Treść opublikowana przez m@riucha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
byłem niegrzeczny, bardzo niegrzeczny pani profesor, należy mnie ukarać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tłuste rzeczy?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyznać się któremu wcierała meguiarsa?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niektórych to łatwo zaspokoić tu masz dwa cycki:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dźin dybry, ale mam kaca Byłem wczoraj w Radomiu z delegacją generałów pilotów i w drodze powrotnej piliśmy za załogę Su-27. Ale żeby nie było tak smutno to kilka fotek: jest i dziubek: będzie jeden, wystarczy?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nowe logo jest tandetne, zawsze można będzie założyć starsze siatex rulez
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, nie za dużo photoshopa dzisiaj? Natura górą: a tu w siatexie: bardzo ładna elewacja:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Andy TY to masz dopiero gust :kox: :kox: :kox: Skojarzyłem sobie, że ktoś tutaj miał avatara z tą panią obecny :> To nie jest jej ochroniarz tylko inna zawodniczka mma pseudo "cyborg" .. Jestem jedynym oficjalnym fanem Giny Carano w tym kraju.. Kto się uważa za fana, niech wyjedzie do innego kraju i tam założy sobie swój własny fanclub Ty jesteś jej fanem to popatrz na lewo na mojego avatarka. I kto tu jest prawdziwym fanem tego rozbrajającego uśmiechu
-
[ALL] Nocleg Władysławowo -kwatery ???
byłem tydzień temu w weekend, dzisiaj w nocy tez wróciłem z weekendu we Władku i szczerze mówiąc rodzina miała problem we wtorek znaleźć nocleg na ten tydzień (od soboty do następnego piątku). Może dalej od Władka, np w Chłapowie znajdziesz. W środku tygodnia jest zawsze większa szansa coś znależć wolnego w porównaniu do piątku czy soboty. Co do nocy na plaży to w weekend strasznie wiało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mój ma 1,5 roku i już toczy bitwę z 4,5 letnia siostrą które "poprowadzi" Audi. W przyszłości będę musiał zainstalować kluczyk na odcisk linii papilarnych bo bez tego ciemno widzę bezwypadkowość fury
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gratulacje , to kiedy pijemy?
-
Jaką drogą do Władysławowa?
Chyba Sierpc, a nie Serock . Do Władka tą samą trasą jechałeś i też A1? Oczywiście Sierpc, tak w tamtą stronę też jechałem tą sama stronę i było wszystko ok aż do momentu zjazdu z obwodnicy trójmiejskiej. 2km przed jej końcem staneliśmy w koreczku i spędziłem tam ponad 45min. Później skręciłem w prawo (zamiast w lewo na Rumię) na następnym skrzyżowaniu w lewo, znowu w lewo i w prawo na przejazd kolejowy i ostatecznie w prawo na ul. Hutniczą z której wyjechałem za Castoramą i ominąłem cały korek. Bezpiecznie jest zjechać z obwodnicy na Wejcherowo i z drugiej strony dojechać do Redy
-
Jaką drogą do Władysławowa?
ja jechałem w ostatni piątek do Władka 6,5h, wyjechałem spod Warszawy (okolice Błonia) o 6 rano. Niestety w Redzie bodajże zapadła się jezdnia i był gigantyczny korek. Nim ogarbąłem ulice w Gdyni dzięki CB, mineła jakaś godzinka. Wracałem w nocy z niedzieli na poniedziałek autostradą (tempomat 200km/h - przez niby 107km wyprzedziłem całe 7 aut) póżniej Grudziądz-Serock-Płońsk-Warszawa i byłem w 3.58 w domu na Kabatach
-
SPOTY RADOMSKIE
Hej, Mam pytanie do Koleżanek i Kolegów z Radomia. Czy ktoś z Was lub znajomych jadł pizze w tym lokalu?: http://halopizza.com.pl/menu_radom.html Potrzebuję opinii o tej sieci pizzeri, niestety w w-wie jeszcze ich nie ma.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to dawaj bo tylko gadasz i gadasz a wyników nie widać od tych blondynek i brunetek to już się nudno zrobiło.....żartowałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co wy dajecie za zdjęcia jedyny ich plus że nie są obrobione przez Mr. Photoshop'a
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.allegro.pl/item654179215_cb_radio_alan_109_ic_100_hustler_sklep_w_wa.html tu masz jedną z ich aukcji, ja właśnie jestem w trakcie zakupu jakiegoś eko zestawu dla początkującego a właściwie powracającego do zabawy po 15 latach. Moge polecic http://cbradio24.pl drożej na zestawie podanym wyżej prawie 10% drożej, akurat tyle co kosztuje strojenie zestawu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spo pewa, jeden ma nick 99+VAT a drugi 199+VAT
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak bym jechał... do Pruszkowa, ale bez znajomości trasy musiałbyś jechać "za wszystkimi" Chodz już po ptokach to: trasa mocno pokręcona, na pewno w czasie korków szybko się jedzie. Tylko małe ale, wg Twojej trasy wyjedzie akurat na zwężenie poznańskiej a tam wystarczy, że trafi na pks lub traktor i ma przekichane bo go nie wyprzedzi ponieważ na większości trasy drugi pas do warszawy jest już wyremontowany z nalaną 20 paro cm warstwą asfaltu. Ja proponowałbym skręcić za kościołem w Pruszkowie w lewo w stronę Płochocina, Józefowa i Rokitna i tamtędy dojechać do Błonia. Ale jak ktoś nie zna okolicy to napewno mniej stresowo dojedzie Kasprzaka przez Ożarów cały czas prosto poznańską
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kasprzaka albo Górczewska -> Stare Babice aż do Leszna (przy kościele w lewo) trasa wolniejsza ale chodzby nie ma remontu (czytaj zweżenia.) od Ołtarzewa do samego Błonia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:good: :good: thx, staram się jak mogę Od kilkunastu lat toczę wewnętrzna wojnę co bardziej lubię blondynki czy brunetki? Powyższe dwie panie stoczyły kolejną bitwę, lecz dzięki pięknie sterczącym suteczką to brunetka wygrała tą batalię. Jednak na pierwszym miejscu ciągle uklasowują się rude dzieweczki A jak jest u Was Panowie? Debora Salvalaggio, modelka i prezenterka telewizyjna (ale chyba nie pogodynka)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ma czym oddychać Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki chcę :slina: :slina:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mógłbym ją w tym korytarzu poprzepychać Uu chyba mam klaustrofobie...boje się wąskich... a ja uwielbiam wąskie szpareczki, lubię brutalnie w nie wpływać swoim okrętem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak ja lubię ciasne korytarze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nic nie widać