Treść opublikowana przez m@riucha
-
Strefa Śmiechu
1:26 niezły ciągnik orze pole
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cienki ten quad, strasznie wolny strasznie mało wpisów na tej stronie Ps. Mam dzisiaj wisielczy humor po nieprzespanej nocy. Cały wieczór w nerwach bo teściu był na tej konferencji po której spadła Casa z jej uczestnikami. Miał wyłączony telefon i baliśmy się że mu odbiło i poleciał ze swoimi wychowankami na "poranne loty" Żeby nie było OT: w sobotę w największy deszcz w trasie padły mi wycieraczki. Po prostu staneły w połowie cyklu. Na szczęście kupiłem wd40 trochę popsikałem i chodzą lepiej niż przed awarią
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurva, Michał nie przy jedzeniu Nie wyglądasz na takiego kogo to kręci, ale człowiek jest nieomylny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9543995&rfbawp=1199811424.508 jeszcze tyle audi nie jechałem .... po Warszawie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
zła wielkość serca
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
a ja myślałem że od Flajer...Frajer żeby nie było Ot: fajny avant, ale ma jak dla mnie jedną dużą wadę...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba rezane VR6, był jak dobrze pamiętam na tvn turbo tylko po co rezać autka? ja dzisiaj ze świateł swoją serią wydymałem prosiaka cayenne turbo do 50 szedł przede mną a później to wysuneła się mocno do przodu . Facet albo spanikował albo coś się zwaliło w aucie bo później to go prawie każdy brał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie na wsi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Drogo za samochód który całe swoje życie jeździł po polskich dziurach Ps. Udało mi się kupić prawie nowy aku 62Ah z pół roczną gwarancją za 120zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O Wielki Panie Prezesie, takie aku dostałem w spadku od niemca. Patrząc na stronę www.boschsilver.pl wystarczy 74 lub 77Ah. I chyba taki kupię tylko dzisiaj to bedzie ciężko (od razu wrzuciłbym go w koszta firmy w tym roku)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Proszę bardzo, kilku "krzykaczy" wyjechało w góry i od razu spokój na forum Ponad 24h nikt nic nie napisał. Napiszcie jakiej mocy macie akumulatory w autkach, głównie chodzi mi o diesle. W drugim aucie padł mi akumulator i zastanawiam się czy nie wstawić do niego mój stary aku z audi a do niuni kupic nowy. Teraz mam od nowości 95Ah Vartę. Byłem wczoraj w szoku ile teraz kosztują akumulatory, byle badziewie 60Ah kosztuje ponad 250zł a 95Ah około 650zł. Chyba że ktoś z Was ma jakiś stary aku jeszcze działający do oddania albo sprzedania? Prawdę mówiąc nie chce mi się inwestować w stare auto które na dniach sprzedaję
-
Co dostaliscie pod choinke :)
07 zgłoś się Box, sztruksową marynarkę,ręczniki, kasę i opierdol od żony że nie pomogłem jej sprzątać po wigilii ale i tak najsłodszy prezent dostałem od córy: całus nr 4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jedno i drugie chyba nie za wiele pomaga :> Dlatego przed piciem trzeba zażyć 2 tabletki Kreon 10000, to jest hormon wątroby i po nim mi zawsze lepiej przechodził problem ze złą popitką
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie damy rady mam dzisiaj pesymistyczny nastrój
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry, czas do roboty się ruszyć ;(
-
Kalendarz Miss Tuning 2008
ja jakoś widzę tę samą dziewczynę na wszystkich zdjęciach
-
Marka Audi - powody do dumy
ale jak tak patrze na Fahrzeug-qualitat to wynik mamy z mercedesem najgorszy ... a dla mnie to chyba najbardziej istotny element tego rankingu :> chyba jak ten współczynnik jest niższy to lepiej, kia ma 3,9 to znaczy że jest lepiej wykonana?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobranoc a może dzień dobry
-
Marka Audi - powody do dumy
http://www.motofakty.pl/artykul/najlepsze_i_najgorsze_samochody_uzywane.html tu już tak różowo nie jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj chyba nie. Niestety z tego co wiem to kręcenie 2 serii jest wstrzymane Tzn polszit zamówił ale jeszcze nie zapłacił producentom za pierwszą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja dopiero teraz wstałem Dzień Dobry Wszystkim Fajną miałem wczoraj akcję, wjeżdzam na jedno z ursynowskich rond a tu z pozostałych stron jednocześnie wjeżdża ze mną kolejne 3 i to w dodatku B6 w avancie :>
-
[B5 AFN] oponki z www.oponytanio.pl
Ja kupowałem Goodyear'y UG 7+ na http://www.opony.com dwa dni po zamówieniu były już na kołach cena na dziś to 200zł, w innych sklepach nie znalazłem taniej niż za 219zł. Oponki z 34 tyg. 07 roku czyli takie jak w ich ofercie. Na pewno nie polecam top-gum z allegro. Próbowali sprzedać zwykłe 7 jako + i w dodatku ponad roczne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja mam od piatku zapalenie zatok i nie będę na spocie a miałem taką ochotę wyrwać się z tych czterech ścian. Pamiętam że chyba Trzeniu odgrażał sie że zawita dzisiaj na naszego spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale się wkurw.... dzisiaj. Zamówiłem Goodyear'y UltraGrip 7+ a przysłali mi zwykłe 7. Na szczęście zamówiłem za pobraniem także to sprzedawca jest w plecy, ufff