Treść opublikowana przez m@riucha
-
[ALL B6] Za niska wycena
Napisz co to za ubezpieczyciel. Jeżeli nie z Twojej winy to nie mogą wprowadzić amortyzacji ani cen netto jak to w większości wypadków czynią. Poszukaj na necie jest forum gdzie ludzie mają podobne problemy co Ty, pamiętam że 4 lata temu znalazłem tam wzór pisma do pzu (celowo z małej) o korektę wyliczenia wymiany lusterka z OC sprawcy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś nudą tu wieje :gwizdanie: http://www.dziennik.pl/auto/article276376/Oto_raj_dla_twoich_oczu_.html?gallerySeq=2#top niestety Audi się nie popisało http://www.dziennik.pl/auto/article276376/Oto_raj_dla_twoich_oczu_.html?gallerySeq=8#top na nadchodzący nowy rok: http://www.dziennik.pl/auto/article269085/Piekna_Polka_w_kalendarzu_Pirelli_2009.html a teraz lekki OTjak już sobie pooglądaliście i : kto ma dojście do ETKI? muszę zakupić klocki i tarcze i powoli robi mi się mętlik co pasuje do mojej Q
-
[B5 AHL]Webasto instrukcja
Osek, a jaka była temp na zewnątrz jak bawiłeś się webasto? Bo u mnie powyżej +5 webasto się nie załącza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
małe OT bo cały czas tylko d*py Wam w głowach http://www.autocentrum.pl/go/41__Dlugie_niedlugie_Audi__1131160245__105_10.html
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
South Park - never die [br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 01:03_________________________________________________ Niestety South Park w najbliższym czasie zdejmą z anteny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przecież ja mam metr pindzisiont w kapeluszu więc nie jest tak źle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pierwsze w 100% racja, drugie do kropek też. Gumową lalkę dostałem na 18, napełniliśmy helem i poleciała w siną dal... A prostego to mam od urodzenia ... do kolan
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniek a ja to co Labek Spoko na Srebrnej wystawią fakturę, wiem coś o tym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hasz ? Grzyby ? Co brałeś ?[br]Dopisany: Listopad 20, 2008, 03:29:09 _________________________________________________Panowie i Panie ...mam pytanie :gwizdanie: Gdzie sie podział Flayer ? Nie widziałem go juz ...od 70 stron pojechał po B7
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przecież to trans, na każdym zdjęciu ta sama mina jakby miał/a sztuczną mordę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem jak teraz ale 4 lata temu jak wykańczałem mieszkanie i siebie przy okazji to miałem fajną sytuację na bartyckiej: siedzę w salonie mebli kuchennych i w najlepsze robimy projekt mojej kuchni. W pewnym momencie zrobiło się ciemno, komp wyłączył się tracąc cały projekt a sprzedawca bez żadnych emocji popatrzył na zegarek i mówi że już 16 i cieć wyłącza o tej godzinie cały prąd w budynku. Teraz wspominam to z uśmiechem ale wtedy myślałem że wszystkich tam pozabijam Może teraz coś się zmieniło ale wątpię, tymbardziej że jeszcze w sklepach z elementami do wykończenia mieszkań jest spory ruch i to sprzedawca dyktuje warunki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do zmiany opon na zimówki: http://www.autocentrum.pl/go/338__Regula_7_stopni_C_to_marketingowa_bajka__137158504____103_8.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.autokrata.pl/ogien/5014/audi_calamaro/ Jeden z komentarzy: Czy miecz świetlny będzie w standardzie, czy w opcji?
