Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. Co cytowanie nooo abo zaczna podgląd oglądac
  2. Musicie mi kiedys to pokozac
  3. [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 11:11_________________________________________________No i z alum wyszła kapa troche wała dupnął ale kit z tym O co cho ? byliśmy już ugadani co do zamiany to byłem już w drodze to ten mi dzwoni że je sprzedał troche tego nie rozumie jak jestes juz ugadany z jedna osoba to juz je dla niego zostawiasz moim zdaniem a on troche poleciał po bandzie ale kit z tym :>[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:18_________________________________________________ To chyba sprzedały się na allegro jak na spocie bylismy :gwizdanie:
  4. Wszystkim [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:07_________________________________________________ [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 11:11_________________________________________________No i z alum wyszła kapa troche wała dupnął ale kit z tym O co cho ?
  5. no to dobrej nocy
  6. - jak na razie to nic nie potrzebuję,nic nie przychodzi mi do głowy---ale póki co nie Marnuj talentu i Ogłoś sie na a4 klub Polska :wink4: :>
  7. A w ramach hobby? Na własny użytek? ? Pochwal się talentem-Ty Zarobisz ,a my skorzystamy
  8. OJ widze ,że z Ciebie łebski gośc-do czego jeszcze elektronikę Robisz?
  9. To Wez na firme ,Dodaj 10% i bedzie :> [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 02:13_________________________________________________ Kiedys to opanuje jak pisałem trning czyni mistrza ,a flache na następnym spocie stawiam i tak bankowo [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 02:15_________________________________________________ :polew: ta druga-Twoja to w ramach korków z ort-zawsze byłem kozak i tylko tym oceny podciągałem :> Chętnie podjechałbym do Ciebie Arturku na popijawę,ale.....życie -synek 2,5 roku,kobieta uziemiona przez synka-to ja i tak mam luz ,bo przynajmniej z domu wychodze :gwizdanie:
  10. niepodrobiny Krupnik i Stock [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 02:03_________________________________________________ :good: :good: normalnie jestem ciekaw ile Zejdziesz z wyjsciowej :naughty: :gwizdanie: Zawsze chciałem to miec pod ręką
  11. Wybierz pod A4 i luzik [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 02:01_________________________________________________ Arturku a Ty nie? [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 02:02_________________________________________________jo ja ale tylko wybrane
  12. nimom co robić więc oglądam zdjęcia na google...... AAA i już wszystko jasne..... nic się nie Starej kiedyś będzie lepiej-moja też rodziła juz nic nie mowie
  13. Ida po nastepnego
  14. Podjedz na spota ,Rzuc extra cene dla nas a Zrobisz furorę Ja już 1 zamawiam i podkreślam ,że jestem pierwszy aleeee---wszystko zależy od ceny :naughty:
  15. Wzajemnie bede pamiętał,bo to często się przydaje [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:49_________________________________________________Kur a i zas sie bronek skonczył ....
  16. Prezes Jeszcze nie Spisz ?
  17. Chopy zamienie mojego S E Satio na PS3 ,oddam pralke za 2 litry Stock-a ----jakby ktos jeszcze nie był w temacie
  18. O ceny To dane do mojego [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:41_________________________________________________ a o co chodzi?? Chodzi o dane moich tarcz i klocków do wyceny dostepnych
  19. Normalnie po tym wczorajszym spocie wertuja allegro za 17-ami ---ale z oponami :gwizdanie: Poczekam jak ktos na zamiane pojdzie na 16-ki [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:35_________________________________________________ i tego sie Trzymaj
  20. Nic sie nie Przejmuj ino Przijedz
  21. Obowiązkowo [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:28_________________________________________________ Doczytaj alko nigdy za wiela
  22. Rb rządzi tak średnio po 25 osób zjeżdża :gwizdanie: ale potem pasażerowie idą do tesco i zostaję 10
  23. Grigorij trening czyni mistrza musza non stop cytowac :kox:
  24. suck my dick :gwizdanie: Wiem ,wiem głównie miałem na myśli Robcia nie Ciebie ,a widzę że dalej Masz wkurw ,tylko dokładnie nie wiem na co,kogo.... :gwizdanie: wiesz co to znaczy :?: kiedy nauczysz się porządnie cytować chyba nigdy :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.