Treść opublikowana przez m@riucha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w dobie kryzysu niektórzy zamiast różu wolą kupić za to dwie krówki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zawsze jak chcą coś budować w Polsce to coś stoi na przeszkodzie. a to dom a to kolektura lotka a to jakieś krzaki... paranoja! Paranoja? ciekawe jakbyś gadał gdyby to była Twoja działka a miasto by dawało max. 50% tego co aktualnie jest warta. Pewnie byś inaczej gadał...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adecneo Tylko w razie takiego zdarzenia jak nie będziesz miał świadków (nawet jakby byli to władza od zawsze potrafiła skłonić delikwenta do złożenia zeznania zgodnego z tym co będą chcieli osiągnąć) to sąd uwierzy policji nie Tobie. A jak byś przypadkiem ucierpiał w wypadku i chciał od nich odszkodowanie to czeka cię kilku lub kilkunastoletnia sprawa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok , ale nikt nie potrafi powiedziec za co konkretnie zabieraja , mnie interesuje podstawa prawna , a nie gadanie ze kolege kolegi zatrzymali. Może ich poprostu suszyło i szukali frajera, pewnie jak by mnie w zatrzymali z kontrolą dokumentów to bym się spytał o podstawy prawne zabierania DR w takim przypadku. Mnie bardziej nurtuje sprawa policji jadącej z wideoradarem łamiącej przepisy (prędkość, ciagła, czerwone światło itp.) i poszukującej "ofiar" jak to pokazują np w tvn turbo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po przeczytaniu o xenonach kilka postów wcześniej przypomniało mi się że jakiś miesiąc temu na połczyńskiej zatrzymały mnie pały, jeden podszedł do lamp popatrzył że mam spryskiwacze i że lampy wyglądają na ori to kazał jechać. Za chwilę stanąłem na światłach i w lusterku wstecznym wylukałem jak zatrzymali bodajże 206 z na 100% dokładanymi lampami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://wyborcza.pl/1,82244,6233563,Pirat_do_sieci_nie_zajrzy.html aster chyba chce zbankrutować :gwizdanie: ciekawe kiedy dostanę pisemko?, już raz dostałem jakiś rok temu z 24h blokadą netu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja miałem przez 3 lata gratis (koleś zamówił na miesiąc ale później zrezygnował i nie zablokowali dostępu, jak dobrze pamiętam to ze 4 osoby na jednym koncie siedziało) , ale rok temu odcieli dostęp. 6-8 lat temu to tam był cały internet ale ostatnio to większość rzeczy pojawiało się z dużym opóźnieniem. Jedynym plusem było że szybko można było ściągnąć całe sezony seriali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
takich przestróg nigdy za wiele
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ja podziękuję :gwizdanie: podziękujesz jak zrobisz :> dla przestrogi:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kostja, Kostek, Konstanty to imię mojego syna, córa to Basieńka Niestety ale mieszkam w Warszawie, ale patrząc na otaczający nas świat to z chęcią bym się przeniósł na Wyspy Dziewicze :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
7 miesięcy , nie chce raczkować a jak postawisz ją na ziemi to przebiera nogami jak miś Yogi. w chodziku nie bedzie od rana do nocy tylko od czasu do czasu, bez przesady... w tym wieku chodzik, w życiu!!! chyba że chcesz zniszczyć panewki stawowe dziecku. Idź do ortopedy w rejonie, niech da skierowanie na rehabilitacje. Panie rehabilitantki dadzą kilka lekcji poglądowych jak ćwiczyć z dzieckiem w domu. Później za 2 miesiące znowu do lekarza i albo dalsza rehabilitacja albo już się dziecko "nakieruje" na prawidłowy tor rozwoju. Moja córka zaczęła chodzić w wieku 1r 9m ale od razu bardzo pewnie przechodząc pierwszego dnia prawie pół kilometra i od tego czasu nie było siły aby dała się wozić w wózku. Też myślałem aby kupić jej chodzik ale byłem u 3 ortopedów, 2 neurologów i polecanej przez wszystkich lekarzy rehabilitantki i