Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Co cytowanie nooo abo zaczna podgląd oglądac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Musicie mi kiedys to pokozac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 11:11_________________________________________________No i z alum wyszła kapa troche wała dupnął ale kit z tym O co cho ? byliśmy już ugadani co do zamiany to byłem już w drodze to ten mi dzwoni że je sprzedał troche tego nie rozumie jak jestes juz ugadany z jedna osoba to juz je dla niego zostawiasz moim zdaniem a on troche poleciał po bandzie ale kit z tym :>[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:18_________________________________________________ To chyba sprzedały się na allegro jak na spocie bylismy :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wszystkim [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:07_________________________________________________ [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 11:11_________________________________________________No i z alum wyszła kapa troche wała dupnął ale kit z tym O co cho ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to dobrej nocy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- jak na razie to nic nie potrzebuję,nic nie przychodzi mi do głowy---ale póki co nie Marnuj talentu i Ogłoś sie na a4 klub Polska :wink4: :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A w ramach hobby? Na własny użytek? ? Pochwal się talentem-Ty Zarobisz ,a my skorzystamy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
OJ widze ,że z Ciebie łebski gośc-do czego jeszcze elektronikę Robisz?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To Wez na firme ,Dodaj 10% i bedzie :> [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 02:13_________________________________________________ Kiedys to opanuje jak pisałem trning czyni mistrza ,a flache na następnym spocie stawiam i tak bankowo [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 02:15_________________________________________________ :polew: ta druga-Twoja to w ramach korków z ort-zawsze byłem kozak i tylko tym oceny podciągałem :> Chętnie podjechałbym do Ciebie Arturku na popijawę,ale.....życie -synek 2,5 roku,kobieta uziemiona przez synka-to ja i tak mam luz ,bo przynajmniej z domu wychodze :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
niepodrobiny Krupnik i Stock [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 02:03_________________________________________________ :good: :good: normalnie jestem ciekaw ile Zejdziesz z wyjsciowej :naughty: :gwizdanie: Zawsze chciałem to miec pod ręką
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wybierz pod A4 i luzik [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 02:01_________________________________________________ Arturku a Ty nie? [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 02:02_________________________________________________jo ja ale tylko wybrane
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nimom co robić więc oglądam zdjęcia na google...... AAA i już wszystko jasne..... nic się nie Starej kiedyś będzie lepiej-moja też rodziła juz nic nie mowie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ida po nastepnego
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Podjedz na spota ,Rzuc extra cene dla nas a Zrobisz furorę Ja już 1 zamawiam i podkreślam ,że jestem pierwszy aleeee---wszystko zależy od ceny :naughty:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wzajemnie bede pamiętał,bo to często się przydaje [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:49_________________________________________________Kur a i zas sie bronek skonczył ....
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Prezes Jeszcze nie Spisz ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Chopy zamienie mojego S E Satio na PS3 ,oddam pralke za 2 litry Stock-a ----jakby ktos jeszcze nie był w temacie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
O ceny To dane do mojego [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:41_________________________________________________ a o co chodzi?? Chodzi o dane moich tarcz i klocków do wyceny dostepnych
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Normalnie po tym wczorajszym spocie wertuja allegro za 17-ami ---ale z oponami :gwizdanie: Poczekam jak ktos na zamiane pojdzie na 16-ki [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:35_________________________________________________ i tego sie Trzymaj
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nic sie nie Przejmuj ino Przijedz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Obowiązkowo [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:28_________________________________________________ Doczytaj alko nigdy za wiela- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Rb rządzi tak średnio po 25 osób zjeżdża :gwizdanie: ale potem pasażerowie idą do tesco i zostaję 10- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Grigorij trening czyni mistrza musza non stop cytowac :kox:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
suck my dick :gwizdanie: Wiem ,wiem głównie miałem na myśli Robcia nie Ciebie ,a widzę że dalej Masz wkurw ,tylko dokładnie nie wiem na co,kogo.... :gwizdanie: wiesz co to znaczy :?: kiedy nauczysz się porządnie cytować chyba nigdy :gwizdanie: - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście