Treść opublikowana przez Fido29
-
Listwy Dekory LED
Chętnie bym zaprezentował ale nie mam możliwości dodawania fotek ze względu na mała ilość postów.Ale uwierz na słowo,że wygląda tak jak na fotkach które zamieścił kaju.
-
Listwy Dekory LED
- Listwy Dekory LED
Ja podłączyłem do prądu oświetlenia podlokietnika-najbliżej-najwygodniej. A jak Kolega chce to niech zdejmuje tapicerkę i podłącza pod oświetlenie drzwi lub szyby. Klamry są te same które masz.Musisz tylko użyć troszkę siły żeby oddzielić czarne obudowy klamry bo są klejone.Wkładasz np 2 śrubokręty jeden po jednej drugi po drugiej stronie i rozchylasz aż puści.Na koniec można skleić klejem i wszystko jest ok.- Listwy Dekory LED
Albo...zapalniczki. Ja wziąłem z oświetlenia podłokietnika.- Listwy Dekory LED
Z oświetlenia przedniego podłokietnika Tylne kable ciągniesz pod siedzeniem i środkiem pod wykładziną.- Listwy Dekory LED
Rezać Panowie! Mod bardzo łatwy i przyjemny- Klimatyzacja przestala nagle dzialac
Witajcie:) U mnie pojawił się ten sam problem. Tylko wcześniej było słychać pod maską odgłos "stukającej blaszki" (być może sprzęgło/sprzęgiełko?)- Uchwyt mocujacy wizytownik+zaślepkę
Tak, o to chodzi. Dzięki za namiary:) Pozdrawiam.- Uchwyt mocujacy wizytownik+zaślepkę
Proszę o pomoc w ustaleniu nr uchwytu mocujacego wizytownik i zaślepkę (prawa strona awaryjnego).Być może będzie to od anglika. Dzięki!- Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
A może się da Czytaj -> "Hydrografika" Myslę że to ładniej wygląda niż oklejanie foliami.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj wśród najlepszych! I powodzenia jak dopadnie Cię choroba "rezania", przed którą ciężko uciec! Wcześniej czy później i tak Cię dopadnie:) Pozdrawiam!- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
ELEGANCJA! Po majowce czas na rezanie w moim, bo to juz najwyzsza pora opuscic wiosne sredniowiecza- Błąd 00438 - pomoc w diagnozie
Witajcie! Dziś znalazłem taki wątek: " Witam Panowie. Mam taki problem a mianowicie. Ostatnio zmieniłem moduł kierownicy z literką q na końcu. Zmieniałem ponieważ dorabiałem tempomat i pełen fis. Kodowanie poszło niby sprawnie jednak po podłączeniu adaptacji abs i esp. Wyskoczył błąd 00438 - Fuel Supply Sensor 2 (G169) 30-00 - Open or Short to B+. Może to być całkowita zbieżność sytuacji albo faktycznie kodowanie zrypałem. Jeśli chodzi o objawy błędu. To zbiornik niby pełen a wskazuje pół jak dolewałem do pełna delikatnie się ruszyła, lecz mimo wszystko stanęło prawie na środku. Dodatkowo wyskakuje rezerwa na fisie. I teraz pytanie czy może to być wina modułu ?? Witam Panowie problem rozwiązany jeśli komuś się przyda było jednak złe kodowanie. W moim przypadku przy avancie kiery bez multi oraz manetce tempomatu i pełnego fisa powinno być Grupa 16 01042 Grupa 17 02111 U Mnie poszło" Czy taki problem może leżeć też w moim w moim czujniku paliwa (00438) ? Witajcie! Właśnie wróciłem od Domina - najlepszego doktora od układu elektroniki Mistrz wydał diagnozę, że było wklepane pod mój model ZŁE KODOWANIE, bo od quattro. Problemu nie ma, więc jeśli komuś przytrafi się taki błąd czujnika opisanego w pierwszym wątku, to proponuję sprawdzić ustawienia kodowania przed wymianą "bebechów" w zbiorniku paliwa. Pozdrowionka!- Błąd 00438 - pomoc w diagnozie
Witajcie. Zwracam się do Was z prośbą w zdiagnozowaniu błędu 00438 w moim A4 b6 AVF 1.9 tdi. Po wymianie pompy z całym osprzętem nadal pokazuje złe wskazanie poziomu paliwa (ponad stanem rezerwy) w zbiorniku na zegarze wskazówkowym i fis (ikona dystrybutora). Był robiony reset zegarów poprzez odłaczenie akumulatora i bezpiecznika lecz nie pomogło. Jakieś porady ?- Złe wskazanie poziomu paliwa na FIS względem licznika wskazówkowego
Witajcie:) Pojawił się w moim samochodzie mały defekt który z każdym dniem zaczyna mnie denerwować. Mianowicie występuje złe wskazanie poziomu paliwa na FIS (ikona dystrybutora) względem licznika wskazówkowego paliwa. Przy każdej ilości paliwa czy to połowa baku, czy pełen to FIS wyświetla zawsze stan rezerwy, natomiast licznik wskazówkowy pokazuje prawidłowo jego stan. Czy ktoś się już spotkał z taką sytuacją? Czujnik? Pływak? Czy coś innego? Proszę o jakąś podpowiedź. Pozdrawiam!- Nowicjusz - wątek powitalny
Od dziś jestem tutaj nowym forumowiczem (jeszcze bez Audi A4),ale od września powinienem stać się posiadaczem w/w samochodu Zatem z góry dziękuję juz wszystkim którzy będą udzielać mi cennych wskazówek.Pozdrawiam życząc niezawodności z A4 [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod] - Listwy Dekory LED