każdy mówił żeby mnie bóg bronił przed chodzikiem. Teraz z synem (11 miesięcy) też mam problemy z książkowym rozwojem motorycznym ale po rehabilitacji idzie mu już coraz lepiej. To że Twoje dziecko nie raczkuje mając 7 miesięcy to nie jest tragedia, bardzo ważne jest aby podnosiła i utrzymywała w górze głowę. Już niedługo będziesz wspominać piękne czasy gdy dziecko nie było jeszcze mobilne i było łatwo je pilnować :> Ps. Właśnie żona od 5 minut próbuje namówić Kostję do powrotu do dużego pokoju z eskapady po przedpokoju, łazience i sypialniach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto zatrudni biedne dziewczę?: http://warszawa.gumtree.pl/c-Praca-szukam-pracy-Szukam-Pracy-Hostessa-Eventy-Media-Reklama-W0QQAdIdZ100653261
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z tą drugą to trzeba uważać, nie zawsze wszystko jest świeże
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja już jestem po porannym ślizganku na ursynowskim Realu, gdyby nie ochrona to byłoby miło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gdzieś czytałem że nie dotyczy to 1 osobowych DG
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeeeeebany :kox: Żonka specjalnie załatwi Ci jakiegoś 60 letniego zwierza wiem, niestety; ale może jej wnuczka będzie interesująca. na razie muszę się zastanowić czy nie mam czegoś do przetłumaczenia na ukraiński: http://warszawa.gumtree.pl/c-Praca-szukam-pracy-T-umaczenia-ojczysty-rosyjski-i-ukrai-ski-kontakty-mi-dzynarodow-W0QQAdIdZ97693419
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja powoli się rozglądam, ale taka u zony nie przejdzie bo wie dobrze że bym ją zahaczył
-
[ALL B7] Montaż ori czujników cofania
to nie ja , ja już taki kupiłem. Ja mam parktronic ori z przodu i z tyłu i mam przycisk do jego wyłączania w razie potrzeby
-
[ALL B6] Grzanie tylnych stołków w B6 - ktoś się bawił ? jaki koszt ?
Rodzinka sie powieksza? Poproscie Mariusza (m@riucha) o VIN, on ma grzane tylki z tylu w B6. Pepla może nie korzysta i chce się pozbyć ciekawe jaki koszt całości w ASO[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 13:27_________________________________________________Cuberek podpytaj kumpla prawdę mówiąc to nie korzystam bo z tyłu teraz mam dwa foteliki ale na pewno się nie pozbędę. Fajna sprawa takie grzane foteliki, kiedyś jak nie miałem drugiego fotelika to przewiozłem koleżankę nie mówiąc jej o włączonym podgrzewaniu. Po kilku minutach mówi do mnie że strasznie ma gorącą d*pę a ja na to że niech chwilę poczeka tylko znajdę najbliższy motelik to poradzimy coś na jej dolegliwość. Mina koleżanki bezcenna macie fotkę niebieskiej popiełki:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o 21 to bym pośmigał, wcześniej się nie wyrobię. Kto był wczoraj przed 20 na Broniszach?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wygląda fajnie ale IMHO za mały spadek do jazdy, chyba że jako trening przed wyjazdem w prawdziwe góry
-
[ALL B6] Dymiące webasto
a po co ci webasto na rozgrzanym silniku? i co ma nierozgrzanie do tego że webasto dymi?
-
[ALL B6] Dymiące webasto
U mnie jest to samo. Webasto załącza się automatycznie po włączeniu silnika w temp poniżej +5stC. Możesz wyciągnąć bezpiecznik ale wtedy nie będzie działało w ogóle lub wpiąć w obwód bezpiecznika wyłącznik umieszczony w kabinie i jeżeli będziesz chciał to możesz wtedy sterować działaniem webasta. Z tym dymieniem to uważaj bo ja już miałem taki przypadek że leciał do mnie koleś z gaśnicą krzycząc że pali mi się samochód. Gośc był w szoku jak mu powiedziałem o co chodzi i nie wieżył w takim małym aucie są takie bajery zamontowane.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mi na PW od trzech dni nie odpowiedział, pewnie nas nie lubi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dźin dybry ja często mam 26-28 a za chwilę około 2,6