, cementu itp. śnieżek popadał, ślisko na ulicy i już wciągnąłem nowego focusa RS-a
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przeczytaj moje, przypadek 3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zaznaczyłem odpowiednią wersję, która brzmiała mniej więcej tak " nie potrafię wskazac kierującego pojazdem, zgadzam się na ukaranie mandatem" Tylko kwota na zawiadomieniu była inna, a na mandacie inna. Czyli wychodzi na to iż po akceptacji pisma mogą sobie wstac dowolną kwotę jaka im się zamani.. to mnie wk***ia też dostałem mandat z Kobylnicy i miałem opcję wskazać kierującego: 150zł oraz 4pkt. lub nie potrafię wskazać kierującego i kwota 2x większa czyli 300zł i 0pkt. Pewnie nie doczytałeś dokładnie chodź kwoty podają wytłuszczonym drukiem i raczej je ciężko nie zauważyć (mam scan)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit-owi galerianka powiedziała że się odda za laptopa, więc spragniony szuka czegoś ładnego i niedrogiego aby sobie poużywać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak tyłem to kopcisz w mordę pańciusiom z pieskiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myślisz, że 1000 osób trafi szóstkę?
-
Tłumaczenie z niemieckiego dokumentów dot. samochodu
tylko teraz powiedz mi po polsku o co chodzi , bo tak przetłumaczyć to mogę sobie w translatorze Znalezione w sieci: Fahrzeugschein = ZB Teil I = dowód rejestracyjny Fahrzeugbrief = ZB Teil II = karta pojazdu czyli 3 to karta pojazdu
-
Tłumaczenie z niemieckiego dokumentów dot. samochodu
Czy jakaś dobra duszyczka może mi przetłumaczyć poniższe zwroty?: 1. Technische Abnahmebescheinigung des Fahrzeuges 2. Zulassungsantrag vom Straßenverkehrsamt 3. Fahrzeugbrief 4. Nachweis über die Zahlung der Zulassungssteuer 5. Rechnung über den Weiterverkauf
-
Jak kosztowane są w Polsce fotoradary - ile można dostać punktów ?
tylko, że ja dostałem zdjęcie aż za bardzo wyraźne i próba wmówienia ze to nie ja nie przejdzie
-
Jak kosztowane są w Polsce fotoradary - ile można dostać punktów ?
Punkty zawsze dostaniesz. wcale nie, ja dostałem mandat od straży granicznej i mogę się zgodzić na 150zł i 4pkty albo 300zł i 0pkt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
333km/h - ciekawe ile przekłamywał licznik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AndyN licytował kota w worku miał nadzieję że trafi jednego ze swojej sygnaturki:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie, jestem na 170 stronie i wyłapuję co lepsze. Jak skończę to zacznę oglądać kilka ruskich stron z fajnymi d*pami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prosił, prosił i uprosił :> chcę być tą po prawo :
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:slina: :shocked: :slina: idealne cycusie, mam nadzieję że 100% oryginal