-
[ALL B5] Nie mam pojęcia jakie OC/AC/NNW wybrać
przeczytaj OWU i sprawdz czy masz tam wpisane że w razie szkody sprawdzają wartość wg eurotaxu a nie np. innego gdzie będzie o wiele niższa składka (tak jak w link4). Właśnie ten brak wpisania wartości auta do polisy zniechęcił mnie do axy
-
[ALL B5] Nie mam pojęcia jakie OC/AC/NNW wybrać
a jaką masz wartość samochodu na polisie? bo mi np w link4 podali wartość ponad 20 tys. niższą niż wartosć rynkowa/eurotaxu. Składka była prawie o 40% niższa niż gdzie indziej.W razie kradzieży lub szkody całkowitej wypłacą ci wtedy tą niższą kwotę.
-
[ALL B5] Nie mam pojęcia jakie OC/AC/NNW wybrać
popatrz na TUW, oni kiedyś mieli bodajże do 12 lat
-
[ALL B5] Nie mam pojęcia jakie OC/AC/NNW wybrać
tylko mogą chcieć od Ciebie faktur i/lub dowodu w postaci inspekcji potwierdzających że naprawę wykonałeś
-
[ALL B5] Nie mam pojęcia jakie OC/AC/NNW wybrać
oni Tobie tego nie zapłacą, to był ich kosztorys specjalnie podwyższony aby uznać szkodę całkowitą. Gdyby szwagier zgodził się na takie rozwiązanie dostałby za samochód niecałe 8 tysięcy, gdzie wartość jego jest troszkę większa. PTU wystawiłoby na przetargu auta pewnie za ok. 5-6 tys (koszt reperacji z wymianą części wyniesie gdzieś z 2 tys.) i dzięki temu byłaby do przodu zamiast płacić warsztatowi za naprawę i samochód zastępczy przez 2 miesiące.
-
[ALL B5] Nie mam pojęcia jakie OC/AC/NNW wybrać
w PTU szwagier kilka dni temu odebrał po 2 miesiącach bojów 11 letnią toykę po lekkiej stłuczce, tzn zbite lampy, klepana maska i zderzak gdzie chcieli uznać szkodę całkowitą za prawie 9 tys także te 1500zł to wyjdzie u nich za porysowany zderzak więc można tą ich wspaniałomyślność wsadzić między bajki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mogą sprawdzać hamulców to wiem, właśnie wymieniłem żarówki i gdyby nie 2 zapieczone śruby to pewnie w 10 minutach bym się zmieścił. Jak się wie gdzie są schowane 2 śruby z tyłu to luzik thx za namiar, na razie spróbuję koło siebie, jeżeli będą chcieli sprawdzać hamulce to dzwonię do Ciebie ale się zapieniłem, byłem dokładnie w takiej samej sytuacji z moją działką na Ursynowie, ponad 2 lata temu zabrali ją pod ekspresówkę, którą jeszcze nawet nie zaczeli robić i jak ostatnio czytałem to może za 2-3 lata ruszy budowa. A teraz bym za nią wziął ze 3 razy więcej i zamiast jeździć 5 letnią A4 lansował bym się Q7
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wymień te postojówki - 10 minut roboty tylko ja będę się rozdziewiczał w tym temacie więc zajmie mi to z 1h, druga sprawa że nie pojadę do pierwszego lepszego miejsca zrobić badania, na pewno nie z Q
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurva, do 11.10 miałem ważne badania techniczne, skleroza nie boli gdzie tu szybko i bez problemu podbić dowód bez postojowych z przodu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszyscy macie fote i dostawczak i Ty jak są dwa samochody na zdjęciu to mogą mi naskoczyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaki zasięg ma flesz fotoradaru? Bo wczoraj na Pileckiego ok 19 miałem sesję, byłem jakieś 15m od fotoradaru. Chyba na moje szczęście bliżej był gość w dostawczaku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wracając dzisiaj z Arkadii pod wiaduktem z Mickiewicza stała między słupkami rozwalona srebrna B5 avant z napisem z boku "powered by VTG" ;( przód i tył rozwalony, wygląda jakby wpadła w poślizg i zatrzymała się między słupkami. Prowadzącego nie było widać także mogła być kradziona. Niestety zdjęcie z fona nie wyszło zbyt czytelnie