Treść opublikowana przez m@riucha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba tak, ale jeszcze musimy się zastanowić. Musimy też znaleźć warsztat z dwoma stanowiskami aby jednocześnie zmienić sprężyny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś Ty, jeszcze byś wygrał rywalizację
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi wszystkiego najlepszego Chciałbym poinformować Szanowne Grono że dzisiaj w Galerii Mokotów i okolicach odbył się mikro spot warszafski z udziałem dwóch pięknych 1.9 . Spotkałem się z Lahmedem i porównywaliśmy kto ma dłuższego, tzn kto ma fajniejszą bryczkę O wyniku rywalizacji niestety nie poinformuję Was bo będzie wstyd Może za to kolega L zapoda na forum fotosy z namiętnego pocałunku ślicznotek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cholerka, ta brunetka wydaje się jakaś znajoma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kupiłem dzisiaj w Słomczynie ori felgi, wszystko pięknie cacy ale w czasie powrotu kamień strzelił mi w szybę i mam odprysk o wymiarach ok. 2x3,5mm . Zastanawiam się czy jest sens kleić szybę teraz czy obserwować czy się powiększy odprysk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy on zawsze takie zmory musi wybierać? feeeeeeeeeee Flyer odebrałeś już oponki ze Słomczyna?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehehe.. no to łapy przy sobie Możesz patrzeć ale nie macać Wtedy żona nie powinna się czepiać Ja ich nie dotykam to zawsze one mnie miziają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pierdzielę, ja nie chodzę już do Sofii prawie zawsze jak tam jestem to spotykam znajomych i jakimś trafem żona dowiaduje się o moich ekscesach tam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aspokojnie my Cię rozszyjemy Bez przesady, dajcie odsapnąć mojej wątrobie. Już jej wystarczy 15 lat męczarni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ja wtedy na pewno też będę aby zobaczyć tą Twoją czarną strzałę, nawet przywiozę pełny karnister benzyny aby lepiej jeździł Na jutrzejszą imprezę niestety nie dam rady przyjść pomimo wielkiej chęci zintegrowania się z Wami. Niestety ostatnio się zaszyłem i nie mogę nawet patrzeć na , może następnym razem przyjadę i będę robił za klubowego szofera
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sorry, ale nie wymienia się części rozrządu tylko całość. Na napinaczu jest data bodajże miesiąc wcześniejsza od daty produkcji auta. A rozrząd u Niemca był zmieniany rok temu więc jeszcze było widać co zmieniali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba nie wymienili tylko napinacza bo wg mechanika reszta wygląda na mniej niż 172k km, pewnie paska bym nie wymieniał ale napinacz miał luzy i juz trochę zniszczył pasek. Co do klocków to nic na 100% nie jest pewne, ale grubość klocka wewn. po lewej stronie wynosi ze 4mm. Mi się czujnik zapalił jak wracałem na autobanie i zahamowałem z 230 (licznikowo) do prawie zera bo jakiś turek zajechał mi drogę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wczoraj na Mineralnej zmieniłem pasek, napinacz i rolkę przy rozrządzie i przy okazji patrzylismy dlaczego pali się kontrolka od klocków i niestety ale wewnetrzne klocki są wg Pawła już o takiej grubości że moze pojawiać się info, a miałem nadzieję że to tylko przerwa w wiązce. Jeszcze tylko musimy ustawić kąt synchronizacji bo Rogal zachorował i nie miał kto sprawdzic tego w kompie. Jednak niemieckie serwisy nie są takie super bo wymienili pasek dopiero przy 138k km bez zmiany napinacza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia u mnie też się świeci kontrolka od klocków pomimo że są grube, jutro na Mineralnej chłopaki będą min i z tym walczyć. Zobaczymy z jakim skutkiem ale najprawdopodobniej może być uszkodzona wiązka elektryczna
-
Alkomat drogi czy tani ?
Aby stracić prawko za jazdę po pijaku nie trzeba pić "czystego" alkoholu, wystarczy zjeść czekoladowego cukierka lub wafelka bo w nich też potrafi być alkohol. W skrajnych przypadkach organizm z niektórych owoców potrafi wyprodukować alkohol i może być zonk po zjedzeniu np. jabłka czy pomarańczy
-
Strefa Śmiechu
http://www.radiostacja.pl/lipaklip.php?action=pokaz&film_id=54 też dobre
-
Pomozcie wybrac zimowki uzywane :( 205/55/16"
Yyy ale chyba na cene nie popatrzyles do 550zl max!! sorry, nie zauważyłem że to za 1szt
-
Pomozcie wybrac zimowki uzywane :( 205/55/16"
http://moto.allegro.pl/item267000740__205_55r16_dunlop_m3_runflat_4szt_jak_nowe_.html ładnie wyglądają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak sie zastanawiam czy nie pierdzielnąc Tobie dla odswierzenia pamiecia...ostrzezenia :polew: O Wielki Morderatorze ja maluteńki nowicjusz dobrowolnie przyjmuję ostrzeżenie aż do momentu odwiedzenia Jaśnie Nam Panujących o Boskich Guru Klubu na spocie. Ps.Może dobrze że nie byłem na spocie bo chyba bym ukradł komuś te śliczne cztery łapy bo wstyd się przyznać ale strasznie uwielbiam takie młode wilczki (i inne młode suczki w odpowiednim wieku :gwizdanie:)
-
Strefa Śmiechu
Pani z Wielkim Porem rządzi światem http://sieni.us/?id=5
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzę Lahmed że masz taką sama perełkę jak ja, nawet ten sam rocznik. Miałem być wczoraj na spocie ale popierniczyły mi się dni tygodnia i myślałem że jest dopiero poniedziałek
-
Strefa Śmiechu
http://kocham.czosnek.wrzuta.pl/film/fbtwFpyXtA/druga_oksana_tego_jeszcze_nie_bylo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzeniu może zacznij dolewać benzyny to będzie mniej palił Szczerze mówiąc z rozwalonym webasto prawie tyle samo palił, na szczęście wpadłem na prosty sposób i wyjąłem bezpiecznik i teraz sam się nie załącza
-
195/65/15"-stalowki czy 205/55/16" - alu ??
sam mam dylemat jakie zimówki kupić, specjalnie byłem w Feuvert aby postawić koło siebie dwie oponki jak w temacie i 15" wyszła jakieś 2cm większa. Dla mnie to duży plus bo poszukuję większych opon od letnich 205/55/16 ponieważ nie mogę wjechać na teren mojej firmy bo uderzam miską olejową w podstawę szlabanu Ja wybrałem Goodyery UG7+ tylko teraz szukam dobrych nowych felg stalowych 15"- widzieliście gdzieś nie made in china i żebym fakturę dostał? Jak chcesz używki to bierz te co Mad_MAX zaproponował
-
[B6 AVF] Problem z ogrzewaniem postojowym - webasto
Gdy temperatura na zewnątrz spada poniżej ok +5st C webasto samo załącza się pomimo że w komputerze jest wyłączone. Na spocie podpinaliśmy go pod laptopa i nie pokazywało żadnych błędów z tym związanych. Kompletnie nie wiem o co biega Ma może ktoś instrukcję i tam jest coś napisane albo wie co z tym fantem zrobić? Przez to jak jeżdżę po mieście na odcinkach ok. 20km to pali mi ok 13l