Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. A co Ty możesz wiedzieć o zabijaniu :gwizdanie: ... w ogóle co Ty możesz wiedzieć co My "po godzinach robimy" [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:08_________________________________________________ "PALENIE POWODUJE RAKA I CHOROBY JĄDER " Co Wy tam po godzinach Robicie to już Wasza sprawa a co -Mosz kłopoty z jajkami przez fajki?? :polew: Jo niy :>
  2. suck my dick :gwizdanie: Wiem ,wiem głównie miałem na myśli Robcia nie Ciebie ,a widzę że dalej Masz wkurw ,tylko dokładnie nie wiem na co,kogo.... :gwizdanie: wiesz co to znaczy :?:
  3. mój też ale ty oczywiście jesteś wybredny..... :gwizdanie: Dobrze ze sie babami nie wymieniacie :gwizdanie: .... W sumie wszystko by zostało w klubie :polew: [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:05_________________________________________________ida zajarac bo tu same Spamery :kox:
  4. Wiesiek żeby podupcz.c to juz na KR musisz jezdzic? :polew: Dobra dobra Fiona
  5. No Pioter to rozumia Ale z tym Twoim Numerkiem ... :gwizdanie: Jakim kur.a numerkiem ?
  6. tam , to raczej za późno na mieszanie Oj tam na mieszanie nigdy nie jest za pózno :gwizdanie:
  7. jaki potrzebujesz ? [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:38_________________________________________________ Browar do lustra ??? Masz kłopociki ? Jo tam pija do monitora w kompie :gwizdanie:
  8. W wolnym tłumaczeniu : What The f*ck? czyli co jest ku*** ? Człowiek się całe życie uczy ....
  9. WTF? Oco kaman? Robert Rozwiń skrót
  10. Czemuś nie dzwonił :?: :!: czułem się ostatnio na forum jak jakiś wyrzutek więc olałem sprawę........ Jakiegos doła Załapałes Arku?
  11. ja dziś skończyłem auta składać o 19:00, o 19:30 byłem na małym Tesco ale nikogo nie było Arek o 19:30 to Robcio z Wiesiem już dawno po flaszce Stock-a Byli :kox:
  12. No pięknie zna go ktoś, był na spocie ? może w ramach integracji z kolegą Grippen wjedziecie mu na chatę i zrobicie odzyskanie kasiory :gwizdanie: :evil: Już chyba jarzę to jest taksiarz w rybolu. dokładnie, białe eSa :gwizdanie: Nawet ostatnio z nim gadałem pod realem :gwizdanie:, :>
  13. dzięki za spota , kogo nie było niech przyjedzie następnym razem-myslę że Studzionka wtedy wypali.Zaprosimy kolegów z Gliwic,i nie tylko Dajcie wszystkim cynk -kogo znacie [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 23:34_________________________________________________ Daniel fele za***iste Jakbym nie miał nowych opon na moich 16-kach już bym na nich jezdził .No ,ale co się odwlecze ,to nie uciecze Może od razu na 18 się zamieni
  14. Jada opłukac bryka
  15. Raczej tak-pogoda chyba nie pozwoli na ognicho w Studzionce ;( Do 17:30-18 raczej zostaniemy na miejscu (tak mi się wydaje :> )
  16. Jest totalschaden, czekom na wycena i odstawiom auto do znajomego do roboty. Felgi do renowacji i malowania proszkowego. Nowy uklad wydechowy z kwasówki i bedzie lepiej niż było [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 12:10_________________________________________________I może zostanie jeszcze kasa na grubsze wczasy w tym roku Tomaszku a styknie na meter gumy? Jakby Ci jakies gupoty do głowy przyszły [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 14:27_________________________________________________ Wstąpisz?Wstąpicie? Popodziwiamy Mironowóz
  17. NOOO ujowo Wiesławie ujowo [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 14:13_________________________________________________ W serwisach oponiarskich np. Sowada koszt powyżej 100 zł Pioter cały czas pod wiatr A coś prócz Sowady??Byłem tam właśnie w piątek i mają tylko krótkie :confused4:A ja potrzebuje co najmniej 50 mm allegro :gwizdanie:
  18. I jak z dzisiejszym ognichem ? Słońce wychodzi,mono go nie rozwieje?
  19. Tomik jeżeli chodzi o rozmiar tarcz tutaj Masz poglądowe - http://moto.allegro.pl/tarcze-pd-klocki-ate-przod-tyl-audi-a4-warto-i1485857488.html
  20. dwa auta do roboty :gwizdanie: Zas sie Wymigujesz :gwizdanie: ,na kole Przyjedz
  21. Mój przedni też się prosi o malowanie ,dekory też -Ile szwagier kasuje? Dawaj na P.W.jak co
  22. Dziękuję Arku,Robercie za informacje o hamplach [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 18:59_________________________________________________Kurde jest z tym trochę dłubania ,ale efekt zajebiaszczy
  23. Podeślij foto tego wypasiku :naughty: Na pewno majątek kosztowały :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.